Sedat Peker İletişim Telefon Numarası

Sedat Peker İletişim Telefon Numarası ile Sedat Peker ile görüşebilirsiniz. Sedat Peker videolarını takip edebilir yada kendisi ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sedat Peker'in sizinle iletişim kurmasını istiyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Son zamanların en popüler isimleri arasında yer alan Sedat Peker, aslen Sakarya doğumludur. Organize suç örgütü lideri olmakla suçlanan Sedat Peker, Pan-Türkizm siyasetini benimsenmiş bir mafya lideridir. Özellikle son zamanlardaki açıklamalarıyla gündemde bir hayli yer edinmeyi başaran Sedat Peker; artık sosyal medya hesaplarında da adından sıklıkla söz ettirmeye başlamıştır. Dolayısıyla Sedat Peker iletişim numarası sorgulamaları son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkar. Esasında günümüz itibariyle internet ortamında farklı platformları kullanarak Sedat Peker’le iletişime geçmek mümkün olmaktadır. Zira Peker, sosyal medya ağlarını etkili bir düzeyde kullanmaktadır.

Sedat Peker’e pek çok kişi farklı nedenlerden ulaşmayı ister! Kimisi hayranı olduğu için Peker’e ait telefon numaralarını merak ederken kimi de farklı taleplerde bulunmak için onunla görüşmeyi ister. İstanbul Poyrazköy’de bir villada ikamet ettiği bilinen Sedat Peker, burada kimi zaman misafirlerini ağırlar. Bunun haricinde farklı şehirlerde mitingler de düzenleyen Peker, çeşitli organizasyonlarda da boy göstermeye başlamıştır. Bundan dolayı onunla doğrudan telefon numarası üzerinden iletişime geçmek yerine, onun dahil olduğu organizasyonlarda birebir iletişime geçmek çok daha mantıklı bir seçenek olarak karşımıza çıkar.

Sedat Peker Telefon Numarası

1972 yılında Sakarya’da dünyaya gelen Sedat Peker, aslen Kafkas asıllı bir mafya lideridir. Kendine has özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken Peker, yakın zamandaki pek çok farklı işlerde adından sıklıkla söz ettirmektedir. Özellikle 1990’lı yıllar söz konusu olduğunda onun ismi sıklıkla karşımıza çıkar. 1997 ve 1998’li yıllarda mafya örgütü kurmak ve yönetmekle suçlanan Sedat Peker, bu dönemdeki davalardan bir şekilde aklandı. Mahkemelerin görevsizlik kararı sonrasında yine aktif bir şekilde adından söz ettirmeye devam eden Peker, bu dönemde ününe ün kattır. Bundan dolayı onunla iletişim kurmak isteyenlerin sayısı artış gösterdi. Sedat Peker güncel iletişim numarası söz konusu olduğunda da karşımıza pek çok farklı seçenek çıkmaya başladı.

Sedat Peker 2005 yılına gelindiğinde ‘’Kelebek Operasyonu’’ kapsamında bir kez daha gözaltına alındı. Bu operasyon sonrasında tutuklanan Sedat Peker hakkında 2007 tarihinde 14 yıl 5 ay ve 10 gün süreyle hapis cezası kararı verildi. Sedat Peker’in suçlandığı suçlar ise ‘’çıkar amaçlı suç örgütü kurmak ve yönetmek’’ olarak karşımıza çıktı. Yine Sedat Peker; ‘’Kelebek Operasyonu’’ çerçevesinde hem hürriyeti yoksun bırakmak hem de evrakta sahtecilik suçlamalarından yargılanarak hüküm giydi. 12 Mart 2005 tarihinden sonra hapis hayatı başlayan Peker; uzunca bir sürede cezaevinde yattı. Bu dönemde de aktif bir şekilde Peker’in adamlarının önceki işlere dair çalışmalar yürüttükleri iddia edilmektedir.

Sedat Peker İletişim Numarası

Sedat Peker’in hapis hayatı yapılan bir düzenleme neticesinde tamamlandı. Bu düzenlemeye göre tutukluluk süresi en fazla 10 yıldan 5 yıla indiği için Sedat Peker’de tutuklu konumunda bulunduğu için tahliye edildi. Tahliye edildikten sonra birtakım organizasyonlarda boy göstermeye başlayan Sedat Peker, geniş katılımlı mitingler bile düzenledi. Bundan dolayı da son zamanlarda ülkemizde, ününe ün katmaya devam etti. Peki, Sedat Peker kimdir? İşte onun hayatına dair merak edilen ayrıntılar!

Bu yazımızda; Sedat Peker kimdir, Sedat Peker İletişim, Sedat Peker Telefon Numarası, Sedat Peker Whatsapp Numarası, Sedat Peker Nerede, Sedat Peker Adresi, Sedat Peker Ulaşmak İstiyorum, Sedat Peker Videoları, Sedat Peker Twitter, Sedat Peker Ne Söyledi, Sedat Peker gibi kelimeler kullanılmıştır.

Pek çok farklı sivil toplum kuruluşuna yaptığı yardımlarla gündemde kalmaya devam eden Sedat Peker, yakın dönemin en çok merak edilenleri arasında yer almaktadır. Dolayısıyla Sedat Peker iletişim numarası her zaman merak edilen bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Bütün bu bilgiler ışığında Sedat Peker’le iletişime geçmeyi isteyenlere özel bir telefon numarası bulunmamakla birlikte onunla iletişime geçmek için sosyal medya kanallarını kullanmak en mantıklı seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sedat Peker Kimdir?

Sakarya doğumlu olan Sedat Peker’in ailesi Rize kökenlidir. Kafkasya asıllı olduğunu sıklıkla ifade eden Sedat Peker, bir süre Almanya’da yaşamıştır. 1990 yılında bir oto firması kuran Sedat Peker, ortağı olan T. Bülent Kılıç’la birlikte pek çok dolandırıcılık hadisesinde adından sıklıkla söz ettirmiştir. Oto firması ortaklığı bittikten sonra da Sedat Peker, adı sıklıkla yasa dışı işlerle anılmaya başladı. 1997 yılı itibariyle Abdullah Topçu’yu öldürmek suçlamasıyla mahkeme karşısına çıkan Peker, daha sonra serbest bırakıldı. Bu arada Sedat Peker’in iki adamı bu olaydan dolayı müebbet hapis cezası aldı.

Sedat Peker 1990’lı yıllarda sıklıkla yasa dışı işlerle anılır oldu. Bu kapsamda tehditle ve zorla tahsilat yapmak ve adam öldürmeye azmettirmek gibi suçlamalarla da karşı karşıya gelen Sedat Peker 7 ay kadar kaçak durumunda yaşadı. Daha sonraki süreçte Romanya’dan teslim olmak üzere Türkiye’ye getirilen Sedat Peker; 1998 yılında yine hakim karşısına çıktı. Toplamda 12 sanıkla birlikte yargılana Sedat Peker; bu dava sonrasında 1999 yılında tahliye oldu. 12 Mart 2005 tarihine gelindiğinde ise Sedat Peker, Kelebek Operasyonu kapsamında gözaltına alındı. Bu operasyon sonrasın da 2027 yılında 14 yıldan fazla ceza alan Sedat Peker, 2014 yılı itibariyle tahliye edildi. Sonraki süreçlerde de adından sıklıkla söz ettiren Sedat Peker, son zamanlarda Youtube’deki yayınlarıyla gündemde yer almaya başladı.

26 Mayıs 2021 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?

Yorumlar (7 Yorum)
 • Şerafettin aş***

  Selam aleyküm sayın Sedat Peker abim benim sizlerden ricam olacak galiba ismim Şerafettin engelli yim çalışamıyorum evimiz yok tür geçim kaynakları m vardır biraz da olsun kendi kendi borcum var dir ödemem gerekiyor bankalar a da borcum var dir ödemem gerekiyor sizlerin yardımıyla aracıyla geçerken de çok zor durumdayım inanın ki ne olur sunuz en kısa zamanda aramanızı bekliyorum sizlerden kaza geçirdi m hiç bir şekilde aylık gelirim yok tür evimiz kirada oturuyorum kira bedeli veriyorum hera’yı aylık veriyorum sizler gibi ünlü isimler de n de iş hayırsever işadamı larimizdan ünlü gönüllü olarak da bağış yapmak isteyen lere de tüm Türkiye’ye genelinde ve yurt dışında yaşayan insanların da olur maddi yardım bağış yapmak isteyen lere de duyrulur Euro da olur olmasa olur dolar olarak olur hiç fark etmez TL de olur maddi yardimlarinizi bekliyoruz inşallah en kısa zamanda bana ulaşın lütfen istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz hepinize teşekkür ediyorum Allah razı olsun sizlerden telefon numarası 0546699**20 bu numara dan vatsap dan görüntü kalitesi ile konuşalım görüşelim dedim canlı yayın konuğu olarak da bağış yapmak isteyen lere de duyrulur sizlerden TR iban hesap numarası benim 88000100020556927****001 bu hesaba da gönderirseniz de çok memnun olurum

 • İmdat Özcan

  Selamünaleyküm abi seninle görüşmek isterim

 • Numan bay***

  Sedat seni çok çok seviyorum allah yokluğunu göstermesin senden ricam ben istanbulda hastanede kalıyorum beni ziyarete gelmen sadece saygılar.

 • Eda Birinci

  Sedat abiye ulaşmam lazımdır çok zor durumdayim bu maddi değildir manevidir lütfen bana yardımcı olurmusunuz

 • Murat tur**

  Mrb sedat abi durumum cok kotu ne is var ne param 8 aylikta bebegim var .biraz nakit yardimi yapabilir misin cok bisey istemiyorum bez parası mama parasi ve kira parasi baska hicbisey istemiyorum ekmek cok sukur bulabiliyoruzz babam gilinde durumu yok ama cok sukur ac degliz acikta degiliz

 • Çok üzülüyorum elimden bir şey gelmiyor çok zor durumdayım abi borçlarından dolayı sıkıntılar için deyim ekmek alacak param yok

 • Emre keskin

  Tanışmak istiyorum