ATV Haber Whatsapp İhbar Hattı

ATV Haber Whatsapp İhbar Hattı ile ihbar niteliğindeki tüm videolarınızı gönderebilirsiniz. ATV İhbar Hattı Telefon Numarası ile ihbarda bulunabilirsiniz. İhbar niteliğindeki tüm videolarınızı sitemizdeki telefon numarasına gönderin ATV Haber'de yayınlansın.

Gündemde yaşanan gelişmelerden ve Türkiye’nin çeşitli noktalarında yaşanan doğal afetler, olaylar ve sonrası her akşam ATV ekranlarında verilmektedir. Haberlerin ve gelişmelerin kaynaklarından biri ise ATV iletişim Whatsapp ihbar mesajları olmaktadır. Atılan her mesaj ile ATV ile de iletişim kurmuş olmaktasınız.

Eskiden telefon üzerinden aramak, kanala ulaşmak ve haberi yaptırmak derken çok uzun sürmekteydi. Gelişen teknoloji ile birlikte her şey daha da kolay bir şekilde olmaktadır. Hayatımızı her yönü ile kolaylaştıran telefon özellikle de kanala bildirmek istediğiniz her şeyin ulaşabilmesinde önemli bir role sahiptir.

İhbar hattı başta haberler olmak üzere yayınlanan çeşitli programlar içinde bulunmaktadır. Kayıp vakaların ve şüpheli ölümlerin araştırılmasında bu numaralar üzerinden ihbar edilmesi çok önemli olmaktadır. Haberler ve programlar için ayrı ayrı ekipler gelen ihbarları incelemektedir.

ATV İhbar Hattı

Son yıllarda iletişim aracı olarak Whatsapp çok etkin bir şekilde kullanılmaktadır. ATV haber programında ve diğer programlarda da ihbar hatlarında yoğunluk yaşanmaktadır. Türkiye’nin her ilinde ve ilçesinde birbirinden farklı olaylar yaşanabilmektedir. Haber ekipleri her şeyi çok yakın bir şekilde takip etseler ya da vakanın durumuna göre araştırma yapsalar da hepsine ulaşabilmeleri mümkün değildir. Özellik ile Whatsapp bu konuda çok büyük bir yardımcıdır.

Sizlerde yayınlanmasını istediğiniz bir haberi ya da konu ile ilgili bilgilerinizi paylaşmak isterseniz kanalı arayarak veya Whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz.

ATV İletişim Telefon Numarası

Yayınlanmasını istediğiniz bir haberden şikayetten öneriye kadar her şey için iletişime geçebilirsiniz. ATV iletişim telefon numarası ise 444 888 1’dir. Diğer kanallardan farklı olarak karşınıza bir ses kaydı çıkmayacaktır. Bu neden ile en kısa şekilde operatöre nasıl bağlanırım sorusunun yanıtını aramanıza gerek yoktur.

Numarayı çevirdikten sonra uygun olan temsilci aramanıza yanıt vermektedir. Size neden aradığınızı, nasıl yardımcı olabileceğinize dair sorular sormaktadır.  Arama nedeninize bağlı olarak sizlere yardımcı olmaya çalışmakta ve ilgili birimlere durumun iletilmesini sağlamaktadırlar.

Bu yazımızda; atv ihbar hattı, atv haber ihbar hattı, atv iletişim ihbar hattı, atv iletişim telefon numarası, ihbar hattı, atv haber telefon numarası gibi kelimeler kullanılmıştır.

Bu numara üzerinden de kanalda yayınlanmasını istediğiniz bir durumu da temsilciler ile de paylaşabilirsiniz. Başta yarışma programlarına katılmak üzere merak ettiğiniz ve aklınıza takılan soruların cevaplarını da bulabilirsiniz.

Mümkün olan en kısa süre içerisinde telefona yanıt verilmektedir. Bazı dönemlerde daha yoğun bir arama trafiği olsa da mutlaka telefonları açmaktadırlar.

ATV Whatsapp İhbar Hattı

Her gün çok sayıda kişi farklı farklı durumları ihbar etmektedir. Ayrıca ATV Whatsapp ihbar hattı üzerinden resim çekerek ya da video çekerek de gönderilebilmektedir. Bu tür görseller ile birlikte gönderildiğinde çok daha iyi olmaktadır.

Yaşanan bir kaza, şikayetçi olduğunuz şeyleri, trafikte yaşanan bir durumu ihbar edebilirsiniz. Bunun yanında yardıma ihtiyaç duyulan her konu ve kişiler için bu hat üzerinden ihbar edebilirsiniz.

Gelen ihbarların hepsi bir ekip tarafından değerlendirilmektedir. Sonrasında haber niteliği olup olmadığına karar verilmektedir. Araştırılarak bilgiler teyit edilmektedir. Eğer haber niteliğinde ise akşam yayınlanacak olan haberler arasına alınmaktadır. Böylelikle 83 milyonda izleyebilecektir. Haber niteliği taşımıyor ise program akışı içerisinde yer almayacaktır.

Whatsapp hattı üzerinden gelen her ihbar haber niteliği taşımamaktadır. Yapılan ihbarlarda bilgilerin doğru olması çok çok önemlidir. Aksi takdirde yanlış bir haber ekrana yansımış olacaktır.

İnceleme sonucunda bazı ihbarlar hakkında araştırma yapılmasına karar verilmektedir. Bu tür durumlarda ise haber ekibi o bölgeye gelerek daha detaylı araştırmada yapabilmektedir. ATV’nin araştırmacı ve haberin en doğru halini ekrana getirme prensipleri doğrultusunda ihbarlar dikkatli ve titiz bir şekilde incelenmektedir. Hem bilgilendirmek hem de farkındalık oluşturabilmek haberlerde yer verilmektedir. 

9 Kasım 2020 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?