FOX TV İhbar Hattı

FOX TV'de yer alan Selçuk Tepeli, İsmail Küçükkaya ve Gülbin Tosun'a ait whatsapp ihbar numaraları ve iletişim telefon numaraları yer almaktadır.

Ülkemizde en çok seyredilen TV kanalları arasında yer alan Fox TV, hem eğlenceli yapımları hem de haber programlarıyla ön plana çıkmaktadır. Bundan dolayı izleyici sayısını her geçen gün arttığı Fox TV kanalına olan ilgi günden güne artış göstermektedir. Bu noktada elbette Fox TV iletişim telefon numarası kaçtır? Sorusuna sıklıkla rastlamak da mümkün olmaktadır. İşte tüm ayrıntılar!

Fox Haber ihbar hattı

Günümüz itibariyle Fox TV ile iletişim kurmak isteyenlerin karşısına çok sayıda farklı seçenek çıkabilmektedir. Bu seçenekler; internet sayfaları, telefon numaraları ve e-mail adreslerinden oluşabilmektedir. Elbette ki Fox TV ile en pratik iletişim yolu söz konusu olduğunda telefon tercihi en nitelikli olarak karşımıza çıkar. Bu noktada Fox haber iletişim telefon numarası olarak karşımıza; 0212 639 42 63 numarası çıkmaktadır. Söz konusu telefon numarasını aradığınızda standart ücret standart konuşma sürelerinizden ya da tarifeniz üzerinden hesaplanacaktır.

Türkiye’nin en çok tercih edilen haber kanallarının arasında ilk 5 sırada yer alan Fox Haber aynı zamanda Türkiye’de whatsapp ihbar ile de ilkler arasında yer almaktadır. Daha öncesinde hiçbir haber merkezi whatsapp ihbar hattı kullanmazken Türkiyede haber kanalları arasında ilk defa whatsapp ihbar hattını kullanan kanallardan birtanesi olmuştur.

Fox Haber spikerlerine aşağıda vermiş olduğumuz numaralar aracılığı ile haber değeri taşıyan tüm videolarınızı gönderebilirsiniz. Böylelikle haber olduğunu düşündüğünüz video yayına alınarak bu videoyu tüm Türkiye’nin görmesini sağlayabilirsiniz.

Fox TV’de daha önceden yer alan ve en çok izlenen spikerlerden bir tanesi Fatih Portakal’dır. Ancak Fatih Portakal ani bir sebep ile haber spikerliğini bıraktığını duyurmuştur. Sebebin gerçek nedeni hala bilinmediği gibi Fox TV genel yayın yönetmeni çok kez kendisi ile konuyu görüşmüş ve kanalı bırakmaması için oldukça fazla uğraş göstermiş olmasına rağmen emekliye ayrıldığını duyurmuştur.

Bu yazımızın içeriğinde FOX TV iletişim numarası, FOX Haber İletişim Numarası, FOX Haber Whatsapp İhbar Hattı gibi konular ele alınmıştır.

Selçuk Tepeli iletişim numarası

Son zamanlarda tarafsız habercilik söz konusu olduğunda akla ilk gelen seçenekler arasında Fox TV haber programı yer almaktadır. Fox TV kanalında program yapan Selçuk Tepeli, güncel, doğru, tarafsız ve nitelikli haber programıyla, etkili bir izleyici kitlesine de ulaşmış durumdadır. Bununla birlikte milyonlar tarafından Selçuk Tepeli da Fox TV kanalının simge isimleri arasında yer almaktadır.

Bundan dolayı Selçuk Tepeli İletişim numarası konusunda çok sayıda farklı talebin de oluşması mümkün olmaktadır. Bu kapsamda Selçuk Tepeli ile FOX TV kanalının kurumsal iletişim numarasıyla iletişim kurabilirsiniz. Fox TV iletişim numarası ise: 212 639 42 63  telefon numarasından oluşmaktadır.

Fox Haber’de Fatih Portakal’ın istifa etmesinin ardından bir çok isim gündeme gelmiş ve tecrübeli haber spikeri Selçuk Tepeli bu göreve getirilmiştir. Selçuk Tepeli ile Fatih Portakal’ın kıyaslaması hala devam ediyor olsada Selçuk Tepeli’de haberlere verdiği tepkiler ve yorumlar ile tüm Türkiye’nin beğenisini kazanmaya başlamıştır.

Selçuk Tepeli Whatsapp İhbar Hattı

Teknolojinin gelişmesi iletişim seçeneklerimizin de artmasına neden olmaktadır. Bundan dolayı Whatsapp tarzı iletişim uygulamalarının son zamanlarda etkili bir şekilde tercih edildiğini söylemek mümkün olmaktadır. Bu noktada pek çok haber merkezi ve TV kanalının Whatsapp ihbar hattı oluşturduklarını da rahatlıkla ifade edebiliriz.

Özellikle Selçuk Tepeli Whatsapp ihbar hattı, izleyicilerin etkili bir şekilde başvurdukları bir ihbar hattı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada Selçuk Tepeli Whatsapp ihbar hattı telefon numarası; 0542 370 45 45 olarak karşımıza çıkıyor. Bu telefon numarasını aradığınızda ücretlendirme mevcut tarifeniz üzerinden ya da konuşma kullanım süresinden yapılmaktadır.

İsmail Küçükkaya İletişim Numarası

Fox TV kanalında sabah haberlerini sunan programcı olarak karşımıza çıkan İsmail Küçükkaya, çok sayıda izleyici tarafından takip edilmektedir. Bundan dolayı İsmail Küçükkaya ile iletişime geçmek isteyenlerin sayısında da ciddi oranda bir artış yaşanılmaktadır.

Bu noktada İsmail Küçükkaya iletişim telefon numarası: 0212 414 90 00 olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu telefon numarasını aradığınızda konuşma ücreti konuşma hakkınızdan ya da tarifeniz üzerinden hesaplanmaktadır.

İsmail Küçükkaya Whatsapp İhbar Hattı

Whatsapp günümüzde sıklıkla tercih edilen bir iletişim platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı özellikle haber programlarının çok sayıda farklı ihbar hattının Whatsapp üzerinden şekillendiğini de söyleyebiliriz.

İsmail Küçükkaya Whatsapp ihbar hattı telefon numarası söz konusu olduğunda da karşımıza; 0542 370 45 45 telefon numarası çıkmaktadır.

Gülbin Tosun İletişim Whatsap İhbar Hattı

Fox TV kanalının hafta sonu haber programını sunan Gülbin Tosun, geniş bir izleyici kitlesine de hitap etmektedir. Bundan dolayı Gülbin Tosun iletişim telefon numarası, son zamanlarda en çok aranılan telefon numaraları arasında yer almaktadır.

Bu kapsamda Fox TV kanalının iletişim telefon numarası olan 0212 414 90 00 numarasının Gülbin Tosun ile iletişimi mümkün kıldığını söyleyebiliriz. Şayet Gülbin Tosun Whatsapp ihbar hattı üzerinden bir iletişimi tercih edecek olursanız da 0542 370 45 45 telefon numarasını ekleyebilirsiniz.

23 Mayıs 2020 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?

Yorumlar (104 Yorum)
 • Ernur Erd**

  Bazı Avrupa ülkelerinde yıllık enflasyon oranları Avrupa bizi kıskanayor
  🇨🇭 İsviçre : % 1,5
  🇫🇷 Fransa : % 2,8
  🇩🇰 Danimarka: % 3,1
  🇸🇪 İsveç : % 3,3
  🇮🇹 İtalya : % 3,8
  🇬🇷 Yunanistan: % 5,1
  🇮🇪 İrlanda : % 5,1
  🇩🇪 Almanya : % 5,3
  🇳🇱 Hollanda : % 5,7
  +__________________
  Toplam : % 35,7
  🇹🇷 Türkiye : % 36,1

 • İlker ÖZKAN

  Memur ve emekli ye yapılan maaş zamları nın yüzdelik olması adaletsizliktir. Az alana az, çok alana çok zam oluyor.

 • Ersin Öğüş

  Sayın Selçuk Tepeli
  Yıllardır haber programlarını sizin kanalınızda izliyorum, doğru ve yansız haberler veriyorsunuz . Sizin sunmanız da çok değerli, konuları araştırıp, inceleyerek haberleri yapıyorsunuz. Ancak bugün çok talihsiz bir cümle söylediniz, ben ve benim gibi bunu farkeden akademisyenleri üzdüğünüzü düşünüyorum. TÜİK başkanının Prof. Dr. Olduğunu söyleyerek Dr. Ünvanımın sadece tıp doktorlarına verilmesi gerektiğini söylediniz. Sizin gibi bir araştırmacı gazetecinin bu hatayı yaptığına inanamıyorum. Tıp doktoru olmayanların doktor ünvanı PhD ‘dir, uluslararası kabul edilmiş, doktora ünvanıdır, 5-6 yıllık emek sonunda alınan bir ünvandır . Tıp doktoru ile doktora ünvanını birbirine karıştırarak bu talihsiz cümleyi söylemeniz çok üzücü. Ülkemizde sadece Prof olarak anılanlar , doktorası olmadan , değer verilen kişilere verilen bir ünvandır, müzik , tiyatro gibi sanat dallarında bunların örnekleri vardır. Ben üniversiteden yeni emekli olmuş Prof. Dr. Bir bilim kadınıyım, ünvanıyla ve emeğimle her zaman gurur duydum . Saygılarımla

 • Duygu zer***

  Mersin Toroslar korukent mahallesinde oturuyoruz haftanın 3 günü bakım ve onarım adı altında elektriğimizi kesiyorlar bıda yetmiyor gece 2 de kesip sabaha karşı geri veriyorlar 186 hergün aramama ramen dönüşte sağlanmıyor cimere de yazdım. Bu kış günü bu soğuklarda evi ısıtamadım için çocuklarım hasta oldu elektrik gün boyu olmayınca doğalgazda kullanılamıyor gün boyu olmayan elektriğin geliş saatini 08/16.30 diye msj atıyorlar ama saat 18 hala elektrikler yok aradığındada dönüş yok ızadı deniyor ama çevremizde bir bakımda yok

 • İsmet Ya***

  İsmail Bey bir haber yapıyorsunuz haklıysanız tamam sonuç alıncaya kadar yayınlayın olayın iç yüzünü araştırın bakalım ne çıkacak. Haber doktorların özlük haklarının iyileştirilmesi. Ben bunu katılmıyorum doktorlar alıyor fazlası ile yanındaki çalışanları göremeyenlerim bu kadar haksız haberi olur mu. Bu meslek grubuna daha iki yıl önce emeklilik için 3000₺ ortalama zam yapıldı diğer hiçbir kesime yapılmadı diğerleri insan mı değil emekli 3000₺ alamıyor ülkede onlar zam aldı, kardeşim bu meslek grubu zaten performans alıyor nöbet alıyor pandemideki ekstra kazandıkları haklarını kalıcı hale getirmek istiyorlar bu çok ayıp istek bıraksınlar bunları aynı mekanda bulunan diğer çalışanları baksınlar hemşire onlarla yan yana çalışır kazandıkları doktorun yarısından da az bu mu adalet!

 • merhabalar öncelikle sma ile ilgili yaptığınız haber gerçekten çok etkiledi beni size sadece yaparsanız uygun olur diye bir önerim olacak mümkünse bir bağış kampanyası yapıp sms aracılığı ile bu çocuklarımıza yardımcı olunsa kolay gelsin ii günler

 • Onur ATASEVEN

  Merhaba
  İran’ın sunduz bölgesinde yaşayan Azarbaycan Türk’ü kardeşimize sistematik olarak zulüm ve işkenceler yapılmakta o bölgeden göçe zorlanmaktadır. Bunu yapan iran PKK si pejak bu olaylara seyirci kalan İran hükümeti Türkiye ile İran Türklerinin karasınırina Kürt nüfusu yerleştirme çabasıdır.Bu haber gazetelerde mevcut TV henüz haber yapmadı.

 • Mehmet Ye**

  Kesinlikle Kimlik bilgilerimin gizli tutulasını sizden rica ediyorum. Nükleer Düzenleme Kurumu 15 işçi alımı için ilana çıktı, Temizlik işçisi alım şartlarından biri Radyasyondan Korunma ve Taşınabilir Radyasyon Ölçüm Cihazı Eğitim” sertifika programına katılmış ve ilan tarihi itibariyle söz konusu programa ilişkin onaylı belge sahibi olmak, Bu bir günlük online eğitimde (TENMAK) kendi bağlı kurumları tarafından verilmektedir. Ben telefon edip personel müdürlüğünden bir yetkiliye başvuru tarihinden sonra alınacak bir günlük eğitimi neden kabul etmiyorsunuz diye sorduğumda verdiği cevap çok ilginçti; Biz zaten onları önceden eğitime gönderdik işe de onları alacağız diye cevap verdi. Madem işe alınacak kişiler belli ise İŞ-KUR aracılığıyla ilanı neden verdiniz dediğimde formalite yerini bulsun gibi bir cevap verdi. Bu konuyu haber programınızda gündeme getirebilir misiniz, Selamlar.

 • Seyda Ürflü

  Sayın Fox Haber ekibi,
  ben bir önmeli bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Benim Annem Izmirde aşı olmuştu yani öyle olduğunu saniyordu, Ancak Almanya’ya geldiğinde durumun böyle olmadığı ortaya çıktı. Aşı sertifikası veya aşı olduğuna dair başka bir kanıt yoktu, bu bizi şüphelendirdi. Güvende olmak istedik, bu yüzden bunu Almanya’da doktor tarafından kontrol ettirdik. Buradaki doktorlar antikor bulmak için kan testi yaptılar, ve aşı olmadığı ortaya çıktı. Bu sadece doktorların ona sadece su enjekte ettiği anlamına gelir. Sanırım, annemin (77) yaşındaki insanların, yalnızca paraya mal oldukları ve hiçbir şekilde para getirmedikleri için kasıtlı olarak aldatılıyorlar, bu nedenle enfekte olma riskine ve en kötü senaryoda ölme riskine maruz bırakılıyorlar. Böyle bir şey insanlık dışıdır ve buna sahtekarlık denir ve hatta cinayete teşebbüs olarak sayılabilir. Sorum şu, bunun sorumlusu kim? Onu aşıladığı iddia eden doktor mu veya bu işin arkasında daha fazlası mı var veya birileri mi var? Türkiye’de hukukun üstünlüğü adına adalet olmadığı defalarca kanıtlandı, ama bu kişilerden hesap sorulmalıdır. Bu konuda insanları bilgilendirmek zorundasınız çünkü bir riske maruz kalıyorlar. En azından böyle doktorların ruhsatı iptal edilmelidir. Inşallah bunu yayınlarsınız gerekiyorsa kanıtlayabiliriz. Saygıyla Seyda Ürflü.

 • Cesur ç**

  Trabzon Araklı’da yapılan çöp tesisi yüzünden kapı pencere açamaz hale geldik son teknoloji kullanılarak yapılan tesis dediler milleti kandırıp alay ettiler kokudan durulmuyor sağlığımızı hiçe sayan bu zihniyetin değişmesi gerektiğini düşünüyorum lütfen sesimizi duyurmak istiyoruz

 • Ayhan gü**

  Fikirtepedeki 6306 6/A maddesiyle ciddi hak mağduriyeti yaşamaktayız bizler hem FİKİRTEPELİler olarak gerekse tozkoparanda olduğu gibi!!
  Ciddi bi hak mağduriyetimiz söz konusudur.
  Verilecek hakların hiç bi resmi evrağı olmadan şifayen sözke söylenmesi bizleri çelişkide bırakmaktadır.
  Dolayısıyla 5 aylık boşaltmassanız elektiriklerinizin doğal gaz su vs gibi söylemleride bizleri yaralamıştır.
  Zamanımız azaldı yarın fikirtepe şahsuvar oğlu camii nde cuma namazı çıkışından sonra saat:14.00 da eylem yapma günümüzü bildireceğiz.
  Sizlsri doğru haverciliğinizden dolayı bilgilendirmek istedik teşekkürler

 • Halil Erdal Sayın

  Teve 2 de yayından kaldırılan KELİME OYUNUNU Fox TV de görmeyi biz Atatürkçü öğretmenler çok istiyoruz
  Selamlar

 • Ümit açar

  Elimde bulunan guzel haber var ama bir turlu iletisime gecemiyoruz

 • Hakkı Kırcan

  Konya Beyşehir de fox Tv karasal yayın bozuk düzeltirmisiniz.

 • Nedimi Güzel

  Haberlerde hergün sağlık çalışanlarının haklarıyla ilgili ilgili haber yapıyorsunuz. Yaklaşık 1,5-2 yıldır devlet hastanelerinde poliklinikler kapalı, kimse muayene olamıyor. Ben gözümde kızarıklık vardı gittim bakmadılar, özel hastaneye gittim. Bugün çocuğu sünnet ettirmek için aradım yapmıyorlar. Diş dolgusu ve kanal tedavisi yaptıracağız randevular kapalı… Özel hastanede diş dolgusu 200-TL kanal tedavisi 500-TL den başlıyor. Haber yaparken araştırarak yapınız.

 • Deniz yalçın eroğlu

  Sabah saatlerinden beri elektiriğimiz yok Boğaziçi elektrik adamlar geliyor vakit öldürmeye ama yapmıyorlar.hala elektriğinin yok

 • Mehmet aydın

  Selamünaleyküm kolay gelsin Mersin Erdemli Gazi Mehmet Aydın Annem ile birlikte severek izlediğimiz Savaşçı dizimizin final yapmadan devam etmesini arzu ederiz annemin de çok çok selamları var

 • Aykut Aslan

  65 yaş üstü

 • Yüksel Sülün

  Merhaba Selçuk bey
  Yaklaşık 2 yıl evvel tapumuz ile bașvurup 14.500.00 tl ödeyerek YAPI KAYIT BELGESİ aldım . Geçen gün iptal olduğunu öğrendim. Șu ana kadar hiçbir tebligat ve para iadesi almadım. İnternette Șehir ve Çevre bakanlığının genelgesini gördüm. Orada Boğaziçi ön görünümde kalan yapılara izin verilmeyeceğini tespit ettim. Benim tapulu evim 70 yıllık. Șöyleki ben bașvuru yaptığım da her șeyi incelediler ve bana bu meblağı çıkardılar. Bu genelgeyi bilmeyen bir sürü insan var. Paralar iade olacakmı ? Bilmiyoruz.
  Saygılarımla.
  Yüksel Sülün
  Sarıyer

 • Öğretmen

  Mrb sayın fox tv çalışanları.Birazda bizim sorunlarımızı dile getiriseniz seviniriz.Ek ders sorunu yaşıyoruz.Örneğin ben güzel ülkemin güzel bir köyünde öğretmenlik görevimi severek yerine getirmeye çalışıyorum.Köy okulu olunca tabi internet sıkıntısı yaşıyoruz.Köyümüzün net altyapısı sorunu var öğrencilerim kendi imkanlarıyla derse girmeye çalışıyorlar.Tabi buda 2 gün girebiliyorsa 3 gün giremiyorlar net sıkıntısından dolayı.Bu durumda ne yazık ki haketmediğimiz şekilde ek dersimizden kesilerek biz öğretmenlere ödettiriliyor.Biz her daim görevimizin başındayız EBA da bekliyoruz öğrencilerimizin derse girmesini.Kısacası köyümüzde net altyapı sıkıntısı varsa öğrencilerde bu nedenlerden dolayı derse istediğimiz şekilde giremiyorlarsa bu benim çoluğumun çocuğumun rızkından neden kesilir bu devletimizin eksikliği değil midir bu durum bize evlatlarımıza neden ceza olarak döner bunu öğrenmek istiyorum sadece bunu dile getiriseniz seviniriz biz öğretmen camiası olarak..

 • Dogan alksn

  Bu hastalık cınden cıktı corana cın buna mecbur patenti vermeye ztaten tazmınatafa

 • Hüseyın duman

  Allah rızası için şu adama ana haber sundurmayın. Eğer bu adam devam ederse bi daha fox ana haberi izlemicem.

 • ahmet koç

  TEMİZLİK FİRMALARINA NEDEN İZİN MUAFİYET UYGULANMIYOR ANA HABERLERİNİZDE SORABİLİRMİSİNİZ İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA.MASKE, MESAFE,PARA OLMUŞ BU KURAL O ZAMAN

 • Murat savci

  Lutfen ergani ilçemizdeki ptt kuyrugunu gelip cekermisiniz boyle rezalet boyle rezillik ancak erganide olur sozde kisitlama var

 • aysun mert

  9 günlük kısıtlama sürecinde sadece sağlık çalışanlarına sokağa çıkma izni verilse, pandemiden beri soluk almadan fedakarca çalışan sağlık çalışanlarına böyle bir imkan sunulsa onlarda biraz olsun moral depolamış olurlardı. Bu konuyu gündeme getirip haber yayınında dile getirseniz memnun oluruz..Teşekkürler.

 • Húseyin gülen

  Size bir ihbarda bulunmak için verilen numaraları kaç kere aradım fakat cevap veren olmadı yada numara kullanılmıyor sağlık sektöründeki usulsuzlugu bildirecektir ben vatandaş olarak görevimi yapacağım çünkü ne kurumun ne Cimer bu konu ile ilgili savumadinda yanlışlık olmuş diye cevap verdi adıma kan alınıp tahlil yapılmış yapılmayan işlemleri yapıldı gösterilip kurumlar haksız kazanç elde ediyor Dr şifresini sekretere veriyor sekrete dt şifresi ile usulsuz kayıt yapıyor Dr bundan döner sermeya olarak payını alıyor ilgilenirseniz belgeler ile bunu ispat ederim

 • Cengiz yıldız

  2015 yılından bu yana sgk emeklisin diyor şimdi emekli etmiyor ben 50 yaşından sonra nasıl iş bulup çalışayım sgk defalarca sorduğumda günün dolu dedi bizler insan değilmiyiz ne yapmamız lazım

 • Mehmet F** S**

  Şanlıurfa ilinde 2 gün önce intihar olayı gerçekleşti. İntihar eden kardeşimdi. İntihar sebebi siverek mahkemesi, vermiş olduğu karar kardeşim intihar etti. Hiç bir gerekçe olmadan kardeşime 12.6 ay hapis cezası verildi. Kardeşim hemşirdi işinden oldu sonra da hayatından oldu. Yerel mahkeme dosyanın içerisinden çıkamadı topu istinafa attı 7 aydır kaçaktı kardeşim bunalıma girdi. Adalete olan güvenini yitirdi, ben bi avukat olarak avukatlıktan soğudum, adalete olan güvencimi yitirdim. Liyakatsız olan heyet bir cana, bir gencin ölümüne neden oldu. Lütfen bunu paylaşmamı izin verin. Sizleri aradım ulaşamadım bana ulaşın lütfen

 • Veli Bilge Özek

  büyükçekmecede oturuyorum istanbul tıp fakültesinde tedavi gören kanser hastasıyım.tedavim için toplu taşıma araçlarını kullanmaya mecburum .Ne yapabiilirim.

 • Gülümser

  Cumartesi günü akşam saat 00 da kefaret ailt yazılı film yayınlanmasını istiyorum yerine savaşçı filmini koymuşsunuz neden kardeşim sürekli yayın değiştiriyorsunuz

  • Refik ca**

   32 yil once arsam istimlak oldu seneler sonra arsama belediye 33 000 tl verecekler bir aydir bekliyorum bandirma belediyesine hakkimi helal etmiyorum

 • Faruk uluslar

  Bundan 9 ay önce cinayet gibi bir kaza yaşandı beylikdüzü gurpinarda alkollü bir sürücü süratli bir şekilde kızım buse nur ve arkadaşı ikisinide hayattan kopardı dün mahkemesi vardı ve vuran şahıs 6 yıl ceza aldı ama bunun 4 yılı yararı ve denetimli serbestlikten çıkıcak lütfen bana yardımcı olun iki canin bedeli bumudur

 • Çınar Dalyan

  ben 9 yaşında bir çocuğum ailemdeki herkes sağlık çalışanı lütfen 1 aylık kısıtlama gelsin babamın kronik hastalığı var ailem için çok korkuyorum lütfen kısıtlama getirin sevgiler Çınar Dalyan

 • M. Ali Mercan

  FOX TV nin çağdaş ve ilerici bir görüşe hizmet ettiği bilincimle, zuhal topalın yemek yarışmasında çıkan kaynanalar cahilce ve haksızca davranışları uyuşmuyor.
  Ne kadar cehalet varsa o programda ortaya çıkıyor.
  Lütfen yarışmacılara bir kriter koyun veya yayını kaldırın

 • Nahit **

  Merhabalar ismim açıklanmasın 1984 yılında orman işletme müdürlüğünde mevsimlik işçi olarak başladım 2007 4/B kadrosuna geçtim 2011 de 657 kadrosuna aldılar işçiliğimi hem kıdem hemde
  Derece olarak memurluğa saydılar elazığ bölgesinden sakarya bölgesine tayınım çıktı sakarya orman bölge müdürlüğü işçiliğimi memurluktan çkkardı 5/2sindeyken 8/3çıkarıldım 23 yıllık hizmetimi 12 yıla indirdiler şu an 7/3 deyim sayılacak hizmetim 14 2022 yıllının 7 ayında yaşım doluyor 15 yıl üzerinden emekli olurum peki ben bunca yıl işçiliğim ne oldu boşunamı çalıştım bu ne biçim bir adalet

 • Mehmet Okçu

  Diyarbakırdan yazıyorum dicle elektrik diye bir firma var yaklaşık iki senedir elektrik faturalarımız çok çok yüksek geliyor her nereye başvurduysak olumlu sonuç alamadık sizlerden ricam bunu akşam haberlerinde dile getirirseniz çok seviniriz bu hükümet kendi halkını soymaktan başka bir şey yapmıyor ve bunların destekçisi asgari ücret 2800 elektrik faturası 250-750 arası geliyor bide diyorlarki biz asgari ücreti bu kadar yaptık dilerim allahtan bir lokma ekmeğe muhtaç olurlar saygılarımla.

 • Hüseyin l**

  Ben bı fotoğraf paylaşmak istiyorum üvey anne tarafından yapılan bir kötülük

 • C. Şahin ÜRGÜN

  Telefonla size ulaşılamıyor, artık kanalınızı izlemeyeceğim, samimi olmadığınıza kanaat getirdim.

 • Tayyar Ceylan

  İnsanlarda arabalar gıbı kaldırımda kendi yönünde sağ kaldırımdan gitsin en azından nefes çarpması olmaz

 • Sami Eskici

  Merhaba ben Fransa’da yaşıyorum Türkiye’ye gelirken covid-19 PRC testi yaptırdım ve beş kuruş para ödemedim fakat tekrar geri dönmek için aynı testi yaptırmak gerekiyo fakat sehir hatahanelerinde bu test için 250 TL para talep ediliyo şehir hastaneleri halka hizmet için yapilmadimi türk vatandaşı olduğum halde Fransa para talep etmezken kendi memleketimizde para talep ediliyo hele helede pandemi sürecinde devletin milletinin yanında olması gerekmiyomu birileri bu soyguna dur desin yeter artık inin bu milletin sırtından

 • HACI MUTLU PALABIYIK

  Sendikaya üye oldumuz için 8 kişi kod 29 üzerinden maske kullanmadınız telefonla oynadınız ve sosyal mesafeyi ihlal ettiniz gerekçesiyle işten çıkardılar 10 işten çıkardılar 10 gündürden fazla eylemYapıyoruzişte işte arkadaşlarımızı e devletlerini verin bakalım sendikaya üye misiniz değil isiniz deye bakalım vermeseniz kod 29 dan işten çıkarırız diye tehdit ediliyorlar sesimizi duyuramıyoruz elimizde vidyolar resimler var isterseniz göndere biliriz bize yardımcı olun lütfen

 • Sedat uysal

  Özürlü plakalı aracım var ve aynı hastanede görev yapmaktayım hastane otoparkında özürlü otoparkına park ettim diye trafik cezası yazılmış, bu neyin kafası, acaba saraya paramı lazım

 • Hülya işgüzar

  Eskişehir yunus Emre devlet hastanesinde Samet temel kadın doğum doktorumuz haksızlığa uğramıştır İnternet sitesinde kendisinin çektiği video vardır. Samet bey çok güler yüzlü ve başarılı bir doktor birçok hastası var bunlardan biri benim kısa süre önce tanıdım samimiyet ve güler yüz bir harika lütfen bunu haber yapın ve doktorumuz geri gelsin çok hastası risklı doğumlar olan hastaları 2 hafta sonra doğumu olacak hastaları var

 • Erhan Bayfidan

  ben almanya dan yaziyorum. Bizler Istanbulda yasiyan bir Bebek icin almanya da mücadele veriyoruz, sesimizi duyurabilmek icin haftaya allahin izniyle istanbula gelecez.
  SMA 1 hasta bir bebegimiz var Istanbulda yasiyan. ilaci türkiye genelinde bulunamadigi icin, almanya da tedavi görmesi gerek.
  Bizler bunun icin mücadele veriyoruz, ve sesimiz daha cok duyulsun diye, haftaya insallah istanbulda olacaz. bizleri o gün ailenin yaninda sessiz direnisimizi, haber yaparsaniz, cok ama cok seviniriz.
  Biz Avrupali Türkler olarak Cocugumuza sahip cikiyoruz, sizlerde sessiz kalmayin diye, orda bulunacagiz Allahin izniyle.

  Bana dönüs yaprsaniz sevinirim.

 • ayhan ünlü

  Size daha.önce yazmıştım diziye sonradan katılan Ezonun zengin annesi karakterinin dizinin kalitesini bozduğunu çünkü zengin ebeveyn karakteri Türk film ve dizilerinin ol azsa olmazı lütfen o kadın karakteri çıksın diziden

 • Ali Avşar

  Uşak organize deri karma fabrikası bölgesinde çaliştik paramizi alamadik ve eylem yapmayi düşünüyoruz bize nasil yardimci olabilirsiniz en azindan Bi haber yapa bilirmisiniz mayduriyetimizi

 • Ramazan Ekiz

  Merhaba. Ben bir çifçiyim bundan 7 ay önce traktörüm yandı. Krediyle aldım ziraat kasco luydu. Fakat ne paramı ödüyorlar ne traktörüm yaptırıyorlar nede arayıp soran var çok mağdurum. Çalmadık kapı bırakmadım. Cimere yazdım bimere arabulucuk davası sonuç yok. En son çare traktörün yanmış hurdasını ziraat bankasının önüne atacağım.. Lütfen bunu haber yapın çok mağdur var.

 • Nergiz Elbir Tenha

  Kızım Elif Eva 8 aylık SMA Tip 1 hastası 10 gün önce kalbi durdu şuan da yoğun bakimda ciğerleri kapanmış solunum sıkıntısı yaşıyor Allah rızası için lütfen yardım edin Elif Eva’nın sesini duyun Bir anne olarak yalvarıyorum size lütfen yardım edin. 4 aydır kampanya başlattık ama malesef kampanya hiç ilerlemiyor 😔😔😔

 • Turan arıcan

  Kadı köyde gırev var ve siz yayınlamıyosunuz

 • katlina beliz mazrek

  mrb ben bursadan katlina beliz mazrek 07.02.2021. gecesi .saat 11.50 de ve 08.02.2021 gündüz dolandırıldım. madurlardan biriyim sanaçı nuri alçonun resim instgamda sayfasında yayınlmış oldu paylşımdan dolaya ve bugünkü hablerde örendim açıklamam yaptınan ama görldü gibi suç dursunda ayın 11 de bulunyor benim olay 07.02.2021 günün akşamı bununla ilgli sizlerden yardım bekliyorum pazartesi bursa adliyesinde suç duyursunda buluncuz ve siz meydanında yanımda olmanızı istiyorum .avukatlarımızla birlikte bir basın açıklaması yapmak ve bunun duyurmak istiyoruz. bu konuda yanımızda olmamızı talep ediyorum sizden bilgi bekliyorum 0541.344.**.00

 • Dursun parlak

  Konya Ereğli Balkaya Mahallesinde oturuyom hiçbir vekil hiç bir kimse ilgilenmiyor belediyelik gitti araçlar yok bakım yok röpotraş yapmak istrdik

 • İsmail yavuz

  Hainlik yapmayın ful yalan iftira haber yapıyorsunuz hainsiniz sahibiniz kim hep sizi izliyorum deli ediyorsunuz hainlikle

 • İbrahim can

  Fox tvyi hayranlıkla izliyorum fatih portakal hayranı nekelime hafızama kazıdım onsuz rüya göremez olmuştum şimdiki 2 tane beyefendi var akşam haberlerinde sabah haberlerinde sunan adama bitiyorum duble dobra mert adamlar robot gibi bayan var oda öle ben baraj dizisine kitleniyorum adeta 100 yılın dizisi bence dalında. Şikayetim şuuuu.bakkalları geçelim a101 bim şok migros gibi vb. Gıdalarda akıl almaz zam ne kelime fahiş kara borsacılıkmı desem gıda mafyacılıgıda diyebiliriz cumhurbaşkanı milletin aklıyla dalga geçiyor. veya bu market işleticileri posta koyuyor devlete hala agır yaptırımlar diye ayak yapmaya gerek yok. kardeşim ben koyanın seydişehir ilçesinde yaşıyorum memleketim bura. Burada İstanbul Ankara gibi iş bollugu yok hele şu pandemi süresince. 1 senedir yediler bitirdiler memleketi. Bu marketler grubu. Bıktırana kadar haber yapmanızı istiyorum lütfeeennnn

 • TANER AĞZIKARA

  2020 yılında aldığımız kisa çalışma ödeneğı 2021 yılında yine aynı 30 gün 1644 tl asgari ücret açıklanmadan elektriğe doğalgaza 100/17 zam geldi evimiz kira 800 tl kira ödüyorum 400 tl doğalgaz 100 tl elektrik 100 tl su faturası var bizlerin sesi olurmusun gülbin abla herşeye zam varda kisa çalışma ödeneğine neden yok bizler nasil gecinelim

 • Perihan Gülen

  Merhaba dilerim bu dileğimizi gerçekleştirirsiniz.Sevgili Kenan Işık hakkında uzun süredir halk olarak haber alamıyoruz.Kenan bey ve onun gibi kıymetli ama zor da, dar da olan sanatçılarımıza yardım etmek halk olarak boynumuzun borcu değil midir?Saygılar.

 • Mustafa ŞAHİNGÖZ

  Ben Fox haberi inanarak saygıyla izleyen birisiyim.Ancak Selçuk Tepeli bey geldikten sonra inanın seyretmekte çok zorlanıyorum.haber keyfi alamıyorum.çok fazla lafı dolandırıyoraynı manafali kelimeleri farklı kullanmaya çalışıyor.hele o kesin sert yaptığı el hareketleri dikkatimi çok çekiyor inanın sinir oluyorum .Selçuk Tepeli bu işi yapamıyor.lütfen Gülbin tosun bin kat daha iyi hem yorumları,hem haraketleri çok iyi .lütfen Fox haberi elimizden almayın

 • Nurettin aksoy

  Kardeşlerim beni 2009 dolandırıldım konya esnafları tarafında bir trilyon beşyüz tele param giti şuanda benimde bankalara ve şahıslara 500 000 tele borcum var borcunun çoğunu ödedim öbür dünyaya borçlu olarak gitmek istemiyorum bana bir yardım kkanpanyası baslatalım tevede ben kendim anladım kendimi elbet hayır severler olacaktı 1500 emekli aylığı alıyorum 1000 kira 500 doğal gaz gerisi yok deyilse tek bir yolum var oda intihar etmek bir kez kendimi vurdum kurtuldum allah rızası için bana yol gösterin hepinizi ćok ama çok özledim fatih portakala kucak dolusu selam söyleyin saygılar

 • Fox tv sinyal gücü zayıf gösteriyor ve sürekli olarak donmalar oluyor.

 • Ömer Akbal

  02/01/2021 Sabah haberlerinde 0930 da Deniz Zeyreğin Cumhurbaşkanının Sözcü gazetesini okumayın şeklindeki beyanatını isabetli bulmuyorum .Herhangi bir vatandaş ben Sözcü Gazetesinin görüşlerine katılmıyorum bu nedenle sizde benim gibi düşünüyorsanız sözcü gazetesini almayın diyebilir ama tarafsız olması gereken Cumhurbaşkanının böyle bir beyanatı uygun değildir.İlker Karagözünde bu haber programında Deniz Zeyreğe Cumhurbaşkanın tarafsız kalması gerekmiyormu şeklinde ikazını beklerdim. Saygılarımla.

 • ERDEM BAŞ

  Fox Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli HER HABERE yorum katmak zorundamı!!!

 • RECEP BALIKÇI

  Sayın yetkili ben Aksaray ili Ortaköy ilçesi Balcı mahallesinde ikamet etmekteyim ve 2002 yılında Balcı Belediye Başkanlığında işçi olarak başladım ve 2011 yılında çıkan bir yasayla Ortaköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne tayinim çıktı ve tahminim 2014 yılında Balcı Belediye Başkanlığı kapandı ve bana Belediye Başkanının kullanmış olduğu 0532 552 35 xx kurum telefonununa ait 980 TL borcu belediye kapandığı için bana borç olarak kaydetmişler ve bu durumdan dolayı madurum ayrıca telefon bayilerinden telefon alamıyorum borç çıkıyor ve bana gelen mesaj;
  “Sayin Balci Belediye Baskanligi, TURKCELL ILETISIM HIZMETLERI A.S. 2014/19519 ESAS NOLU ICRA DOSYANIZ sebebiyle banka hesaplariniza ve posta ceki hesabiniza yapilacak haciz islemi sonrasinda kredi siciliniz etkileneceginden; Hattinizin üzerine cihaz alamayabilir, senetli elden alisveris yapamayabilir, bankalarda islem yapamayabilir, kredi karti kullanamayabilir, kredi cekemeyebilirsiniz. Islem öncesi konu hakkinda dosya yetkiliniz ile görüsme saglayarak vekalet ücreti ödemeden dosyanizi kapatabilirsiniz. Dosya yetkilisi irt. 085052218xx

 • Doğan Metin

  Merhaba iyi yayınlar
  Açık öğretim lise öğrencisiyim 6-7 aralıkta yapılacak olan sınavı covid-19 nedeni ile erteleme kararı alındı ancak 26-27 aralık online sınav yapılacağını 25 aralık akşam geç saate bir sitede tesadüfen gördüm normalde bir hafta öncesinde öğrenci portalında mesaj olarak bildirim gelirdi ve haber kanallarında da duyuru olurdu ne yazikki bunların hiç biri gerçekleşmedi üstelik sınav giriş portalıda giriş yetkiniz yok hatası veriyor yüzlerce öğrenci şikayet portalında aynı şikayetten maadur edildik hiç bir dünyada böyle bir sistem duyulmamıştır sadece bizim ülkeye özel zannedrim Milli eğitim bakanının dikkatine madüriyetimizin dikkate alınmasını arz ederim
  iyi yayınlar

 • Haydar Cayoglu

  allah askina yemek yapmasini bilmeyen kisiyi cagirip yemek degerlendirmesi yaptirmak fox tv yi yere vurmak dir .

 • Fadilet alkan

  Sn başkanım ben fadilet alkan ben oğlum İsmail alkan askeri ten izne geldi 16 satt içinde vefat etti okadar maduruz oldukki çok makamlar müracaat etti ama hiçbir sonuç alamadık adalet arıyorum bize yardımcı olmanızı istiyorum bunun içinde bir kanun çıkartmanız istiyorum Kars Sarıkamış

 • Canan BERKİTEN

  Kırıkkale merkez ve ilçelerinde Türk telekom internet kesik öğretmen ve öğrenciler mağdur.bazı ilçelerde bir hafta, bazı mahallelerde 3üç gündür online erişim yok. Telekomu aramamiza ragmen dönen açıklama yapan da yok .sesimizi sizin sayanenizde duyurmak magduriyetimizin giderilmesini istiyorum.

 • Nilgün güler

  İki gün önce eski eşim etrafından evinde sillah ile öldürülmek istendim be yaralandım çeşitli hastanelere gönderildim pekişsin kemiğim kurul olduğu söylendi ve mermi kasımın içinde Çiğli eğitim hastanesinde tedavi edilmek bir yana doktorlar tarafından hakarete uğradım bu durumumu bütün kadınlar duysun istiyorum eş seçerken çok hassas olmaları açısından

 • HANİFE PAÇA GÜÇTAŞ

  BEN BİR HEMŞİREYİM BUGÜNKÜ YAYININIZDA KRESLERİN NEDEN ACİK OLDUĞUNU ELESTİRİYORSUNUZ BİZ CALIŞIRKEN ÇOCUĞUMU KİME BIRAKABİLİRİM YAYIN YAPARKEN BİZİ DE SAĞLIKÇI ANNELERİDE DÜŞÜNÜN LÜTFEN……

 • Bilal Yücekök

  Ihparimi bulamiyorum

 • Hacı taşcı

  Bu bölgede gazete ile görüştük hükümet karşıtı olmamak için sustular. Biz 14 kişi engelliler olarak özel sektör de 13 yıl çalıştık SGK primleri yattı geçen yıl Tekirdağ SGK primlermizi silip bizim çıkışımizi yaptı şimdi hem işsiz hem güvencesiz kaldık cimere defalarca yazdık kimse engelli olduğumuz için dikkate almadı. Tek umut sizler kaldınız umarım cvp verip ilgilenirseniz. Çıkış sebebler ise işe gelmeyin şuan yapilacsk iş yok dedi işveren bizde gitmedik. Madem yasal değildi devlet neden 13 15 yıl denetim yapmadı. Biz nadil şimdi emekli olucax

 • Bilal Yücekök

  Yazmış olduğum ihbarı bulamıyorum silindimi acaba

 • yılmaz akmantürk

  İsmail küçükkayaya teşekkür ederim. Doktorlara işaret dili ile MEMLEKETİM şarkısını İŞARETLE SÖYLETTİĞİ İÇİN.
  CUMHURBAŞKANI; Sarayın giderlerini kısarsa, Uçak filosundan (bir adedi harıç) Uçaklarını satarsa Pandemi süresindeki PARA SIKINTISI giderilmiş olmazmı.?

 • Ömer. Harmankaşı.

  Gülbin. Tosun. Devlet. Hastaneleri. Bedava. Diyor. Hani. Nerde. Fox. Haber. Kanalı. Bana. Ulaşsın. Haber. Ve. Fotoğraflar. Var

 • Yücel Yılmaz

  Beşiktaş adalar turyol teknelerinde satış üniteleri açık, teknenin yarısında maske yok, bunu denetleyecek kimse yok mu, bu nasıl pandemiyle mücadele

 • Özgün güngör

  Bu hükümet daha saldirsin ağza alinmayacak sözler etsin eğer bu ülke bu halkina 15 gün baksmiyorsa bu ülke tamamen bitmiştir

 • Seydikemer

  Cumhurbaşkanığı kabinesinde alınan karlar doğrultusunda pandemi nedeniyle kahvenin kapatım.Cumhurbaşkanın tahlimatıylan e Devlet kapısını pandemik Soysal destek ön başformunu .Bugün bakınca red edilmiş niye işyerim kapatıyor yardım vayatleriylen insanları kadırıyorlar ne yapacağımı bilmiyorum. Bana bir yol gösterin.054557644**

 • Berran duzer

  Ismail bey maltepe LTipi kapalı cezaevinde yatmakta olan mahkum yakiniyim iceride koku alamama ve eklem yerlerinle agrilari olan mahkumlar var ve hicbir sekilde covit 19 testi yapilmiyor bu durumda ve benim yakinim kalp ve bironsit hastasi ve bizler dısarida kendi canimizdan gectik onlari dusunmekten baska yapacak hicbir seyimiz yok ALLAH rızası icin bizim sesimizi de duyurun

 • Fadilet alkan

  Ben fadilet alkan ben oğlum İsmail alkan askeri ten izne geldi 16 satt içinde vefat etti okadar maduruz oldukki çok makamlar müracaat etti ama hiçbir sonuç alamadık adalet arıyorum bize yardımcı olmanızı istiyorum

 • Osman kaya

  Öğretmenler günü için söz

 • Serkan SEZER

  Merhaba,
  hükümetin yargı paketinde olup şimdiye kadar resmi gazetede yayınlanıp yürürlüğe bile girmesi gereken NAFAKA meselesi neden mağdurlara vatandaşlara unutturuldu?Dikkat ediyorum hiç bir basın kuruluşu dahi nafakanın düzenlenmesiyle ilgili veya hükümetin neden bu konuyu geri plana attığından bahsetmiyor.Bir anda bıçak gibi bu konu gündemden düştü.Yoksa yargıdaki söz sahibi kadınların sözümü ağır bastı yada seçmen olarak kadınların oyları mı siyasileri korkuttu?
  Kesinlikle hakları bitmiş bir çok kadın hala erkeklerin sırtından inmeyi düşünmüyor,lütfen bu hassas konuyu ele alıp tekrar gündeme taşıyınız.
  iyi günler
  iyi çalışmalar

 • Dilek karaca

  Merhaba ben İstanbul Sarıyer’de sizlere ulasmaktayim. 15.11.2020 tarihinde covid 19 hastası olan babam için 112 acil servisi arayıp eve ambulans talep ettik sağlık ekipleri geldi ellerinde bir sedye bile yok nefes darlığı çeken babamı yürüyerek ambulansa gorutduler aradan 20 dk gectiktenn sonra ambulanstan indirip hastahanede yer yok sen evine git burda perişan olma deyip hasta olan babamı hastahanenin bahçesinde indirip bırakıp gitmisler . Covid 19 önlemlerini sağlık çalışanları bu şekilde mi alıyorlar lütfen haberini yayınlar mısınız. Bunu yapan hasatahane Sarıyer Hamidiye etfal eğitim araştırma ek binasidir sesimizi duyuralım bu reziller de cezasını çeksinler insanlar canını sokakta bulmuyorlar ne yazikki bu kadar ucuz değil bir insan canı biz sağlıkçılar o sığınıyoruz onlarda bizleri hastahane kapısında indiriyorlar.

 • Nurgül kuzu

  19samsun özel bakım merkezi de engelli konuşamayan 23 yaşında engelli kardeşimin kulağına çürütmüşler…ve çok götürüldü doktora… çok geç kalmış…aynı oda enfeksiyon hastalıklar yatmakta… hastalar aç susuz bırakıyorlar… Skandal özel bakım merkezi…….

 • Şengül Aslan

  Ben şu an ücretsiz izinde görünüyorum işten çıkarmak yasak ama ne şirket nede çalıştığım okul ücrettin kesildi anlamadım nasıl ücretsiz uygulaması okul ve şirket bilmiyoruz diyorlar paramızı nerden alacağız o zaman halen ücretsiz izinde olduğum için başka işe de giremiyorum

 • ÖKKEŞ YILDIRIM

  Ben ev yaptım elektirik taşsaydı tam teşeķkürü bir şekilde döşedım elektirik saatı taktım 5_ 6 ay evde oturdum bundan 4 gün evvel elektiriği kestiler şimdi 3cocuğun var 2 çocuğum okula gidiyor biri lise2ye gidiyor .1ci sınif İlkokula gidiyor şimdi bana elektirik abonesi vermiyorlar bana çok masraf çıkarıyorlarsa diyorlar otuşbeşbin ile yetmişbin masraf cıkartıyorlar ben bu parayı bulmam imkansız ben ne yapayım ben zor durumdayım çocuklar mum ışığında ders çalışıyorlar vardığınız ilgiden tesekkü ederim

 • Bülent erdoğan

  On kasım için ulu önder Mustafa Kemal Atatürk için yazdığım ve 2A sınıfına okuttuğu şiiri yayınlarsanız sevinirim

 • Fırat Yıldız

  SAYIN.FOX HABER Aydın / Karpuzlu
  Güney köyünde yaşamımızı çiftçilikle sürdürmekteyiz. Köyümüzde Karabelen mevkisinde bulunan maden sahası yüzünden meralarımız işgal ediliyor, hayvancılık ve arıcılık zarar görmekte bu durumdan maĝduruz ,gerekli yerleri bildirilmesini istiyoruz.

 • İlhan Özoğlu

  Sayın Cumhurbaşkanım
  1956 Kahramanmaraş Andırın Darıovası köyü doğumluyum ismim Ali Doğan. Kasım 1976 yılında Vatanî görevimi yapmak için gittiğim askerlikde vücudumun 4’de 3’ünü kaybettim. Askerliğimi Sivas’ta ki birliğimde Komando olarak yapar’iken Kayseri Zinci Dere Komando birliğine seçildim. Oradan Antalya’ya uçak ile eğitim atlayışlarına götürüldük. 10 kişilik manga’idik 3’er defa 1050 metreden atlayış yaptık 3. Atlayışımızda rüzgarın savurması sonucu bildiğim kadarıyla 7 silah arkadaşım şehit oldu 3 kişi kurtulduk. Bunlardan biride benim. Vatanî görevimi yapmak için gittiğim askerlikde sakat ve mağdur olarak geri döndüm 20 yaşımda Hayatım bitti. Sol taraf Kafa tasımın yarısı yok. Bu acı verici talihsiz ve dramlı kaza ile sağ gözümü,sağ omzunu,sağ kolumu, sağ elimi,sağ bacağımı, sağ ayak bileğimi kaybettim. 36 gün Ankara GATA ‘da şuru kapalı halde komada yattım beni kazadan sonra bilincim kapalı şekilde uçak ile önce Kayseri’ye, ardından Ankara GATA’ya sevk etmişler. 3’er ay ara ile 4 defa çeşitli amaliyatlar oldum. 2 yıl boyunca GATA askerî Hastanesi’nde tedavi gördüm. Çok şükür Allah’a canım sağ. 20.11.1978 tarihinde askerliğe elverişsiz değerlendirmesi ile Terhis nedeni olarak bu gösterilerek. TERHİS BELGEM ile Kahramanmaraş Andırın Darıovası köyündeki baba ocağıma kolluk kuvvetlerince getirilip o şekilde teslim edildim. Bu üzücü vahim kazadan dolayı %76 Mağdur ve iş göremez raporu verilerek Gençliğim tamamen bitti. Hiç bir Kurum ve kuruluştan herhangi bir maaş verilmiyor. Sakatlığımdan dolayı yıllarca çalışamadım. 4 çocuğum ve eşim beni bu halde bırakıp terk edip gittiler. Sadece 500 TL Kaymakamlığın verdiği yardım parası ile geçinmeye çalıştım. Ben bu vatan vazifemi yapmak için gittiğim askerlik görevimde vücudumun 4’de 3’ünü kaybederek ve sakat kalarak yaşamını sürdürmeye çalıştım. Bu acı verici ve dramlı olay bütün hayatımı, ailemi, düzenimi, sağlığımı bozarak bu şekilde perme perişan ortada kaldım. 44 yıldır Adaletli olan ülkem Türkiye Cumhuriyeti’nde kanunsuz ve adaletsizliğe uğradım. Yıllarca evraklarımın peşine düştüm uğraştım ama hiç bir yetkili kurum bana gerçek evraklarımı Adaletli bir şekilde vermedi. Hangi kapıyı çaldımsa yüzüme kapandı 65 yaşımda ne bir evim var ne bir kalacak yerim var nede hayatımı devam ettireceğim bir gelirim var. Son 6 aydır Kahramanmaraş Andırın kaymakamlığın vermiş olduğu yardım parasınıda kestiler. Allah rızası için halimi yetkililerin gelip görmesini istiyorum. Şu an İlhan Özoğlu isminde bir yiğenim Allah rızası için elinden geldiğince ilgileniyor bana sahip çıkıyor. Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan’a Allah rızası için sesleniyorum. Geç kalınmış hakkımın adaletlice tarafıma verilmesini ve gereğinin yapılmasını Sayın Cumhurbaşkanım’dan ve Yetkili devlet büyüklerimden Saygılarımla talep ve arz ediyorum. Ayrıca sol taraf Kafa tasımdan 4’de büyük amaliyatlar geçirdiğim için şuanda beyninde küçülme var ilaçlarımı yüksek ücretli olduğu için alamiyorum. Devlet büyüklerimin vicdanına sesleniyorum

 • Osman tekin

  Merhabalar İzmir’de meydana gelen deprem sonrasında Kuşadası’nda oturduğumuz evde büyük hasarlar oluştu fakat belediyeye ve kaymakamlığa gittiğimizde evimiz için hasar raporu tutulmamis olduğu söylendi videomda herseyi anlattım şu anda bu ev oturabileceğimiz durumda değil çok zor durumdayiz yardımcı olabilir misiniz lütfen desteğinizi rica ediyorum yetkili kişiler sesimi zi duysun lütfen videomu haber yapabilirmisiniz

 • DAMLA DEMIR

  Kardesim olan damla demir 15 gun dür kayip bütün aramalarimiza ragmen hicbir haber alamadim jandarma ekipleri leri telefon son sinyalden telefonu izmir bornava yakinlarinda bir ormanda bulundu hayatindan endişe ediyoruz allah rizasi icin yardimci olun başına hersey gelmis ola bilir daha cok küçük 16 yaşında biz careziz bekliyoruz

 • Volkan gür

  İyi günler
  Dün Elazığda bir trafik kazası oldu ve Tunceli Çemişgezek Kaymakamı Mehmet Güder kendi kullandığı aracıyla hızlı gelerek yol kenarında çalışan belediyenin park ve bahçe müdürlüğü çalışanı Murat Atlı ya çarpmış ve ÖLÜMÜNE sebep olmuş.kaymakam elazığlı olduğu için tanıdıkları var ve hiç bir yerde haber yapılmadı.Örtbas etme çabası akla geliyor.Vefat edenin 5 çocuğu var. Ama unutmayın Ölen vatandaşın 5 çocuğunun ahı örten ve susanların üstüne..
  Lütfen takipçisi olun

 • H Hüseyin Tura

  Mahir ünalın Hollandada askıda elma yalanını fotoğraflarla kanıtlaya bilirim

 • Ali Recep

  Lütfen telefon hatlarına bakacak arkadaşlar olsun yüze görüşmek daha etkili olur, Şiddetin her türlüsüne karşıyım ama hasta görüntülerinin sonunu gösterirseniz olayı yanlış haberleştirmiş olursunuz eğer benimle görüşmek isterseniz telefon hastahanelerde neler dönüyor hastaneyi başhekim değil görevlileri yönettiğini sizlere göterebilirim

 • Adem A****

  Merhabalar ismail bey ben %73 engelliyim antalyadan yazıyorum tokiden kuradan ev çikdi bana hale bir bukonuda aydınlatamadık sizlerin bir hayranıyım yanliz yasiyorum annem babam kardeşim abim öldüler aslen istanbulluyum 7 sene oldu antalyadayim büyük şehir belediyesi önceki belediye yemek veriyordu şimdiki yemeğimi kestiler emekliyim diye önceki böyle bir zorluk çıkarmadı emekliyim 800 kira veriyorum kıredi portundan dolayı mahlasını kesiyorlar 15 yaşinda oğlum yanimda kaliyor okuyor bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim her sabah sizleri izlemekden mutluluk diyorum gururlu dürüst bir haberci olmanizdan tüm emeği olan arkadaşlara başarılar diliyorum bu konuda bana yardımcı olun lütfen???

 • Sümeyye Yıldırım

  Iyi gunler ben buradan sizlerin aracıgıyla sesimi duyurmak istiyorum .Bu yıl universite ilk sınıfa basladim basalayamadık pandemi sebebi ile butun ogrencilere online egitim denılıyorda maddi imkanı olmayan ve köylerde yasayan cocuklari ve genclerı dusunen cıksın ya bende koyde yasayan biri olarak soyluyorum buradaki cocuklarin imkanları yok hadi iyi kotu kayıt dondururum ama bu kucuk ler egıtıme adanmalı lutfen bunları dusunen.

 • şükrü sercan

  16 marttan bugüne kadar işsiz kaldık öğrenci servisiyiz esnaf kefalet kredileri iptal olsun kredileri kredi kartlarını ödüyoruz tokat öğrenci servisleri

 • Adnan konmaz

  İyi yayınlar iş kuru gidiyorum fakat memurlar sadece internet üzerinden takip edin diyor elimize bir şifre verip gönderiyorlar bizleri iş için yardımcı olmuyorlar

 • Mustafa yılmaz

  Merhaba özel hastane de kalp rahatsızlığından yoğun bakıma aldılar ve orada vürüs bulaşmış taburcu ettiler ve tedaviyi sollandırdık dediler ama adam ölügibi eve getirdim birgün sonra tekrar 112 çağırdı götürdüler ben bu hastayı kabul edemem dediler hasta olan babam benimle iletişime gecer seniz sevinirim

 • Mahmut şeker

  İsmail bey milli eğitim bakanlığı daha önce öğrencilere tablet dağıtıyordu bu pandemi döneminde neden tablet dağıtmıyor uzaktan eğitim için gerekli olan tablet neden dağıtılmıyor benim 5 çoçuğum var 4 tanesi lise ortaokul ve ilkokulda okuyor uzaktan eğitim görüyorlar tablet bilgisayar olmadan basıl uzaktan eğitim yapacaklar bunu haber yapabilirmisiniz milli epitim bakanının gözüne sokabilirmisiniz

 • Halis koç

  Selam eleyküm iyi akşamlar 1 saat canlı yayına girmek istiyorum kaç aydır aklımda çıkmıyor tecavüzler hakkında konuşma yapacam sizden ricam lütfen beni alın canlı yayına sizden haber bekliyorum

 • Sina sahin

  Sayın Fatih portakal fox tv den ayrılmış çok üzgünüm artık fox haber izlemeyeceğim gerçek haberci gerçek gazeteci

 • Arif kırıcı

  Sel maduru olduk kimse ilğilenmedi
  röportaj yapmak istiyorum bu konuda

 • Merhaba İsmail abi ben Balıkesir’de çağış üniversitesi hastanesinde fizik tedavi gören bir hastayım ve her sabah otobüsle gelip gidiyorum ama artık yoruldum gelip gitmekten değil sosyal mesafesizlikten.otobüs kapasite 23 kişi ama ak partili belediyemiz sağ olsun ayakta 11 kişi daha müsade izni vermiş ve hastaların çoğu 65 yaş ve üzeri lütfen burdan sayın sağlık bakanımıza sesleniyor ne olur müdahale edilsin sosyal mesafeyi koruyalım otobüste en az 10 kişi maskeyi doğru takmıyor birşeylere geç kalınmasın.ismimi vermek istemiyorum gizli kalmasını istiyorum teşekkürler abi

 • [14:13, 02.07.2020] NEZİR ŞAHİN: Fatih bey, sizi beğenerek izliyorum.Her şeye rağmen, objektif bir yayın ilkeniz var ve bizleri gelecek için umutlanmamıza katkınız takdire şayan bunu ,ifade ederek iyi çalışmalar diliyorum.size arz etmek istediğim konu; Sağlık bakanlığının hemen yanında bulunan Tarım ve orman bakanlığında çalışıyorum.COVİD 19 – PANDEMİ salgın nedeniyle, sn.sağlık bakanının açıklamalarınada yansıyan ANKARA’daki artan vaka sayıları malumunuzdur.Bizler bakanlığa ait servis araçlarını kullanmak durumundayız.Örnek olunması gerekirken, araçların değişik sebeblerle birleştirlmesi yoluna gidiliyor.Araçların kapasitesinin aşılması söz konusu oluyor.Klimalar riskli görüldüğünden çalıştırılmıyor.Haliyle metrekareye düşen yolcu sayısı fazla olunca salgınyayılması gibi oldukça riskli bir durum ile karşıkarşıya kalıyoruz.Bu tasarruf yada kamu yararına yapılan uygulama değil.Lutfen sesimiz olup, bunu duyurunuz.herkesin özel araç kullanması zaten mümkün değil.ekonomik şartlar ortada.bu bir keyfilik.her kesin çoluğu çocuğu var, takdiiredersiniz insanlar endişe ve korku içinde.SERVİS KULLANMAMAK, TOPLU ULAŞIMA YENİ YÜK ve riskler yüklemesi işten bile değil.Malum Ankara memur, işçi kenti.İlginizi bekliyorum.Lutfen sesimiz olun.SELAM VE SAYGILAR size olsun.(isim ve bilgilerimizi lutfen saklı tutun.)

 • Maşallah

  Fatih bey yaklaşık 5 senedir abim İrlanda Belfastta ceza evinde bulunmaktadır Sayın Başbakanımıza Sayın Büyüklerimize defalarca mektup ve dilekçe yazmakdayız hayatı tehlikede ceza evinde Saldırıya uğramıştır tanınmayacak derece dövmüşlerdir sesimiz Sayın Cumhurbaşkanımza ve Büyüklerimize duyurmak istiyoruz yalvarıyoruz abimin Türkiye sevkkini istiyoruz Bizde T. C vatandaşlarıyız Lütfen benimle iletişime geçin

 • Mehmet emin kara

  Devletin bana işkur tarafından ödemiş olduğu kısıtlanmış issizlik ödeneğini iş veren benim param bana vericeksiniz diyor yoksa maaşımızdan keserim diyor. Vermeyeni işten çıkartırım diyor sonuç itibariyle vermek istemedim ve beni bu gün işten çıkarttılar. Zatenbinsaatta yevmiye günlük çalışıyorum. Şikayetçiyim gereğinin devletimiz tarafından yapılsın istiyorum . Calistigim işyeri kapaklı tekirdağ türüt inşaat olarak geçiyor. Müteahit işimize son verdi