FOX TV İhbar Hattı

FOX TV'de yer alan Selçuk Tepeli, İsmail Küçükkaya ve Gülbin Tosun'a ait whatsapp ihbar numaraları ve iletişim telefon numaraları yer almaktadır.

Ülkemizde en çok seyredilen TV kanalları arasında yer alan Fox TV, hem eğlenceli yapımları hem de haber programlarıyla ön plana çıkmaktadır. Bundan dolayı izleyici sayısını her geçen gün arttığı Fox TV kanalına olan ilgi günden güne artış göstermektedir. Bu noktada elbette Fox TV iletişim telefon numarası kaçtır? Sorusuna sıklıkla rastlamak da mümkün olmaktadır. İşte tüm ayrıntılar!

Fox Haber ihbar hattı

Günümüz itibariyle Fox TV ile iletişim kurmak isteyenlerin karşısına çok sayıda farklı seçenek çıkabilmektedir. Bu seçenekler; internet sayfaları, telefon numaraları ve e-mail adreslerinden oluşabilmektedir. Elbette ki Fox TV ile en pratik iletişim yolu söz konusu olduğunda telefon tercihi en nitelikli olarak karşımıza çıkar. Bu noktada Fox haber iletişim telefon numarası olarak karşımıza; 212 639 42 63 numarası çıkmaktadır. Söz konusu telefon numarasını aradığınızda standart ücret standart konuşma sürelerinizden ya da tarifeniz üzerinden hesaplanacaktır.

Bu yazımızın içeriğinde FOX TV iletişim numarası, FOX Haber İletişim Numarası, FOX Haber Whatsapp İhbar Hattı gibi konular ele alınmıştır.

Selçuk Tepeli iletişim numarası

Son zamanlarda tarafsız habercilik söz konusu olduğunda akla ilk gelen seçenekler arasında Fox TV haber programı yer almaktadır. Fox TV kanalında program yapan Selçuk Tepeli, güncel, doğru, tarafsız ve nitelikli haber programıyla, etkili bir izleyici kitlesine de ulaşmış durumdadır. Bununla birlikte milyonlar tarafından Selçuk Tepeli da Fox TV kanalının simge isimleri arasında yer almaktadır.

Bundan dolayı Selçuk Tepeli İletişim numarası konusunda çok sayıda farklı talebin de oluşması mümkün olmaktadır. Bu kapsamda Selçuk Tepeli ile FOX TV kanalının kurumsal iletişim numarasıyla iletişim kurabilirsiniz. Fox TV iletişim numarası ise: 212 639 42 63  telefon numarasından oluşmaktadır.

Selçuk Tepeli Whatsapp İhbar Hattı

Teknolojinin gelişmesi iletişim seçeneklerimizin de artmasına neden olmaktadır. Bundan dolayı Whatsapp tarzı iletişim uygulamalarının son zamanlarda etkili bir şekilde tercih edildiğini söylemek mümkün olmaktadır. Bu noktada pek çok haber merkezi ve TV kanalının Whatsapp ihbar hattı oluşturduklarını da rahatlıkla ifade edebiliriz.

Özellikle Selçuk Tepeli Whatsapp ihbar hattı, izleyicilerin etkili bir şekilde başvurdukları bir ihbar hattı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada Selçuk Tepeli Whatsapp ihbar hattı telefon numarası; 0542 370 45 45 olarak karşımıza çıkıyor. Bu telefon numarasını aradığınızda ücretlendirme mevcut tarifeniz üzerinden ya da konuşma kullanım süresinden yapılmaktadır.

İsmail Küçükkaya İletişim Numarası

Fox TV kanalında sabah haberlerini sunan programcı olarak karşımıza çıkan İsmail Küçükkaya, çok sayıda izleyici tarafından takip edilmektedir. Bundan dolayı İsmail Küçükkaya ile iletişime geçmek isteyenlerin sayısında da ciddi oranda bir artış yaşanılmaktadır.

Bu noktada İsmail Küçükkaya iletişim telefon numarası: 0212 414 90 00 olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu telefon numarasını aradığınızda konuşma ücreti konuşma hakkınızdan ya da tarifeniz üzerinden hesaplanmaktadır.

İsmail Küçükkaya Whatsapp İhbar Hattı

Whatsapp günümüzde sıklıkla tercih edilen bir iletişim platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı özellikle haber programlarının çok sayıda farklı ihbar hattının Whatsapp üzerinden şekillendiğini de söyleyebiliriz.

İsmail Küçükkaya Whatsapp ihbar hattı telefon numarası söz konusu olduğunda da karşımıza; 0542 370 45 45 telefon numarası çıkmaktadır.

Gülbin Tosun İletişim Whatsap İhbar Hattı

Fox TV kanalının hafta sonu haber programını sunan Gülbin Tosun, geniş bir izleyici kitlesine de hitap etmektedir. Bundan dolayı Gülbin Tosun iletişim telefon numarası, son zamanlarda en çok aranılan telefon numaraları arasında yer almaktadır.

Bu kapsamda Fox TV kanalının iletişim telefon numarası olan 0212 414 90 00 numarasının Gülbin Tosun ile iletişimi mümkün kıldığını söyleyebiliriz. Şayet Gülbin Tosun Whatsapp ihbar hattı üzerinden bir iletişimi tercih edecek olursanız da 0542 370 45 45 telefon numarasını ekleyebilirsiniz.

23 Mayıs 2020 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?

Yorumlar (26 Yorum)
 • Serkan SEZER

  Merhaba,
  hükümetin yargı paketinde olup şimdiye kadar resmi gazetede yayınlanıp yürürlüğe bile girmesi gereken NAFAKA meselesi neden mağdurlara vatandaşlara unutturuldu?Dikkat ediyorum hiç bir basın kuruluşu dahi nafakanın düzenlenmesiyle ilgili veya hükümetin neden bu konuyu geri plana attığından bahsetmiyor.Bir anda bıçak gibi bu konu gündemden düştü.Yoksa yargıdaki söz sahibi kadınların sözümü ağır bastı yada seçmen olarak kadınların oyları mı siyasileri korkuttu?
  Kesinlikle hakları bitmiş bir çok kadın hala erkeklerin sırtından inmeyi düşünmüyor,lütfen bu hassas konuyu ele alıp tekrar gündeme taşıyınız.
  iyi günler
  iyi çalışmalar

 • Dilek karaca

  Merhaba ben İstanbul Sarıyer’de sizlere ulasmaktayim. 15.11.2020 tarihinde covid 19 hastası olan babam için 112 acil servisi arayıp eve ambulans talep ettik sağlık ekipleri geldi ellerinde bir sedye bile yok nefes darlığı çeken babamı yürüyerek ambulansa gorutduler aradan 20 dk gectiktenn sonra ambulanstan indirip hastahanede yer yok sen evine git burda perişan olma deyip hasta olan babamı hastahanenin bahçesinde indirip bırakıp gitmisler . Covid 19 önlemlerini sağlık çalışanları bu şekilde mi alıyorlar lütfen haberini yayınlar mısınız. Bunu yapan hasatahane Sarıyer Hamidiye etfal eğitim araştırma ek binasidir sesimizi duyuralım bu reziller de cezasını çeksinler insanlar canını sokakta bulmuyorlar ne yazikki bu kadar ucuz değil bir insan canı biz sağlıkçılar o sığınıyoruz onlarda bizleri hastahane kapısında indiriyorlar.

 • Nurgül kuzu

  19samsun özel bakım merkezi de engelli konuşamayan 23 yaşında engelli kardeşimin kulağına çürütmüşler…ve çok götürüldü doktora… çok geç kalmış…aynı oda enfeksiyon hastalıklar yatmakta… hastalar aç susuz bırakıyorlar… Skandal özel bakım merkezi…….

 • Şengül Aslan

  Ben şu an ücretsiz izinde görünüyorum işten çıkarmak yasak ama ne şirket nede çalıştığım okul ücrettin kesildi anlamadım nasıl ücretsiz uygulaması okul ve şirket bilmiyoruz diyorlar paramızı nerden alacağız o zaman halen ücretsiz izinde olduğum için başka işe de giremiyorum

 • ÖKKEŞ YILDIRIM

  Ben ev yaptım elektirik taşsaydı tam teşeķkürü bir şekilde döşedım elektirik saatı taktım 5_ 6 ay evde oturdum bundan 4 gün evvel elektiriği kestiler şimdi 3cocuğun var 2 çocuğum okula gidiyor biri lise2ye gidiyor .1ci sınif İlkokula gidiyor şimdi bana elektirik abonesi vermiyorlar bana çok masraf çıkarıyorlarsa diyorlar otuşbeşbin ile yetmişbin masraf cıkartıyorlar ben bu parayı bulmam imkansız ben ne yapayım ben zor durumdayım çocuklar mum ışığında ders çalışıyorlar vardığınız ilgiden tesekkü ederim

 • Bülent erdoğan

  On kasım için ulu önder Mustafa Kemal Atatürk için yazdığım ve 2A sınıfına okuttuğu şiiri yayınlarsanız sevinirim

 • Fırat Yıldız

  SAYIN.FOX HABER Aydın / Karpuzlu
  Güney köyünde yaşamımızı çiftçilikle sürdürmekteyiz. Köyümüzde Karabelen mevkisinde bulunan maden sahası yüzünden meralarımız işgal ediliyor, hayvancılık ve arıcılık zarar görmekte bu durumdan maĝduruz ,gerekli yerleri bildirilmesini istiyoruz.

 • İlhan Özoğlu

  Sayın Cumhurbaşkanım
  1956 Kahramanmaraş Andırın Darıovası köyü doğumluyum ismim Ali Doğan. Kasım 1976 yılında Vatanî görevimi yapmak için gittiğim askerlikde vücudumun 4’de 3’ünü kaybettim. Askerliğimi Sivas’ta ki birliğimde Komando olarak yapar’iken Kayseri Zinci Dere Komando birliğine seçildim. Oradan Antalya’ya uçak ile eğitim atlayışlarına götürüldük. 10 kişilik manga’idik 3’er defa 1050 metreden atlayış yaptık 3. Atlayışımızda rüzgarın savurması sonucu bildiğim kadarıyla 7 silah arkadaşım şehit oldu 3 kişi kurtulduk. Bunlardan biride benim. Vatanî görevimi yapmak için gittiğim askerlikde sakat ve mağdur olarak geri döndüm 20 yaşımda Hayatım bitti. Sol taraf Kafa tasımın yarısı yok. Bu acı verici talihsiz ve dramlı kaza ile sağ gözümü,sağ omzunu,sağ kolumu, sağ elimi,sağ bacağımı, sağ ayak bileğimi kaybettim. 36 gün Ankara GATA ‘da şuru kapalı halde komada yattım beni kazadan sonra bilincim kapalı şekilde uçak ile önce Kayseri’ye, ardından Ankara GATA’ya sevk etmişler. 3’er ay ara ile 4 defa çeşitli amaliyatlar oldum. 2 yıl boyunca GATA askerî Hastanesi’nde tedavi gördüm. Çok şükür Allah’a canım sağ. 20.11.1978 tarihinde askerliğe elverişsiz değerlendirmesi ile Terhis nedeni olarak bu gösterilerek. TERHİS BELGEM ile Kahramanmaraş Andırın Darıovası köyündeki baba ocağıma kolluk kuvvetlerince getirilip o şekilde teslim edildim. Bu üzücü vahim kazadan dolayı %76 Mağdur ve iş göremez raporu verilerek Gençliğim tamamen bitti. Hiç bir Kurum ve kuruluştan herhangi bir maaş verilmiyor. Sakatlığımdan dolayı yıllarca çalışamadım. 4 çocuğum ve eşim beni bu halde bırakıp terk edip gittiler. Sadece 500 TL Kaymakamlığın verdiği yardım parası ile geçinmeye çalıştım. Ben bu vatan vazifemi yapmak için gittiğim askerlik görevimde vücudumun 4’de 3’ünü kaybederek ve sakat kalarak yaşamını sürdürmeye çalıştım. Bu acı verici ve dramlı olay bütün hayatımı, ailemi, düzenimi, sağlığımı bozarak bu şekilde perme perişan ortada kaldım. 44 yıldır Adaletli olan ülkem Türkiye Cumhuriyeti’nde kanunsuz ve adaletsizliğe uğradım. Yıllarca evraklarımın peşine düştüm uğraştım ama hiç bir yetkili kurum bana gerçek evraklarımı Adaletli bir şekilde vermedi. Hangi kapıyı çaldımsa yüzüme kapandı 65 yaşımda ne bir evim var ne bir kalacak yerim var nede hayatımı devam ettireceğim bir gelirim var. Son 6 aydır Kahramanmaraş Andırın kaymakamlığın vermiş olduğu yardım parasınıda kestiler. Allah rızası için halimi yetkililerin gelip görmesini istiyorum. Şu an İlhan Özoğlu isminde bir yiğenim Allah rızası için elinden geldiğince ilgileniyor bana sahip çıkıyor. Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan’a Allah rızası için sesleniyorum. Geç kalınmış hakkımın adaletlice tarafıma verilmesini ve gereğinin yapılmasını Sayın Cumhurbaşkanım’dan ve Yetkili devlet büyüklerimden Saygılarımla talep ve arz ediyorum. Ayrıca sol taraf Kafa tasımdan 4’de büyük amaliyatlar geçirdiğim için şuanda beyninde küçülme var ilaçlarımı yüksek ücretli olduğu için alamiyorum. Devlet büyüklerimin vicdanına sesleniyorum

 • Osman tekin

  Merhabalar İzmir’de meydana gelen deprem sonrasında Kuşadası’nda oturduğumuz evde büyük hasarlar oluştu fakat belediyeye ve kaymakamlığa gittiğimizde evimiz için hasar raporu tutulmamis olduğu söylendi videomda herseyi anlattım şu anda bu ev oturabileceğimiz durumda değil çok zor durumdayiz yardımcı olabilir misiniz lütfen desteğinizi rica ediyorum yetkili kişiler sesimi zi duysun lütfen videomu haber yapabilirmisiniz

 • DAMLA DEMIR

  Kardesim olan damla demir 15 gun dür kayip bütün aramalarimiza ragmen hicbir haber alamadim jandarma ekipleri leri telefon son sinyalden telefonu izmir bornava yakinlarinda bir ormanda bulundu hayatindan endişe ediyoruz allah rizasi icin yardimci olun başına hersey gelmis ola bilir daha cok küçük 16 yaşında biz careziz bekliyoruz

 • Volkan gür

  İyi günler
  Dün Elazığda bir trafik kazası oldu ve Tunceli Çemişgezek Kaymakamı Mehmet Güder kendi kullandığı aracıyla hızlı gelerek yol kenarında çalışan belediyenin park ve bahçe müdürlüğü çalışanı Murat Atlı ya çarpmış ve ÖLÜMÜNE sebep olmuş.kaymakam elazığlı olduğu için tanıdıkları var ve hiç bir yerde haber yapılmadı.Örtbas etme çabası akla geliyor.Vefat edenin 5 çocuğu var. Ama unutmayın Ölen vatandaşın 5 çocuğunun ahı örten ve susanların üstüne..
  Lütfen takipçisi olun

 • H Hüseyin Tura

  Mahir ünalın Hollandada askıda elma yalanını fotoğraflarla kanıtlaya bilirim

 • Ali Recep

  Lütfen telefon hatlarına bakacak arkadaşlar olsun yüze görüşmek daha etkili olur, Şiddetin her türlüsüne karşıyım ama hasta görüntülerinin sonunu gösterirseniz olayı yanlış haberleştirmiş olursunuz eğer benimle görüşmek isterseniz telefon hastahanelerde neler dönüyor hastaneyi başhekim değil görevlileri yönettiğini sizlere göterebilirim

 • Adem A****

  Merhabalar ismail bey ben %73 engelliyim antalyadan yazıyorum tokiden kuradan ev çikdi bana hale bir bukonuda aydınlatamadık sizlerin bir hayranıyım yanliz yasiyorum annem babam kardeşim abim öldüler aslen istanbulluyum 7 sene oldu antalyadayim büyük şehir belediyesi önceki belediye yemek veriyordu şimdiki yemeğimi kestiler emekliyim diye önceki böyle bir zorluk çıkarmadı emekliyim 800 kira veriyorum kıredi portundan dolayı mahlasını kesiyorlar 15 yaşinda oğlum yanimda kaliyor okuyor bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim her sabah sizleri izlemekden mutluluk diyorum gururlu dürüst bir haberci olmanizdan tüm emeği olan arkadaşlara başarılar diliyorum bu konuda bana yardımcı olun lütfen???

 • Sümeyye Yıldırım

  Iyi gunler ben buradan sizlerin aracıgıyla sesimi duyurmak istiyorum .Bu yıl universite ilk sınıfa basladim basalayamadık pandemi sebebi ile butun ogrencilere online egitim denılıyorda maddi imkanı olmayan ve köylerde yasayan cocuklari ve genclerı dusunen cıksın ya bende koyde yasayan biri olarak soyluyorum buradaki cocuklarin imkanları yok hadi iyi kotu kayıt dondururum ama bu kucuk ler egıtıme adanmalı lutfen bunları dusunen.

 • şükrü sercan

  16 marttan bugüne kadar işsiz kaldık öğrenci servisiyiz esnaf kefalet kredileri iptal olsun kredileri kredi kartlarını ödüyoruz tokat öğrenci servisleri

 • Adnan konmaz

  İyi yayınlar iş kuru gidiyorum fakat memurlar sadece internet üzerinden takip edin diyor elimize bir şifre verip gönderiyorlar bizleri iş için yardımcı olmuyorlar

 • Mustafa yılmaz

  Merhaba özel hastane de kalp rahatsızlığından yoğun bakıma aldılar ve orada vürüs bulaşmış taburcu ettiler ve tedaviyi sollandırdık dediler ama adam ölügibi eve getirdim birgün sonra tekrar 112 çağırdı götürdüler ben bu hastayı kabul edemem dediler hasta olan babam benimle iletişime gecer seniz sevinirim

 • Mahmut şeker

  İsmail bey milli eğitim bakanlığı daha önce öğrencilere tablet dağıtıyordu bu pandemi döneminde neden tablet dağıtmıyor uzaktan eğitim için gerekli olan tablet neden dağıtılmıyor benim 5 çoçuğum var 4 tanesi lise ortaokul ve ilkokulda okuyor uzaktan eğitim görüyorlar tablet bilgisayar olmadan basıl uzaktan eğitim yapacaklar bunu haber yapabilirmisiniz milli epitim bakanının gözüne sokabilirmisiniz

 • Halis koç

  Selam eleyküm iyi akşamlar 1 saat canlı yayına girmek istiyorum kaç aydır aklımda çıkmıyor tecavüzler hakkında konuşma yapacam sizden ricam lütfen beni alın canlı yayına sizden haber bekliyorum

 • Sina sahin

  Sayın Fatih portakal fox tv den ayrılmış çok üzgünüm artık fox haber izlemeyeceğim gerçek haberci gerçek gazeteci

 • Arif kırıcı

  Sel maduru olduk kimse ilğilenmedi
  röportaj yapmak istiyorum bu konuda

 • Merhaba İsmail abi ben Balıkesir’de çağış üniversitesi hastanesinde fizik tedavi gören bir hastayım ve her sabah otobüsle gelip gidiyorum ama artık yoruldum gelip gitmekten değil sosyal mesafesizlikten.otobüs kapasite 23 kişi ama ak partili belediyemiz sağ olsun ayakta 11 kişi daha müsade izni vermiş ve hastaların çoğu 65 yaş ve üzeri lütfen burdan sayın sağlık bakanımıza sesleniyor ne olur müdahale edilsin sosyal mesafeyi koruyalım otobüste en az 10 kişi maskeyi doğru takmıyor birşeylere geç kalınmasın.ismimi vermek istemiyorum gizli kalmasını istiyorum teşekkürler abi

 • [14:13, 02.07.2020] NEZİR ŞAHİN: Fatih bey, sizi beğenerek izliyorum.Her şeye rağmen, objektif bir yayın ilkeniz var ve bizleri gelecek için umutlanmamıza katkınız takdire şayan bunu ,ifade ederek iyi çalışmalar diliyorum.size arz etmek istediğim konu; Sağlık bakanlığının hemen yanında bulunan Tarım ve orman bakanlığında çalışıyorum.COVİD 19 – PANDEMİ salgın nedeniyle, sn.sağlık bakanının açıklamalarınada yansıyan ANKARA’daki artan vaka sayıları malumunuzdur.Bizler bakanlığa ait servis araçlarını kullanmak durumundayız.Örnek olunması gerekirken, araçların değişik sebeblerle birleştirlmesi yoluna gidiliyor.Araçların kapasitesinin aşılması söz konusu oluyor.Klimalar riskli görüldüğünden çalıştırılmıyor.Haliyle metrekareye düşen yolcu sayısı fazla olunca salgınyayılması gibi oldukça riskli bir durum ile karşıkarşıya kalıyoruz.Bu tasarruf yada kamu yararına yapılan uygulama değil.Lutfen sesimiz olup, bunu duyurunuz.herkesin özel araç kullanması zaten mümkün değil.ekonomik şartlar ortada.bu bir keyfilik.her kesin çoluğu çocuğu var, takdiiredersiniz insanlar endişe ve korku içinde.SERVİS KULLANMAMAK, TOPLU ULAŞIMA YENİ YÜK ve riskler yüklemesi işten bile değil.Malum Ankara memur, işçi kenti.İlginizi bekliyorum.Lutfen sesimiz olun.SELAM VE SAYGILAR size olsun.(isim ve bilgilerimizi lutfen saklı tutun.)

 • Maşallah

  Fatih bey yaklaşık 5 senedir abim İrlanda Belfastta ceza evinde bulunmaktadır Sayın Başbakanımıza Sayın Büyüklerimize defalarca mektup ve dilekçe yazmakdayız hayatı tehlikede ceza evinde Saldırıya uğramıştır tanınmayacak derece dövmüşlerdir sesimiz Sayın Cumhurbaşkanımza ve Büyüklerimize duyurmak istiyoruz yalvarıyoruz abimin Türkiye sevkkini istiyoruz Bizde T. C vatandaşlarıyız Lütfen benimle iletişime geçin

 • Mehmet emin kara

  Devletin bana işkur tarafından ödemiş olduğu kısıtlanmış issizlik ödeneğini iş veren benim param bana vericeksiniz diyor yoksa maaşımızdan keserim diyor. Vermeyeni işten çıkartırım diyor sonuç itibariyle vermek istemedim ve beni bu gün işten çıkarttılar. Zatenbinsaatta yevmiye günlük çalışıyorum. Şikayetçiyim gereğinin devletimiz tarafından yapılsın istiyorum . Calistigim işyeri kapaklı tekirdağ türüt inşaat olarak geçiyor. Müteahit işimize son verdi