FOX TV İhbar Hattı

FOX TV'de yer alan Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya ve Gülbin Tosun'a ait whatsapp ihbar numaraları ve iletişim telefon numaraları yer almaktadır.

Ülkemizde en çok seyredilen TV kanalları arasında yer alan Fox TV, hem eğlenceli yapımları hem de haber programlarıyla ön plana çıkmaktadır. Bundan dolayı izleyici sayısını her geçen gün arttığı Fox TV kanalına olan ilgi günden güne artış göstermektedir. Bu noktada elbette Fox TV iletişim telefon numarası kaçtır? Sorusuna sıklıkla rastlamak da mümkün olmaktadır. İşte tüm ayrıntılar!

Fox Haber ihbar hattı

Günümüz itibariyle Fox TV ile iletişim kurmak isteyenlerin karşısına çok sayıda farklı seçenek çıkabilmektedir. Bu seçenekler; internet sayfaları, telefon numaraları ve e-mail adreslerinden oluşabilmektedir. Elbette ki Fox TV ile en pratik iletişim yolu söz konusu olduğunda telefon tercihi en nitelikli olarak karşımıza çıkar. Bu noktada Fox haber iletişim telefon numarası olarak karşımıza; 212 639 42 63 numarası çıkmaktadır. Söz konusu telefon numarasını aradığınızda standart ücret standart konuşma sürelerinizden ya da tarifeniz üzerinden hesaplanacaktır.

Bu yazımızın içeriğinde FOX TV iletişim numarası, FOX Haber İletişim Numarası, FOX Haber Whatsapp İhbar Hattı gibi konular ele alınmıştır.

Fatih Portakal iletişim numarası

Son zamanlarda tarafsız habercilik söz konusu olduğunda akla ilk gelen seçenekler arasında Fox TV haber programı yer almaktadır. Fox TV kanalında program yapan Fatih Portokal, güncel, doğru, tarafsız ve nitelikli haber programıyla, etkili bir izleyici kitlesine de ulaşmış durumdadır. Bununla birlikte milyonlar tarafından Fatih Portakal da Fox TV kanalının simge isimleri arasında yer almaktadır.

Bundan dolayı Fatih Portakal İletişim numarası konusunda çok sayıda farklı talebin de oluşması mümkün olmaktadır. Bu kapsamda Fatih Portakal ile FOX TV kanalının kurumsal iletişim numarasıyla iletişim kurabilirsiniz. Fox TV iletişim numarası ise: 212 639 42 63  telefon numarasından oluşmaktadır.

Fatih Portakal Whatsapp İhbar Hattı

Teknolojinin gelişmesi iletişim seçeneklerimizin de artmasına neden olmaktadır. Bundan dolayı Whatsapp tarzı iletişim uygulamalarının son zamanlarda etkili bir şekilde tercih edildiğini söylemek mümkün olmaktadır. Bu noktada pek çok haber merkezi ve TV kanalının Whatsapp ihbar hattı oluşturduklarını da rahatlıkla ifade edebiliriz.

Özellikle Fatih Portakal Whatsapp ihbar hattı, izleyicilerin etkili bir şekilde başvurdukları bir ihbar hattı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada Fatih Portakal Whatsapp ihbar hattı telefon numarası; 0542 370 45 45 olarak karşımıza çıkıyor. Bu telefon numarasını aradığınızda ücretlendirme mevcut tarifeniz üzerinden ya da konuşma kullanım süresinden yapılmaktadır.

İsmail Küçükkaya İletişim Numarası

Fox TV kanalında sabah haberlerini sunan programcı olarak karşımıza çıkan İsmail Küçükkaya, çok sayıda izleyici tarafından takip edilmektedir. Bundan dolayı İsmail Küçükkaya ile iletişime geçmek isteyenlerin sayısında da ciddi oranda bir artış yaşanılmaktadır.

Bu noktada İsmail Küçükkaya iletişim telefon numarası: 0212 414 90 00 olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu telefon numarasını aradığınızda konuşma ücreti konuşma hakkınızdan ya da tarifeniz üzerinden hesaplanmaktadır.

İsmail Küçükkaya Whatsapp İhbar Hattı

Whatsapp günümüzde sıklıkla tercih edilen bir iletişim platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı özellikle haber programlarının çok sayıda farklı ihbar hattının Whatsapp üzerinden şekillendiğini de söyleyebiliriz.

İsmail Küçükkaya Whatsapp ihbar hattı telefon numarası söz konusu olduğunda da karşımıza; 0542 370 45 45 telefon numarası çıkmaktadır.

Gülbin Tosun İletişim Whatsap İhbar Hattı

Fox TV kanalının hafta sonu haber programını sunan Gülbin Tosun, geniş bir izleyici kitlesine de hitap etmektedir. Bundan dolayı Gülbin Tosun iletişim telefon numarası, son zamanlarda en çok aranılan telefon numaraları arasında yer almaktadır.

Bu kapsamda Fox TV kanalının iletişim telefon numarası olan 0212 414 90 00 numarasının Gülbin Tosun ile iletişimi mümkün kıldığını söyleyebiliriz. Şayet Gülbin Tosun Whatsapp ihbar hattı üzerinden bir iletişimi tercih edecek olursanız da 0542 370 45 45 telefon numarasını ekleyebilirsiniz.

23 Mayıs 2020 
Benzer Konular
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (9 Yorum)
 • Mustafa yılmaz

  Merhaba özel hastane de kalp rahatsızlığından yoğun bakıma aldılar ve orada vürüs bulaşmış taburcu ettiler ve tedaviyi sollandırdık dediler ama adam ölügibi eve getirdim birgün sonra tekrar 112 çağırdı götürdüler ben bu hastayı kabul edemem dediler hasta olan babam benimle iletişime gecer seniz sevinirim

 • Mahmut şeker

  İsmail bey milli eğitim bakanlığı daha önce öğrencilere tablet dağıtıyordu bu pandemi döneminde neden tablet dağıtmıyor uzaktan eğitim için gerekli olan tablet neden dağıtılmıyor benim 5 çoçuğum var 4 tanesi lise ortaokul ve ilkokulda okuyor uzaktan eğitim görüyorlar tablet bilgisayar olmadan basıl uzaktan eğitim yapacaklar bunu haber yapabilirmisiniz milli epitim bakanının gözüne sokabilirmisiniz

 • Halis koç

  Selam eleyküm iyi akşamlar 1 saat canlı yayına girmek istiyorum kaç aydır aklımda çıkmıyor tecavüzler hakkında konuşma yapacam sizden ricam lütfen beni alın canlı yayına sizden haber bekliyorum

 • Sina sahin

  Sayın Fatih portakal fox tv den ayrılmış çok üzgünüm artık fox haber izlemeyeceğim gerçek haberci gerçek gazeteci

 • Arif kırıcı

  Sel maduru olduk kimse ilğilenmedi
  röportaj yapmak istiyorum bu konuda

 • Merhaba İsmail abi ben Balıkesir’de çağış üniversitesi hastanesinde fizik tedavi gören bir hastayım ve her sabah otobüsle gelip gidiyorum ama artık yoruldum gelip gitmekten değil sosyal mesafesizlikten.otobüs kapasite 23 kişi ama ak partili belediyemiz sağ olsun ayakta 11 kişi daha müsade izni vermiş ve hastaların çoğu 65 yaş ve üzeri lütfen burdan sayın sağlık bakanımıza sesleniyor ne olur müdahale edilsin sosyal mesafeyi koruyalım otobüste en az 10 kişi maskeyi doğru takmıyor birşeylere geç kalınmasın.ismimi vermek istemiyorum gizli kalmasını istiyorum teşekkürler abi

 • [14:13, 02.07.2020] NEZİR ŞAHİN: Fatih bey, sizi beğenerek izliyorum.Her şeye rağmen, objektif bir yayın ilkeniz var ve bizleri gelecek için umutlanmamıza katkınız takdire şayan bunu ,ifade ederek iyi çalışmalar diliyorum.size arz etmek istediğim konu; Sağlık bakanlığının hemen yanında bulunan Tarım ve orman bakanlığında çalışıyorum.COVİD 19 – PANDEMİ salgın nedeniyle, sn.sağlık bakanının açıklamalarınada yansıyan ANKARA’daki artan vaka sayıları malumunuzdur.Bizler bakanlığa ait servis araçlarını kullanmak durumundayız.Örnek olunması gerekirken, araçların değişik sebeblerle birleştirlmesi yoluna gidiliyor.Araçların kapasitesinin aşılması söz konusu oluyor.Klimalar riskli görüldüğünden çalıştırılmıyor.Haliyle metrekareye düşen yolcu sayısı fazla olunca salgınyayılması gibi oldukça riskli bir durum ile karşıkarşıya kalıyoruz.Bu tasarruf yada kamu yararına yapılan uygulama değil.Lutfen sesimiz olup, bunu duyurunuz.herkesin özel araç kullanması zaten mümkün değil.ekonomik şartlar ortada.bu bir keyfilik.her kesin çoluğu çocuğu var, takdiiredersiniz insanlar endişe ve korku içinde.SERVİS KULLANMAMAK, TOPLU ULAŞIMA YENİ YÜK ve riskler yüklemesi işten bile değil.Malum Ankara memur, işçi kenti.İlginizi bekliyorum.Lutfen sesimiz olun.SELAM VE SAYGILAR size olsun.(isim ve bilgilerimizi lutfen saklı tutun.)

 • Maşallah

  Fatih bey yaklaşık 5 senedir abim İrlanda Belfastta ceza evinde bulunmaktadır Sayın Başbakanımıza Sayın Büyüklerimize defalarca mektup ve dilekçe yazmakdayız hayatı tehlikede ceza evinde Saldırıya uğramıştır tanınmayacak derece dövmüşlerdir sesimiz Sayın Cumhurbaşkanımza ve Büyüklerimize duyurmak istiyoruz yalvarıyoruz abimin Türkiye sevkkini istiyoruz Bizde T. C vatandaşlarıyız Lütfen benimle iletişime geçin

 • Mehmet emin kara

  Devletin bana işkur tarafından ödemiş olduğu kısıtlanmış issizlik ödeneğini iş veren benim param bana vericeksiniz diyor yoksa maaşımızdan keserim diyor. Vermeyeni işten çıkartırım diyor sonuç itibariyle vermek istemedim ve beni bu gün işten çıkarttılar. Zatenbinsaatta yevmiye günlük çalışıyorum. Şikayetçiyim gereğinin devletimiz tarafından yapılsın istiyorum . Calistigim işyeri kapaklı tekirdağ türüt inşaat olarak geçiyor. Müteahit işimize son verdi