Biçen Market Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Biçen market telefon numarası ile isterseniz sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz Biçen Market şikayet hattı bölümünü kullanarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Biçen Market whatsapp sipariş hattını kullanabilir yada müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

İnternetten online alış verişlerin oldukça fazlalaştığı bir dönemdeyiz. Birçok mağaza internet sitelerini yenilediler ve halka sanal ortamdan alış veriş yapma olanağını sundular. Bunlardan bir tanesi Biçen Markettir. Ürün siparişlerinizde ve takiplerinizde hatalı ya da yanlış gelen ürünler olduğunda herhangi bir sıkıntınız oluşursa Biçen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 444 34 36’yı arayabilirsiniz.

Biçen Market, İstanbul içinde 27 mağazası ile müşterilerine hizmet vermektedir. Gıda ürünleri, temizlik malzemeleri, cilt ve genel bakım ürünleri, küçük ev aletlerini kapınıza kadar teslim etmektedir. Mağazanın uygulamış olduğu indirimlerden faydalanmak için haberdar olmanızı istiyorsanız; internet sayfasına üye olabilirsiniz. Size en yakın olan şubesini belirleyerek internetten online sipariş oluşturabilirsiniz.

Sipariş verilen ürünlerin sizlere iletilmesi, karttan ödeme ya da kapıda ödeme imkanlarının sunulması kişilere kolaylık sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde yaşanılacak olan herhangi bir aksaklıkta ya da yanlışlıkta müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri talepleri çağrı merkezlerince değerlendirilmekte ve sonucu da size bildirilmektedir. Böylelikle sizin yapmakta zorlandığınız konulara müşteri hizmetleri çare bulmaktadır.

Biçen Market Çağrı Merkezi

Müşteri memnuniyeti bir firma için oldukça önemli bir unsurdur. Ürünlerden ve teslimattan memnun kalan kişiler o firma için daimi müşteridir. Bu potansiyeli kaybetmemek için de birçok mağaza birbiri ile yarışmaktadır. Biçen Market de müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluştur. Onun için market çağrı merkezleri müşterilerin sıkıntılarında, ürün ile ilgili sorunlarında, istek ve dileklerinde tüketicilere hizmet vermektedir.

Bu yazımızda; Biçen Market Telefonu, Biçen Market Telefon Numarası, Biçen Market İletişim, Biçen Market Sipariş, Biçen Market Sipariş Hattı, Biçen Market Sipariş Telefonu, Biçen Market Müşteri Hizmetleri, Biçen Market Çağrı Merkezi, Biçen Market Whatsapp Sipariş gibi kelimeler kullanılmıştır.

Biçen Çağrı Merkezi yapılan her müracaatı değerlendirmektedir. İnternetten sipariş ettiğiniz ürün aynısı gelmediyse, gelen bozuk ya da defolu ise, zamanında teslimat yapılmadıysa ya da fazla ücret talep edildiyse bu gibi can sıkıcı durumları çağrı merkezlerine bildirebilirsiniz. Sorununuza en yakın zamanda çözüm bulunacak ve böylelikle de siz mağdur olmayacaksınız.

Biçen Market Sipariş Telefon Numarası

Biçen Market mağazalarındaki alış verişleri iki yolla yapabilirsiniz. 27 şube arasından evinize yakın olan Biçen şubesine giderek ürünlerinizi temin edebileceğiniz gibi; Biçen sanal market avantajını kullanarak internetten de sipariş oluşturabilirsiniz. Mağazalarda günlük ve taze ürünler satılmakta olup; fiyat etiketleri her iki yöntemde de değişmemektedir. Size kolay gelen yolu uygulayabilirsiniz.

Sipariş verdiniz ve takip etmek istiyorsanız Biçen Sipariş Telefon Numarası444 34 36’yı arayabilirsiniz. Burada bulunan müşteri temsilcileri ürünlerinizin ne zaman iletileceği ile ilgili bilgileri size aktaracaktır. Aklınıza takılan ve sormak istediklerinizi sorabilir, daha ayrıntılı bilgilere bu numaradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca istek ve dileklerinizle ilgili öngörüleriniz olursa onları da bildirebilirsiniz.

Biçen markette her türlü gıda ürünleri tazedir. Firma kendinden o kadar emin ki rafta tarihi geçmiş ürüne rastlarsanız size iki katı ücret ödemeyi bile talep etmektedirler. Mağazanın müşterilerine tanımlamış olduğu Biçen kart ile her türlü indirimden faydalanabilirsiniz. Evinize lazım olan genel ihtiyaçları belirleyip sipariş verebileceğiniz gibi; ramazan kolisi de hazırlatabilirsiniz.

Biçen Market Müşteri Hizmetleri

Biçen markete iletilen bütün şikayetler ve sorunlar firmanın bünyesinde olan müşteri hizmetleri ile karşılanmaktadır. 48 saat içerisinde cevap verilmeyen talepler için firma Biçen karta 50 liralık puan yüklediklerini de açıklamışlardır. Bütün bu alınan tedbirler sonrasında yaşanacak olumsuz gelişmelerle ilgili çağrı merkezleriyle iletişim kurabilirsiniz. Neticede çok sayıda oluşan taleplere karşılık vermede bazı sorunların yaşanması da doğaldır.

Öneri ve şikayetlerinizle ilgili başvurularınızı internetteki formdan ulaştırabileceğiniz gibi; Biçen Çağrı Müşteri Hizmetleri aracılığı ile de talep oluşturabilirsiniz. Şirket İstanbul merkezli olup; Ankara, Antalya, Bursa ve Kayseri şubeleri de bulunmaktadır. Müşterilerinin sorunlarıyla ve istekleriyle ilgili titizlikle davranan Biçen market; çağrı merkezlerinde bulunan müşteri temsilcileri ile sonuç odaklı çalışır.

19 Kasım 2020 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?