Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile siparişleriniz, üyelikleriniz ve ürünleriniz gibi tüm sorunlarınız hakkında detaylı yardımı alabilirsiniz. Hepsiburada Çağrı Merkezine Direk Bağlanmak için sitemizdeki telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Hepsiburada müşteri hizmetleri telefon numarası ile binlerce ürün için müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz. İnternetin hayatımızda yaygınlaşması ile birlikte e alışveriş daha fazla talep görmeye başladı. Ülkemizde, internetten alışveriş yapanlar Hepsiburada’yı çok iyi bilirler. Çok sayıda markanın binlerde ürününü satan Hepsiburada çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığıyla alışveriş yapanlara sorunsuz hizmet vermektedir. İlk olarak 1998 yılında hizmet vermeye başlayan platform, ülkemizin en aktif sitelerinden biridir.

Elektronik ticareti bakımından daha zengin üren yelpazesine sahiptir. Elektronik eşya bakımında zengin ürün çeşitliliğine sahiptir fakat sadece elektronik ürün satışı yapmamaktadır. Diğer e-alışveriş platformlarından farklıdır. Diğerleri gibi havuz sistemini kullanmaz. Tedarikçi firmalardan aldığı ürünleri müşterilerine kendi ulaştırır. Platformda 700 binden fazla ürün çeşitliliği vardır. Kargo ile satış gerçekleştiren Hepsiburada’nın bugüne kadar 7 milyondan fazla kişiye hizmet ulaştırdığı bilinmektedir.

Online alışveriş platformları arasında öncü olan Hepsiburada başarılı ve sorunsuz satış anlayışı ile rekorlar kırmaktadır. Satış konusundaki başarısı ile büyümeye devam etmektedir. İnternetten alışveriş yapan insanlar öncelikle siteye güvenmek isterler. Kredi kartını numarasının verilmesi vb durumlar müşterileri tedirgin etmektedir. Güvenli alışveriş imkanı sunan Hepsiburada müşterilerinin memnuniyetini sağlamıştır. Her geçen gün büyümeye ve ilerlemeye devam eden firma ürün yelpazesini genişletmektedir.

Hepsiburada Çağrı Merkezi Numarası

700 binden fazla ürünü uygun fiyatla ve taksitli olarak ödeme kolaylığı sunmaktadır. Sunduğu kolaylıktan dolayı ciddi anlamda müşteri potansiyeline sahiptir. Hepsiburada çağrı merkezi çok aktif olarak hizmet vermektedir. Aktif olarak çalışmasına rağmen özellikle indirim günlerinde çağrı merkezine ulaşmak için büyük çaba sarf etmek gerekmektedir. Arayanın çok olmasından dolayı çağrı merkezini kitlenmektedir.

Bu yazımızda; Hepsiburada Çağrı Merkezi, Hepsiburada Telefon Numarası, Hepsiburada Müşteri Hizmetleri, Hepsi burada Müşteri Hizmetleri Numarası, Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Numarası, Hepsiburada Çağrı Merkezi, Hepsiburada Çağrı Merkezi Numarası, Hepsiburada İletişim Numarası, Hepsiburada Telefon Numarası, Hepsiburada Canlı Yardım, Hepsiburada Ürün İade, Hepsiburada Sipariş Hattı gibi kelimeler kullanılmıştır.

Aradığınız halde yoğunluktan dolayı çağrı merkezine ulaşamadı iseniz merak etmeyin. Çünkü müşteri temsilcileri mutlaka size dönüş yapacaktır. Müşteri temsilcileri sorun ve şikayetlerle yakından ilgilenmektedir. Hepsiburada çağrı merkezi iletişim numarası; 0850 252 40 00’dır. Çağrı merkezi iletişim numarası aranarak;

  • Kargo sorunları, ürün değiştirme, online alışverişte yaşanılan sorunlar, ürün değiştirme gibi genellikle karşılaşılan problemler hakkında bilgi alınabilir.
  • Sorunla karşılaşıp kendiniz çözüm bulamadığınızda çağrı merkezinin numarası aranarak müşteri temsilcisinden yardım alınabilir.
  • Ürünü almadan önce ürünle alakalı sorular sorarak bilgi alınabilir.

Hepsiburada Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Hepsiburada sitesinin güvenli alışveriş imkanını kullanarak ürünlerinizi aldıktan sonra size ulaşmasını beklemelisiniz. Ödeme alındıktan sonra aynı gün kargoda kampanyasında olanlar hemen kargoya verilir. Diğer ürünler ise en geç 14 gün içerisinde kargoya verilir. Ürünler, alırken teslimat adresi olarak yazılan adrese teslim edilecektir. Kargoda aksilik söz konusu olursa hemen Hepsiburada sipariş telefon numarası aranıp sorunun çözülmesi istenebilir.

Kargo elinize ulaştığında kargo elemanının önünde ürünü kontrol edin. Şayet sorun varsa hemen tutanak tutun. Tutanak tutulması sorunun daha hızlı çözülmesini sağlayacaktır. Aldığınız ürünü beğenmediğinizden veya çeşitli nedenlerle geri iade etmek isteyebilirsiniz. 14 gün içinde ürün geri iade edilebilir. Fakat 14 gün geçtikten sonra iade alınmaz. Siparişlerle ilgili;

  • 0850 252 40 00 aranabilir
  • bilgi@hepsiburada.com adresine mail atılabilir
  • İletişim formu doldurulabilir.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlan

Online alışverişlerde en çok karşılaşılan sorun kargodur. Kargonun gecikmesi durumunda Hepsiburada müşteri hizmetleri aranarak yardım istenerek sorunun çözümü gerçekleştirilir. Platform, hızlı gönderi ibaresi ile satın alındığında ürünü aynı gün kargoya vermektedir. Normal alışverişlerde ise kargo 7 ila 10 gün içinde kargolanır. Kargolanma için süre verilmesinin nedeni; ürünün öncelikle tedarikçi firmadan alınması sonrasında müşteriye gönderilmesidir.

Tedarikçi firmadan alınan ürün hemen kargolanır. Müşteriler bu süre ve diğer kargo durumları ile ilgili sorun yaşadığında hemen 0 850 252 40 00 numaralı müşteri hizmetleri numarasını aramalıdır. Gelen aramalar neticesinde firma yetkilileri sorunu en hızlı şekilde çözüme kavuşturur. Hepsiburada için müşteri memnuniyeti çok önemli bir yerdedir.

Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitesi olma özelliğine sahip olan Hepsiburada günümüzün en popüler alışveriş mecraları arasında yer almaktadır. Kolay bir şekilde online alışveriş yapabilme imkanı tanıyan Hepsiburada, uygun fiyatlı ürünlerin yanı sıra ürün çeşitliliği ile de müşterilerine fazlasıyla seçenek sunmaktadır. Ziyaretçilerine ayrıca hızlı teslimat ve sürpriz indirimler imkanı da sunan sitede her türlü sorunun cevabını Hepsiburada müşteri hizmetleri ekibine danışarak bulmak da mümkün olacaktır. Ayrıca 35’ten fazla kategori içerisinde 20 milyondan daha fazla ürün çeşidini içerisinde barındıran alışveriş sitesi Hepsiburada, ülkenin en iyi e-ticaret lideri olarak da bilinmektedir.

Hepsiburada online alışveriş sitesinin içerisinde yer alan 35’den fazla kategoriden biri ise teknoloji olmaktadır. Teknolojide dünyanın dev markalarını bir tıkla alabilme kolaylığı sunan Hepsiburada’da bilgisayar, tablet, bluetooh kulaklık, cep telefonu, akıllı saat, dizüstü bilgisayar gibi hayatımızı kolaylaştıran ürün modelleri de vardır. Ayrıca ufak ev eşyalarının yanı sıra beyaz eşya modellerini de hizmete sunan sitede çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi de alınabilmektedir. Isıtıcı çeşitlerinden, sobaya kadar her türlü ihtiyacı müşterisine sunan Hepsiburada, oyun konsolu alternatifleri ile de teknolojinin eğlenceli halini en uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Teknolojik ürünlerdeki hassasiyete rağmen ise Hepsiburada müşteri hizmetleri ekibi her koşulda müşteriye destek olmayı sürdürmektedir.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri 444

E-ticaret alanında Türkiye’nin lider markası olma özelliğine sahip olan Hepsiburada kategorileri içerisinde ayrıca giyim de en çok tercih edilen ürün grubu arasında yer almaktadır. Dünyanın moda trendini takip eden alışveriş sitesinde, kadın giyim, erkek giyim, çocuk giyim ve bebek giyim olmak üzere her yaşa göre ürün bulabilmek de mümkündür. Günlük giyimden spor giyime, tesettür giyimden abiye giyime kadar aranılan her şeyi Hepsiburada sitesinde rahat bir şekilde bulunabilmektedir.

Bu yazımızda; Hepsiburada Telefon Numarası, Hepsiburada İletişim, Hepsiburada İletişim Numarası, Hepsiburada Kargo Şikayet, Hepsiburada Ürün Şikayet, Hepsiburada Ürün İade, Hepsiburada Kargo Takip Numarası, Hepsiburada Şifremi Unuttum, Hepsiburada Yardım, Hepsiburada Destek Hattı, Hepsiburada Müşteri Hizmetleri, Hepsiburada Çağrı Merkezi, Hepsiburada Müşteri Temsilcisi, Hepsiburada Direk Bağlanma gibi kelimeler kullanılmıştır.

Beden, renk, fiyat, ürün kategorisi filtreleme ile ihtiyaç duyulan ürünün doğrudan nokta atışı ile bulunmasının amaçlandığı sitede, her zevke göre ürün bulabilmek de mümkün olmaktadır. Satın alınan ürünlerin değişimleri veya herhangi bir nedenle iade durumları söz konusu olduğunda, Hepsiburada müşteri hizmetleri 444 ekibi her konuda yardımcı olmaktadır. Kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilen müşteri hizmetleri ekibi ile ürünlerin iadesi de zahmetsiz bir şekilde tamamlanmış olacaktır.

Hepsiburada Sipariş Takibi

Teknolojinin hayatımıza girmesiyle birlikte online alışveriş siteleri de büyük bir kolaylık yaşanmasına yardımcı olmuştur. Özellikle de dışarı çıkacak vakti olmayanlar adına büyük bir zaman tasarrufu sağlayan alışveriş siteleri, sağladığı indirim fırsatları ile de daha uygun alışveriş yapılmasında etkili olmaktadır. E-ticaret denildiğinde Türkiye’de akla gelen ilk alışveriş sitesi ise şüphesiz ki Hepsiburada olmaktadır. 35’ten fazla kategori ile her alanda hesaplı ve kolay alışveriş şansını müşterilere sunan Hepsiburada’da siparişlerin her adımını kontrol etmek ise mümkündür.

Evin en büyük ihtiyacı olan dekorasyon ürünlerini kolay bir şekilde satın alma fırsatı sunan Hepsiburada ile satın alınan ürünün kargoya verilip verilmediğini, kargodaysa hangi konumda olduğu, hangi gün teslim edileceği bilinebilmektedir. Hepsiburada sipariş takibi sistemi ile ürünün tahmini teslim tarihinden, ne zaman elinize ulaşacağına kadar her türlü detayı öğrenmek bir telefon kadar uzağınızda yer almaktadır. Ayrıca geri alınmak istenen ürünleri kargoya verilmeden bu sayede iptal ederek, onun yerine başka bir ürünü satın alma fırsatı da müşterilere sunulmaktadır.

Hepsiburada Sipariş iade

İnternet üzerinden alışveriş yapmak, alışverişlerin en kolayı ve en keyif vereni olmaktadır. Çok fazla ürün çeşidinin bulunduğu Hepsiburada alışveriş sitesinde alınan fakat istenildiği gibi gelmeyen şeyler de elbette ki olabilir. Bu durum özellikle de giyim konusunda bedeni uymayan ürünler için sıklıkla yaşanmaktadır. Ayrıca ürünlerin uzun bir işlem sürecinden geçme sonucunda alıcıya hasarlı ulaşması, yanlış paketlenmesi gibi nedenler olabildiği gibi ürün geldiğinde beğenmeyerek vazgeçmek de bir iade nedeni olacaktır.

Türkiye’nin bir numaralı alışveriş sitesi olan Hepsiburada sipariş iade konusunda da müşterilerine kusursuz bir yardım sağlamaktadır. %100 müşteri memnuniyeti ile hareket eden Hepsiburada firması, anlaşmalı olduğu kargo firmalarına karşı ödemeli bir şekilde kargolama imkanını müşterisine sunmaktadır. Bu aşamada gönderilmek istenilen ürün 14 gün içerisinde iade kodu kargo görevlisine verilerek, satıcıya gönderilmektedir. Ürünün satıcıya ulaşmasından sonra da 7 gün içerisinde kredi kartına iade işlemi gerçekleştirilmektedir. Fakat iade hakkının ürünün kategorisine ve iade şekline göre değiştiğini belirtmek gerekecektir. Çünkü iadenin temel şartı, geldiği gibi paketlenerek ve kullanılmadan gönderilmesi olacaktır.

Hepsiburada Kargo Sorunu

En çok tercih edilen alışveriş sitesi olan Hepsiburada özellikle de hızlı teslimat seçeneğiyle müşterilerin en büyük sıkıntısına çözüm bulmuştur. Hepsi ekspress adı verilen özel teslimat hizmeti ile Hepsiburada kargo sorunu meselesinden tamamen kurtulmuştur. Bu sayede sipariş verilirken müşteri acil olan tüm siparişlerini ekpress kargo ekibi seçeneğiyle aynı gün içerisinde teslim alabilmektedir. Yalnızca Hepsiburada müşterilerine sağlanan bu teslimat hizmeti aracılığıyla diğer kargo şirketlerine oranla çok daha hızlı sonuçlar almak da mümkündür.

Hepsiburada online alışveriş konusunda Türkiye’nin lider markası olmasının yanı sıra teslimat sürecinde de her anlamda desteklerini sunan firma olarak varlığını korumaktadır. Çünkü Hepsiburada’da oluşabilecek tüm kargo sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Özellikle de kargoda hasar alan ürünler, doğrudan iade edilebilmektedir. Öte yandan ürünün belirtilen tarihte kargoya verilmemesi de yine müşteri hizmetlerinden çözüme kavuşturulmakta ve satın alınan ürünün müşteriye eksiksiz ve hasarsız bir şekilde getirilmesi için gereken tüm işlemler uygulanmaktadır. Bu durumda müşterinin memnuniyeti hedef alındığı için kargo sürecinde de aksaklık yaşanmamasına ayrıca özen gösterilmektedir.

Hepsiexpress İletişim Numarası

Türkiye’de ilk olarak hızlı teslimat sistemini online alışveriş sitesinde Hepsiexpress sistemi ile getiren Hepsiburada, müşterinin memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Kendi başına bir kargo şirketi haline gelen Hepsiexpress aracılığıyla anlaşmalı mağazalardan hızlı teslimat alabilmek de online alışverişe ayrı bir kolaylık katmıştır. Aranılan her ürüne kolay bir şekilde ulaşım imkanı sağlayan hepsiexpress ile temel gıda alışverinden, meyve ve sebzeye, temizlik ürünlerinden, atıştırmalıklara kadar tüm ihtiyaçlar bir tıkla kapınıza gelebilmektedir.

Uygun fiyatları ve sorunsuz işleyen teslimat sistemi ile online alışveriş konusunda bir numaralı marka haline gelen Hepsiburada’nın teslimat kolu olan Hepsiexpress iletişim numarası 0850 252 40 04 üzerinden ekiplerle iletişime geçerek, teslimata ilişkin detaylı bilgiyi de alabilmek mümkün olmaktadır. En kısa sürede çağrı almanızı sağlayacak sistemle hizmet sunan Hepsiepress ekibi, alışverişinizin hiç olmadığı kadar kolay tamamlanmasını da sağlayacaktır.

Hepsiburada Ürün Şikayet

Birden fazla markanın satışının sağlandığı ve 20 milyondan fazla ürün çeşidinin bulunduğu Hepsiburada alışveriş sitesinde, müşteriler tarafından beklentiyi karşılamayan ürünler de olmaktadır. Ürünlerin firma tarafından anlatıldığı gibi gelmemesi, eksik ya da hasarlı gelmesi, defolu gelmesi gibi pek çok durumda ise ürünlerin iadesi kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Tamamen müşteri memnuniyetinin amaçlandığı Hepsiburada’da kolay bir şekilde ürünün iadesi ve ücretin müşteriye geri aktarılma işlemi de kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir. Hepsiburada ürün şikayet ekibiyle iletişime geçen müşteri de böylelikle satın aldığı fakat istemediği ürünleri rahat bir şekilde firmaya geri gönderebilmektedir. Bu sayede müşteri istemediği bir ürünü kullanma mecburiyetiyle de karşı karşıya kalmamış olacak ve tüm hakları Hepsiburada tarafından garanti altına alınabilmiş olacaktır.

1 Aralık 2020 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?