Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı Telefon Numarası

Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı Telefon Numarası ile beklemeden randevu alabilir yada sorularınıza cevap bulabilirsiniz. GOP Kaymakamlık Telefon Numarası ve adresine sayfamızdan ulaşabilir randevu, şikayet ve önerilerinizi ulaştırabilirsiniz.

Kaymakam, ilçelerdeki idari işlerin düzenli ve sistemli bir şekilde yürütülmesi için devlet tarafından görevlendirilen kişidir. Kaymakamlık ise ilçe hizmetlerinin yerine getirildiği yerlerdir. Kaymakam, ilçede bulunan sistemin en üst kademesinde bulunan yetkili kişidir. Belediye başkanının dahi üzerinde olup denetleme yetkisine sahiptir. Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan kaymakamlık ilçe halkının birçok idari işlerini sistemli bir şekilde yürütmektedir. Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası aranarak yetki sınırlarındaki hizmetler konusunda yardım alınabilir.

Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı Telefonu

Kaymakamlık; Fevzi Çakmak Mahallesi 758.sokak No: 1 Kat:4 Küçükköy Gaziosmanpaşa/ İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Telefonla iletişim kurmak isteyenler 0212 418 1338 nolu hattı arayabilirler. Son günlerde dünya ve ülkemizin yaşadığı pandemi sırasında 65 yaş üzerinde ve kronik rahatsızlığı olan ilçe vatandaşlarına kaymakamlık destek çalışmaları başlatmıştır. Yapılan destek çalışmalarından yararlanabilmek için iletişim bilgileri kullanılabilir. Yapılan destek çalışmaları çerçevesinde 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması hedeflenmektedir. Destek çalışmalarının sağlanması için İstanbul İl Vefa İletişim merkezi ve İstanbul Vefa Sosyal Destek Grubu kuruldu.

Gaziosmanpaşa Kaymakamlığını 2018 yılından beri Numan Hatipoğlu yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babası olan Numan Hatipoğlu, Ordu Korgan’lıdır. İlk ve orta dereceli okullarını Korgan’da bitirdikten sonra yüksek eğitimini Gazi Üniversitesi’nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi’nde tamamladı. İlk olarak Nevşehir Kaymakam adayı olarak memuriyete başlamıştır. Devamında; Tokat Reşadiye kaymakam vekilliği, Gaziantep Yavuzeli, Diyarbakır Çüngüş, Adıyaman Gölbaş, Düzce Çilimli, Denizli Acıpayam, Kütahya Tavşanlı, Trabzon Ortahisar kaymakamlığı ve Kırıkkale vali yardımcılığı yapmıştır.

Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı Çağrı Merkezi

Gaziosmanpaşa kaymakamlığı bünyesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü hizmet vermektedir. Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı Çağrı Merkezi numarası aracılığıyla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü’ne ulaşmak mümkündür. İlçe sınırları içerisinde yoksullukla mücadele eden müdürlük kaynakları etkin bir şekilde kullanarak ihtiyaçları gidermek için çalışır. İlçede yoksul olan kişilerin ihtiyaçlarını eldeki kaynaklar nispetinde en adilane şekilde dağıtmaya özen gösterilir. Eşitlik, objektiflik ve doğruluk kriterleri doğrultusunda insanlar, sosyal yardımlarla desteklenir.

Bu yazımızda; gaziosmanpaşa kaymakamlığı, gaziosmanpaşa kaymakamlık numarası, gazi osmanpaşa kaymakamlığı telefonu, gaziosmanpaşa kaymakamlığı randevu, gop kaymakamlığı randevu, gop kaymakamlık iletişim numarası, gop kaymakamlık telefonu, gop kaymakamlık şikayet hattı, gop kaymakamlık gibi kelimeler kullanılmıştır.

İlçe kaymakamlıklarının hizmet sınırları içerisinde sağlık müdürlükleri de vardır. İlçede yaşayan kişilerin ve toplumların sağlık hizmetlerini organize ederek koruyucu hekimlik hizmetleri sunan kurumlar hakkında çağrı merkezinden bilgi alınabilir. Sağlıkla alakalı kurumların kendi aralarında ve diğer kurumlarla olan bağlantısı doğrultusunda hizmet alabilmek mümkündür.

Kaymakamlıklarda nüfus müdürlükleri vardır. Nüfus müdürlüklerinde evlenme, boşanma, doğum, ölüm gibi nedenlerden kaynaklı nüfus işlemleri yapılmaktadır. Çocuğu olan bir baba evladına nüfus kağıdı çıkarmak için kaymakamlıkta bulunan müdürlüğe gitmesi gerekir. Gitmeden önce yanında götürülmesi gereken evraklar ve diğer bilgileri almak için çağrı merkezi aranabilir. Gaziosmanpaşa kaymakamlığının mail adresi de iletişim adına kullanılabilir. Mail adresi; iletişim@gaziosmanpasa.gov.tr ’dir.

Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı İletişim Telefon Numarası

Gaziosmanpaşa ilçesinde yaşayan vatandaşların idari hizmetleri kaymakamlıkta yürütülmektedir. İlçe halkı alacağı hizmetler ve merak ettiği diğer konular hakkında bilgileri Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı İletişim Telefon Numarası vasıtası ile alabilir.

Kaymakamlığın iletişim numarası; 0 212 418 13 38’dır.
Fax numarası ise; 0212 564 06 93’dır.
Numaralar kullanılarak veya iletişim@gaziosmanpasa.gov.tr mail adresi kullanılarak kaymakamlıkla iletişim kurmak mümkündür.

Kaymakamlıkta bulunan Tüketici Hakem Heyeti, vatandaşların en fazla hizmet aldıkları kurumdur. Tüketici Hakem Heyeti, satın alınan bir ürünle ilgili sorun yaşandığı ve satan firmanın hatasını kabul etmediği zamanlarda başvurulacak kurumdur. Tüketicinin haklarını savunma üzerine hizmet veren kurum gerekli incelemeleri yaparak sorunu çözmektedir. Gaziosmanpaşa kaymakamlığında bulunan Tüketici Hakem Heyeti’ne yapılan başvuru en kısa süre içinde neticelendirilip kişi haberdar edilmektedir. Tüketici Hakem Heyeti’ne dair bilgilendirme metnine kaymakamlığın resmi sitesindeki hizmetler alanından ulaşmak mümkündür.

Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı Adresi

Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı’nın adresi : Fevzi Çakmak Mahallesi 758.sokak No: 1 Kat:4 Küçükköy Gaziosmanpaşa/ İstanbul

13 Kasım 2020 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?