Acun ILICALI İletişim Telefon Numarası Whatsapp Hattı

Acun ILICALI telefon numarası ile sizlerde Acun Medya'ya ulaşabilirsiniz. Acun ILICALI iletişim numarası ile fikrinizi paylaşabilirsiniz. Belki de Acun ILICALI sizin hayallerinize dokunur ve hayalinizi gerçekleştirir kim bilir.

Bu gün ülkemizde birçok TV kanalı bulunmaktadır. Bu kanallar arasında en önemli yapılardan biride ACUN MEDYA’nın sahip olduğu kanallardır. Acun Medya’nın sahibi Acun Ilıcalıdır.  Bu kanalların başlıca Acun Ilıcalı telefon numarası, cep telefonu ve iletişim adresi gibi çeşitli adresleri bulunmaktadır. İnsanlar bu adresler ile TV 8 ve TV 8,5 kanallarına ulaşabilmektedir. 0212 324 88 56 telefon numarasını kullanıp istedikleri anda kanallarla iletişime geçebilmektedir.

Acun Medya yaptığı programlar ile ülkemizde önemli kuruluş haline gelmiştir. Yaptığı bütün programlar ayrı ayrı ilgi odağı olmaktadır. Acun Medya 2000 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden beri çeşitli türde birçok program yapmıştır. Acun Ilıcalı’nın başarısı örnek alınacak bir durumdur. Kısa zamanda büyük başarılar elde etmiş bir medya patronudur.

Günümüzde Acun Medya’nın sahip olduğu TV kanalları her gün en çok izlenen kanallar arasına girmektedir. Çünkü bu kanallarda yayınlanan programlar izleyicilere hitap etmektedir. Hitap ettiği kitlede oldukça fazladır ve geniş bir yelpazededir.

Acun Ilıcalı Telefon Numarası

Acun Medya, bugün diğer TV kanallarından farklı bir yayın hayatı benimsemiştir. Bu durum Acun Ilıcalı önderliğinde gerçekleşen bir durumdur. Acun Medya’nın sahip olduğu kanallar tek düzelikten kurtulmuştur. Genel olarak çok güzel ve özel bir yayın akışına sahiptir. Bu sayede hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahiptir.

Acun Medya kurucusu Acun Ilıcalı TV camiasından gelen biri olduğu için sektörü çok iyi tanımaktadır. Sektörü çok iyi tanıdığı için en önemli etkenin izleyici olduğunun farkındadır. Bu nedenle Acun Ilıcalı Telefon Numarası Acun Medya’ya ait kılmıştır ve izleyicisi ile paylaşmıştır. Bu numara aslında Acun Medya’ya aittir. Bu numaradan Acun Ilıcalı’ya değil, Acun Medya’ya ulaşmaktadır.

Acun Ilıcalı Cep Telefonu

İletişim çok önemli artık. İnsanlar izledikleri TV kanallarına ulaşmak isterler. Acun Medyanın da çeşitli iletişim adresleri bulunmaktadır. Bu iletişim numaraları arasında, Acun Ilıcalı cep telefonu bulunmamaktadır. İzleyiciler genelde Acun Medya ulaşmak için kanallara ait iletişim adreslerini kullanmaktadır. Bu iletişim telefonları sayesinde kanala ulaşıp şikayet ve isteklerini bildirebilirler.

TV kanalarının birçok programları bulunmaktadır. Bu programlara genelde izleyicilerde bağlanıp yorum yapabilmektedir. TV8 ve TV 8,5 kanallarında da bazı programlar izleyici ile birlikte yapılmaktadır. Acun Medya iletişim adreslerini kullanarak izleyiciler programlara bağlanabilmektedir. Bu anlamda Acun Medya izleyici ile iç içe programlar yapmaktadır. Bu durum TV8, TV8,5 izleyicisini oldukça memnun emektedir.

Bu yazımızda; Acun Ilıcalı, Acun Ilıcalı Telefon Numarası, Acun Ilıcalı Whatsapp, Acun Ilıcalı İletişim, Acun Ilıcalı Adresi, Acun Ilıcalı Telefonu, Telefon Numarası gibi kelimeler kullanılmıştır.

Acun Ilıcalı İletişim Adresi

Acun Medya kanallarında genelde dünya genelinde yayınlanan programları Türkiye formatında yayınlamaktadır. Türkiye insanı bu programlara ciddi ilgi duymaktadır. İnsanlar farklı bir şeyler izlemek için genelde Acun Ilıca’nın sahip olduğu kanalları tercih etmektedir. Bu kanallar bir nebzede olsa insanları günlük dertlerden uzaklaştırmaktadır.

Acun Medya’nın yayınladığı en popüler programlar Masterchef Türkiye, Yemekteyiz, O Ses Türkiye, Survivor, Yetenek Sizsiniz ve O Ses Türkiye’dir. Bu programlar hem Türkiye’de hem de yurt dışında büyük ilgi ile izlenmektedir. İnsanlar bu tarz programları genelde kendilerine daha yakın görmektedir. Bu programlar insanlara TV izleme keyfi yaşatmaktadır. Acun Medya hakkında hemen her yerde olumlu yorumlar yapılmaktadır.

Acun Medya izleyicine ulaşmak için Acun Ilıcalı İletişim Adresi gibi konuları paylaşmaktadır. Acun Ilıcalı şirketine dair iletişim adreslerini paylaşarak izleyicisini tatmin etmiş durumda. İzleyici zaman zaman yayınlanması için bazı konuları kanala bildirmek isteyebilir. Bu numaralar sayesinde kişiler kanallara haber bildiriminde bulunabilmektedir. Acun Medya gücünü izleyicisinden almaktadır. İzleyici sayısının fazla olması kanalları daha kaliteli programları yapması için motive etmektedir. Ortaya konulan programlar da bu konuyu destekler niteliktedir.

Acun Ilıcalı Resimleri

Acun ILICALI Başarı Hikayesi

Acun ILICALI’nın başarı hikayesi hiçbir okul kitaplarında yer almayacak ders niteliğinde bir hikayedir aslında. Üst üste gelen zorlu yıllarının ardından ayakta durmayı başarmış ve her düştüğünde ayağa kalkıp hedefleri için yola devam eden bir hikayesi vardır.

Daha genç yaşlarda büyük talihsizlikler başına gelmiş ancak hayatın bir sınav olduğunu hiçbir zaman unutmamış, daha da güçlenerek ayağa kalkmayı başarmıştır. Günümüzde her birimizin başına gelebilecek bu olaylar tabiki Acun ILICALI’yıda yıpratmış sarsmış ancak yıkamamıştır. Bir çınar gibi dimdik ayakta durmuş ve show tv ekranlarında Acun Firarda programından TV8 kanalının sahibi olan dünyaca tanınan bir kişi olmuştur.

Acun ILICALI’nın başarı hikayesini kendi ağzından dinlemek ve izlemek isterseniz https://www.youtube.com/watch?v=f-3DV3MiLfk youtube linkine tıklamanız yeterlidir.

Acun Medya’ya İş Başvurusu Yapmak

Acun medya kurulduğu günden bu yana etrafında dürüst, güvenilir insanların bulunmasına son derece önem vermektedir. Her gün Acun Medya’da çalışmak isteyen yada Acun ILICALI’nın iş konusunda yardımını isteyen yüzlerce CV veya mail gelmektedir. Acun Medya bu mail veya diğer iletişim kanallarını kullananlara yardımcı olmaya çalışmak istese de maalesef bu kadar personel alımı yapamayacağından dolayı herkese dönüş yapılamamaktadır.

Acun ılıcalı her vakit bulduğunda ailesi ile birlikte vakit geçirmekte ve iyi bir aile babasıdır. Acun ILICALI’nın Banu, Melisa, Yasemin ve Leyla adında 4 kız çocuğu bulunmaktadır.

19 Kasım 2020 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?

Yorumlar (259 Yorum)
 • İrazk***

  Engelli hastasıyım bana para yardım istiyorum gıda ev kira üç tane çocuğum var faturami ödemi yorum

 • Acun abi maddi durumum çok kötü evliyim 3 çocuğum var borçlarımiz var yardım ederseniz Allah razı olsun kötü durumdayiz

 • Halil ca***

  Maddi desteğe ihtiyacım var

 • KİBAR Çet***

  Yardıma muhtacim geçinemiyorum odunumda kömürde yok eşim cezavinde evim sobalı yakacağım yok yardım edermisiniz lütfen

 • Selvet yil***

  Merhaba ben eşimi 4ay önce kanserden kaybettim iki çocuğum var okuyorlar en küçüğü 7 yaşında birinci sınıfa gidiyor büyüğü 17 yaşında lise öğrencisi okuyor kiradayim ama veremiyorum çalışma durumum yok oğlum küçük okula bırakıp alıyorum kiradayim oduyemiyorum çocukların ihtiyaçlarını karşılayamıyorum lütfen bana dönüş yaparmisiniz

 • Ayşe Ba***

  Çok zor durumdayız bir buçuk senedir eşimı işte cikardilar lütfen yardımcı olun 3kiram var manevi testek istiyorum maddi durumum yok evim kira sigortamiz yok

 • Şerafettin aş***

  Sayın Acun Ilıcalı abim ismim Şerafettin **** Muğla’nın Milas ilçesinde oturuyorum evimiz kirada oturuyorum kira bedeli veriyorum hera’yı aylık gelirim yok tür engelli yim çalışamıyorum baş ta olmak üzere sizlerden Türkiye genelinde büyük iş hayırsever işadamı larimizdan ünlü sanatçı Lardan futbolculardan bağış yapmak isteyen lere de sesimizi duyun sesimizi duyurmak amacıyla yurt dışında yaşayan insanların da olur Türkiye genelinde olur bağış kampanyası başlattı n bizler için de ne olursunuz en kısa zamanda aramanızı bekliyorum sizlerden de ne olur sunuz Allah razı içinde Telefon numarası benim numaram dan ulaşabilirsiniz bilgilerinize de sunarız,0546699**** vatsap dan görüntü kalitesi ile konuşalım görüşelim dedim benim TR iban hesap numarası ziraat bankası hesabim dir 8800010002055692******01 bu hesaba da gönderirseniz de çok memnun olurum abim Allah razı olsun sizden sizlere de bir türlü ulaşamıyorum bana dönerseniz çok memnun olurum abim

 • Ömer Ak***

  Merhaba 45 yaşındayım 3cocugum var kiramı vermiyorum kredimde var yatiramiyorum acil paraya ihtiyacım var çok sıkışık durumdayım lütfen hesap numaram 98 0001 0024 5564 16** **** 02 lütfen yardımcı olun lütfen yardımcı olun lütfen yardımcı olun

 • Meryem Çetin***

  Selamünaleyküm efendim ben Meryem 27 yaşim lise mezunuyum ve okulum yani üniversite okumak için sizden yardim talep ediyorum dersana tutucak bütçe yok sizen dersana talebim var efendim ve lütfen bana yardım edermisiniz

 • ayfer ki**

  Merhaba sağlıklı mutlu huzurlu günler dilerim ben 57 yaşında annemle oğlumla beraber yaşıyoruz Antalya Muratpaşa ikamet ediyoruz yaşlı anneme bakıyorum sosyal bakım parası alıyorum fakat yetmiyor oğlum 35 yaşında engelli raporu var yüzde 54 Anadolu üniversitesi mezunu fiziki olarak iyi sadece ağır işler yapamaz bilgisayar başında turizmde operasyon bölümde çalıştı pandemiden dolayı işten çıkarıldı 2 yıldır iş başvurusu yapıyor fakat hiç geri dönüş yapılmıyor tek isteğim oğlum için iş istiyorum inanın zor durumdayım adresim belli sorabilirsiniz pandemiden dolayı 40 bin lira borç yaptık mecburen yemek alacak parası yok odeyemedim ev kirası faturalar odeyemedim ben çocuklarıma hem anne hem baba oldum 25 yıldır şu an çalışamıyor yaşlı anneme bakıyorum bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim Allah razı olsun Saygılar sunarım duyarliginiza şimdiden teşekkür ederim.

 • Medine ep**

  Diyarbakır Hazro.den ev yapıyoruz şimdiki kaldığımız evden çıkmak zorundayız ev inşaatımız yarım kaldı demir çimento ihtiyacımız var yardımcı olursunuz. Kış ortası dışarda kalacağız 3 çocuğum ben eve eşim hamileyim doğumuna 20gün var.ne olur yardım elinizi uzatın

 • Bekir Ka...........

  Abi önce sağlığını istiyorum şimdi burda maddi diyeceğim millet gülecek o yüzden sağlığını diliyorum

 • Hülya ö**

  Merhaba ben cezaevinden yeni çıktım 16 yasında bir oğlum var onu tek basima büyüttüm ve şimdi ikinci evliligimi yaptim oğlum baba özlemi çekmesin diye fakat eşimde bende mahkum olunca doğru düzgün çalışamıyoruz eşimin sağlık sorunları var yardım etmenizi istiyorum maddi sıkıntı yaşıyorum sizden maddi yardım istiyorum lütfen Allah rızası için bi kerede bana yardım eli uzatın bu yaşıma kadar hep tek başıma kaldım kimse elimden tutmadı maddi yardım nekadar yaparsanız razıyım cokta gözüm yok azla yetinmeyi çoğu hiç bulamazmis siz buyuklerimden yardım etmenizi istiyorum. GENEDE YARDIM ETSENİZDE ETMESENİZDE ALLAH RAZI OLSUN

 • Selamu aleyküm ne olur bana yardım edin lütfen kiraciyim kiramı ödiyemiyoru borcum var 5 bin bunu yazarken cok utanıyorum ama carem kalmadı iban garanti 0006 2000 4320 0006 **** **

 • Cengiz yenilmez

  Selam abi

 • İyi günler merhabalar.Ben Ayşe Dudu. Erciyes üniversitesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi ikinci sınıf öğrencisiyim. Okulumun erasmus programina başvurdum ve bu bahar donemi Polonya’ya gitmeye hak kazandım. Okul başvurular başladığında hibe vereceğini belirtmişti ama şuan bize veremeyeceğini söylüyor. Benim Polonya’ya hibesiz gitmem mümkün değil. Ya feragat etmeliyim ya da bir yerden para temin etmeliyim. Rica etsem bana burs verebilir misiniz. Buna çok ihtiyacım var. Babam askeri ücretle çalışan bir işçi ve benden sonra bakması gereken 4 kardeşim var. Bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum. İyi günler dilerim.

 • Hüseyin çalışkan

  Acun bey başarınız daim olsun exsen tv yayın içerik pazarlama ve teknik destek vermek adına bayilik talebinde bulunuyorum saygılar

 • Hicran ayt**

  Bana yardım edin allah rızası için 5 çocuğum var 4tü ogrence boşandım şiddetten dolayı zorlaniyorum askeri ücretle çalışıyorum lütfen bana ulaşın allah rızası için kızlarımın okumasını istiyorum kiramı veremiyorum

 • İsmimden dolayı survivora almalısınız beniiiiiiiii 🙂

 • Semra ulu**

  Abı elazığta oturuyoruz kıradayım bır kızım bırde hamileyim aile desteğiyle geçiniyoruz esim işsiz iş bulabilirmisiniz kara yolları iş eşimin bir hayali kara yollarda iş bulmak abı lütfen yardımcı olun

 • mehmet ali y**

  selamın aleyküm acunbey acunbey çok zor durumdayım bankaya olan borcum yüzünden yuvam yıkılmak üzere Allah rızası için sizden yardım istiyorum bursafan arıyorum maaşım hacizli yuvamı kurtarmak için bana yardım edermisiniz çaresizlikten böbremi bile internet üzerinden yasak olduğunu bile bile satışa çıkardım Allah rızası için bana dönüş salayın allaha emanet

 • Makbule orallı

  Acun bey defalarca yazdım nedense dönüş yapılmıyor Oğlum Akdeniz Üniversitesinden 2017 yılında mezun oldu.Onca uğraşımıza rağmen referansımız olmadığı için kendi alanıyla ilgili iş bulamadık bize bir iş imkanı sunarsanız minnet duyarız.

 • Elamin Əsədov

  Azerbaycandan Salam Acun bey ve yanindaki guzel ekip Annem yatak hastasi 25yasindayim ve tek arzum Guzelim Turkiyede bir dizide ya reklamda oynayip Annemi iyilestirmek hem arzularima ulasmaktir lutfen benide gorun

 • Eylem karademir

  Abe gor mesajımı da

 • Hatice Tanış

  Merhaba
  Ben ahşap boyama Epoksi tekniği vs yapıyor öğretiyorum
  Eğer mümkünse sizinle çalışmak isterim
  İnstagram sayfamı inceleyip bildirirseniz zahmet olmazsa sevinirim
  Sayfam htc homedesign
  Teşekkür ediyorum

 • Adem tekin

  Sayın acun abi selamlar saygılar sunarım senden tek bir ricam var sizinle görüşmek istiyorum lütfen bu mesajımı okuduysanız bana cevap yazarmısınız çok önemli lütfen

 • Fatma ÇA**

  Acil arayın beni yalvariyorum

 • MERHABA ACUN BEY SİZİNLE KONUŞMAK İSTİYORUM DÖNÜŞ SAĞLAYABİLİRMİSİNİZ.

 • gülhan k**

  sevgili acın bey bi isteğim daha olcak hiç tanletimiz yok kızlarım kıiın pandemide hiç uzaktan eğitime katılaöadı bide iki tanlet verirseniz kızlarımı çok mutlu edersiniz iki kızım var nolur Allah rızası için sizden yardım istiyorum bize dönüş yaparsanız çok ama çok mutlu oluruz temizlik işlerine çok gittim şimdi kolumda kireçleme bel fıtığı çıktı ağrıdan uyuyamıyorum çok ağrıyo size hergün dua ederim büyük kızımın ağostasun 8 doğum günü tapleti süprüz yapmak isterim siz bize dönüş yaparsanız Allah size uzun uzun yaşama ömrü versin bi el uzatın size yalvarıyorum kızlarım yuvaya giti geldi pislolocileri biraz bozuldu 4 ay kaldılar daha yeni yeni düzeliyor ben ayaklarımın üzerinde durmak zorundayım tabi sizin gibi duyarlı insanlarımızın sayesinde nolur duyun sesimi lütfen 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Remzi Duruk

  Mrb.öncelikle kurban bayramınız mübarek olsun hakkınızı helal edin rahatsız ettiysem ben sn acun ılıcalıya ulaşmak ve derdimi paylaşmak istiyorum derdim para felan değil bizzat görüşmek ve de onunla sadece birkaç cümle kurmak istiyorum

 • HÜSEYİN

  Uçun abiiii ne olursun Allah riza için beni abi lütfen evlatlık al lütfen Allah razı için abi dışarda köpek gibi Sürünüyorum kimsem yok dışarda yatıp kalkıyorum çöpten yemek yiyorum abi evlatlık almasanda yardımci ol abiii yardımını dört güzle bekliyorum abi IBAN TR77 0001 0000 1992 **** **** 01

 • Funda çak**

  Sma hastası çocuk var abdülkerime.nefes ol yardımcı olursanız çocuk nefes alabilir ,aile daha önce bu hastalıktan dolayı çocuklarını kaybetmiş tekrar aynı şeyi yaşamasınlar

 • Kenan a***

  Merhabalar efendim benım bır sıkıntım var durumum cok kotu bana yardım edermısınız Allah razı ıcın yardım ıstıyorum sızlerden saygılar sunuyorum efendım

 • Hassan teymouri

  Merhaba Efandim Sizinle bir TV programı hakkında konuşmak istiyordum. ilgilenirseniz memnun olurum.
  Saygılarımla, Hassan Teymouri 

 • Suna yi**

  Mrb Acun abi ben 24 yaşındayım üç tane kızım var eşim ceza evinde babamı kaybettim dört ay önce kızlarım iki tane si küçük olduğu için çalışamıyorum ben senden bayram için kızlarıma ve kendime kiyafet mama gibi şeyler alabilmek için yardım etmeni istiyorum sadece bir kereliğine yardım et ne olur abi

 • Fatma Öz**

  Mrb ben 70 yaşındayım.Esim emekli ve kirada oturuyorum.oglum bekar ve bize bakabilmek için evlenemiyor.oda zaten asgari ücret aliyor.esimin maaşı kiraya faturalara gidiyor.cok açık yazdım evim olmasını yada oğlumun evlenmesinde yardımcı olursanız çok memnun olurum..sizi takdir ediyorum ve yardım sever olduğunuzu aile değer verdiğiniz için utanmadan yazıyorum.hic yardım etmesen bile arasan sesini duysam bari.Allaha emanet.

 • Nazime Dö**

  Merhaba Acun abi benim çok işe ihtiyacım var bana yardımcı olursanız çok sevinirim bir kızım var unu okutmak istiyorum çalışmam gerek kıra da oturuyorum Lütfen yardımcı olun sevgiler saygılar

 • Murat Arslan

  Slm önce ben Kayseri’de oturuyorum eşim kanser hastası kür alıyordu fakat bi ara verdi ondan sonra omuriliğin den nodülden dolayı kemik kırılması oluşmuş yuruyemiyor Erciyes üniversitesi tıp fakültesi hastanesi eşimi ha bire. Ameliyatını erteliyor bunun sebebi ne anlamadım ben hayırseverlerin desteğiyle yardım istiyorum Allah rızası için

 • Sercan ba**

  Acun abi ben önce Allaha dan sonra senden yardım istiyorum para pul istiyorum abim var 42 yaşındaki bedensel engelli herhangi acılar içinde yatıyorum bir iyilik yaparsanız sevinirim göresin sizden sevinirsin bu sesiz duyarsanız Allaha emanet olun

 • Gülşah boz

  Bunca insan sayenizde ekmek yiyor Allah yar ve yardımcınız olsun

 • Şahla Selimova

  Merhaba Acun bey. Azerbaycanda yaşıyorum, iki gözden körüm.Babam ve annem rahmetli olunca, kardeşimin evinde yaşıyorum,durumum iyi deyil, körlükle yanaşı bir çok hastalıkla uğraşıyorum, geçimim daha da çetinleşiyor,geçinemiyorum. Sizden ricam bana allah rızası için bi yardım ediniz🙏🙏İyi günler dilerim.

 • onurcan şah**

  acın abi 9 yaşındayım bana tablet verimisinz ben trabzon arsin de oturuyorum kolukırık babam calşmıyo o yüzden alamıyor

 • Neşe Berk

  Yıllardır FANATİK Survivor izleyicisiyim.Öncelikle bu kaliteli heyecanlı ve bağımlılık yaratan prodüksiyon için tüm ekibe teşekkür ederim.Dün gece üç kere Dora ‘ya oy attım..her seferinde de hatalı yarışmacı kodladınız mesajı geldi.Oysa aynen gösterildiği gibi yazmıştım.Oylarımın ziyan olmasını istemem.Yardımcı olun lütfen.Saygı sevgiler

 • Songül ak**

  Acun bey öncelikle merhaba sizden küçük bir ricam var benm eşim motosiklet tutkunu elinde bir tane motoru var ama satılıga çıkardı çünki paraya ihtiyacımız var kızım epilepsi hastası emara girmesi gerek özeller de yaptırcaz herkes indirimli istiyo eşim kıyamıyor vermeye çok az diye sizden ricam siz alırmısınız motorunu pazarlık olmadan lütfen

 • Hasan kınacı

  Bana yardimci olurmusunuz acun abi çok zordurumdayim

 • RUSKULLAH YILMAZ

  Sayın ACUN Bey.11 MAYIS -17 MAYIS Tarihleri arası DOMİNİK TURUNA katıldım.Orada çekilen video ve resimler elimize ulaşma dı.Sizden bu konu için yardımlarınızı rica ediyorum.

 • hasan ertürk

  Acun Bey, aleynananın annesi ile kızının sms düzenbazlığını görmediniz mi. sms için sizi aşağılamalarına rağmen aleynayı orada tuttun. annesi her oylamada şimdi bacaklarını açıp keyifle seyrediyor.buna sebep sizsiniz.aleynanın gözlerinden şeytanlık akıyor. sayenizde ana-kız istedikleri oldu.ona sms atanlara ne demeli bilmiyorum. yazıklar olsun.

 • Mrb. Survivoru izlerken bir hayli komik kareler ortaya çıktı bunu Acun abi ile de paylaşmak isterim. Video gönderebileceğim iletişim adresi nedir acaba yardımcı olabilir misiniz?

 • musab ARIKAN

  acun abi bizim mahallede top oynayacak yer yok bi tane yol var orda oynuyoruz hep araba geçiyor araba çarpacak diye korkuyoruz bize ulaşıp halı saha yaparasan çok mutlu oluruz🥺🥺

 • Güven ek**

  Selamlar abim benim sagliniza duacıyım size bir konu da sorum olacak bana dönerseniz sevinirim..0536.477.36.**

 • ferhat de**

  acun abem senin hep poragmini severek izliyoruz ben 28 yasindayim bi işim düzenli yok 2 tane oğlum var ellerinizden öperiz maddi manevi hiç durumum yok šimdi bile kiralik ev ariyor uhhjm kiralar pahali vermiyorlar dutamiyorum çok sıkıntıdayim kurban olduğum allahim biliyor sizden bi yardimcinizi bekliyorum bi yardim ederseniz
  çok çok seviniriz allah sizden çok çok razi olsun

 • Meryem Guler

  Acun bey aslen Erzurumlu ama İzmir de oturuyor gencimiz pırıl pırıl çok yetenekli size ulaşmak için TV8 kanalını aradım ama size birturlu ulasamadim çok yogunsunuz kusuruma bakmayın anlattım bı yetkili çıktı mektup yazın ulaşır dedi inşallah msjim ulaşır size sizde sporla çok ilgileniyorsunuz gencimizin elinden tutsanız futboll da çok yetenekli şuan İzmir Kemalpaşa Ulucak sporda bı izletseniz elinden tutsanız Allah razı olsun 19 yaşinda artık amator değil artık imza atacak transfer olucak derecede 19 yaşinda birileti birinin elinden tutmazsa hani biyerlere gelmekte şans lütfen yardımcı olun bu gencimize

 • kemal sesgir

  Acun bey hayırlı işler bol kazançlar diliyorum. Hemen hemen bitme aşamasında sermayeden çok reklama ihtiyacı olan çok geniş kapsamlı bir PROJEM var. Sayenizde eğer hayata geçerse oldukça kazançlı bir proje olduğuna yüzde yüz eminim ilgilerinizi bekler saygılar sunarım.

 • kemal sezgin

  Acun bey öncelikle diyebilirim ki Dünya’daki tüm ünlü ve/veya zenginler sizin gibi olsaydı herhalde bir zamanlar solcu sağcı kavgası, zenginlere olan düşmanlık ve bunun neticesinde ortaya çıkan insanları bölen fraksiyonların besleneceği mecra olmazdı. Çünkü klasik zenginlerin insanlara üstten bakması halka yaklaşmaması v.b. sebepler…
  Ancak size baktığımda özellikle çalışanlarıyla arkadaşlık yapan , televizyon kanalına sahip olmasına rağmen ayağı çıplak oyun yöneten , halktan insanlarla oyunlar oynayan, yardım sever ve en önemlisi hak edene hakkını veren birisi olmanız …
  Kısacası sizin dediğiniz gibi ” BEN BÖYLE BİR ŞEY GÖRMEDİM”
  Keşke diğer zenginlerde sizin gibi olsaydı Dünya bambaşka olabilirdi.
  Örnek İnsan Acun ILICALI Seni Seviyoruz

 • Handan Geçer

  Merhaba Acun bey, ben 50 yaşında spastik engelliyim survivor u  hiç kaçırmadan beğenerek annemde birlikte izliyoruz.Bayram da aileler geldiği zaman annemde bende  çok duygulandık  hele Aleyna  ın  annesi ve kardeşini görünce daha  mutlu olduk.Siz herkese çok değer veriyoruz  .Sizi yürekten kutluyorum. Yalnız sizden bir ricam o aile ödülü iki takıma verirseniz olmaz mı ? Çünkü bu ödül çok özel .Şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılarımla.  Handan Geçer . Bursa. 

 • yunus işler

  tablet istiyorum

 • Nüvit Yenioğlu

  Acun Bey..Lütfen rica ediyorum.Ismail ve Batuhanın konuşma ve davranışlarına dikkat edin.Kirmıziların tarafını tutuyorsunuz Bu da bizi rahatsız ediyor Lütfen …..

 • Nüvit Yenioģlu

  Sayın Acun Bey Survival programını izliyorumAncak özellikle sizin taraflı davranışımız,sürekli Batuhan ve Ismaile karşı çıkışınız çok açıkça belli oluyor.Ve bu davranışımız bizleri geriyor.Neden hep mavi takımı ve özellikle Doğayı eziyorsunuz.Sakin olan Ayşeyi bile çileden çıkardı bu tavrınız.Neden görmezden geliyorsunuz İsmailin külhanbeyliklerini,Batuhanın kustahlıklaŕini Farkındamısınız sürekli gerginlik yaratanın Batuhan olduğunu.Niye görmezden geliyorsunuz sürekli Batuhanın huzursuzluk çıkardığını Lütfen değiştirin bu tutumunuzu.

  • Saadet kal**

   Çok açıl kirayı ödeyemiyoruz ev sahipi evden çıkarıcak 750den hesap siz yapın 10aydir kira birikdi napacagimi bilmiyorum benim getirim yok komşunun telefonda yazıyorum size sarahastsiyim 3cocugum var onlArdasarahastasi sokakda kalmak istemiyorum telefonum yok

 • Abdullah ekinci

  Acun abi mrb. Sana öncelikle çok tsk ederim senin sayende ingilizcemi geliştirdim. ACUN FİRARDA ‘yi izleyerek. Ve bu sayede ölüdenizde ingilizlerle çalışmaya başladım. ACUN FİRARDA ‘yi severek ve heyecanla izliyordum, keşke devam etseydi. Eğer MUGLA FETHİYE ye gelirsen beklerim abi. Küçük bir işletme açtım. Ama şu son 2 yılda çok kötü düştüm. Neyse abi seviliyorsun inşallah fethiyeye yolun düşer ve seninle tanışma fırsatım olur 🤗🤗🤗

 • Selam aleyküm ne olur bana yardım edin lütfen çok zordurum dayım kiaciyim kiram ödiyemiyoru bankaya 15 bin borcum var ödiyemiyorum Allah rlzazl için bana yardım edin lütfen acun beyi 0006 2000 4320 0006 6285 02

 • ayse yıl**

  slm aleykum acın abi denedim oldumu bilmiyom yardım için iki çocuğum var abim evim kira yardımcı oluşurmuşuz rica etsem abim olsanizda allah razı olsun olmazanizda abim

 • Arif ozel

  Survivor yarışmasına katılmak istiyorum sizi yakindan tanımak istiyorum acun Ilıcalı abi

 • Rıdvan o**

  Merhaba acun bey size ulaşmak çok zormuş ama eminimki mesajımı goruceksin acun abi ben Zeliha o** esım işsiz ramazanda kuru ekmek yiyoruz ben hamileyim yeni evliyiz birsuru ihtiyacımız var Bi tabak Bi tencerem iz bile yok alamıyoruz lütfen bize yardım edin acun abi dua ederim size

 • cuma ha**

  acun bey ben fabrika işçisiyim evim kira elinizi öper iki çocuğum var icralık olduğum için maaşımın 4 de 1 i gidiyor geliştiremiyorum oğlum kuran kursu ‘na kızım kreşe gidiyor allah rızası için yardım edin

 • ibrahim Tur**

  Hayırlı geceler hayırlı ramazanlar.biz manisanın kırkağaç ilçesi karakurt mahallesinde depremzede bir aileyiz. 22.01.2020 tarihindeki büyük deprem sonrası evini kaybetmiş.evimizin tapusu depremdrn 1 ay sonra muhtar beyanına bakarak devir teslim yapıldığından dolayı evimizin ağar hasarlı tespit edilmiş olmasına rağmen üzerine 1.5 yıl geçmesine ve bütün çabalarımıza rağmen hak sahipliği kabul edilmemiştir. şu an depremde evini kaybetmiş insanlar için toki tarafından toplu alana evler yapılmaya devam ediyor ve bitme aşamasına gelmiş bulunmaktadır.bizde hal içi konteynır 40 numarada yaşamımızı sürdürmekteyiz.kendim yer altı maden işçisiyim. imkanımız olmadığı için evimizi yapamadık.hiçbir yetkiliyede sesimizi duyuramadık.siz değerli büyüğümüzden bu konuyu devlet yetkilerine aktarmanızı bizimde hak sahipliği kabul edilmesini istiyoruz.1 ay içinde yapılan evlerin çekilişi olacak ve konteynırlar buradan alınacak. ve biz ne yapabileceğimizi halen bilmiyoruz.lütfen bize yardım edermisiniz.biliyorum siz yardım kuruluşu değilsiniz. sizinde birçok işiniz vede sıkıntınız vardır. bende bir Baba olarak elimden ne gelirse yapmaya çalışıyorum.artık zaman çok daraldığı için hiçbir çabam fayda etmediği için siz aklıma geldiniz.belki bir umut diyerek size yazmak zorunda kaldım.hayırlı geceler.

 • Sibel G**

  Merhaba acun bey Ankara yaşıyordum eşim ölünce malatyaya ailemin yanına geldim durumları iyi olmadığı için üç tane çocuğumla kiraya çıktım ondan sonra eşimle tanıştım onunda üç tane çocuğu vardı yurtan aldık bi destek yardım vermediler evde 8 kişiyiz geçinemiyorum allah rızası için bi yardım ediniz🙏🙏

 • Bahar l**

  Selam acun abi ben daha inceden farklı yerlerden ulaşmak istedim size ama ulaşamıyorum sizin yardımlarını bekliyorum lütfen destek olun 3 cocugum var eşim işsiz kira evim artık psikolojim bozuldu gecım derdınden inşallah benimde sesımı duyarsınız

 • Beş numara bebek bezi, ıslak mendil, bebek bisküvisi, süt, meyve, sebze ihtiyacım var. Para istemiyorum. Kargo ile göndermek istiyorsanız kabul ederim. Dua ederim. Dolandırıcı değilim. Allah korkusu olan insanım. Allah rızası için destek olurmusunuz? Yazmış olduğum mesajı görmemiş gibi hareket etmeyin. Elinizi ayağınızı öpeyim.

 • MUSTAFA GÜLCÜ

  Merhaba. Kripto piyasası için Bloomberg tarzı bir kanal açma yada program yapma kararınız olursa çok ilgi göreceğini düşünüyorum. İyi çalışmalar dilerim.

 • Acun abi Erzurum palandöken ilçesinden olaşıyorum sana abi gerçekten sesimizi duyurmak için buradan yazıyoruz ama inanmıyorum sesimizi duyaralım ama yinede umut fakirin ekmeyidir benim gerçekten yardıma ihtiyacım var 3 tane çocuğum var eşim kolundan engelli hiç bir yerde gelirimiz yok yıkık dökük bir gece konduda kiracıyım kiramı bile ödeyemiyor haldeyim yakında bizi evdende atacaklar çocuklarım daha çok kuçukler açlık sınırımızı geçtik yok mu bize el atacak yardım edin bize lutfen

 • Erdinç cevik

  Acun bey
  Ben 51 yaşındayım
  Size onerim 45 55 yas arası hafifletilmiş survivor yaparsanız çok daha fazla reyting elde edersiniz.
  Bu yaşların bilgi birikimi
  Entrikaları
  Egolari
  Kaprisleri. Gençlerden çok daha fazla olduğunu düşünüyorum.çoğunda eyt takıntılı olduğu için makul fiyatlara ok derler ve formad yarışma dışında bambaşka muhabbetleri de içinde barındırır.
  Bütün grup a yasa kadar tecrübeleri ile geldiği için hepsi çok bilir ve ciddi bir mozaik ortaya çıkar.birazda bu yaslarda kendini kanıtlama,yaşlanmaya karşı direnç ve yas bunalımıda girince çok zevkli olur düşüncesindeyim.
  Birgün düşünürseniz ilk talip benim.

 • Ramazan aytar

  Ben Kastamonu cidenın köyunde yaşıyorum ramazan icin erzak istıyorum acun abi birde elektrik foturami ödemenizi istıyorum burda iş yok 1 gun calişiyom 10 yatıyorum yomur yayor iş olmuyor bana biraz yardım et abi fındık zamanı 8 cı ayda sana fındık gönderıcem abı

 • MUHARREM TÜRKEL

  HAYIRLI RAMAZANLAR ACUN BEY ALLAH CC DUALARI RESULLAHIN DUALARI ALLAH DOSTLARININ DUA LARI ÜZERİNE OLSUN INŞALLAH AMİNNN

 • Recep köklü

  Allah rızası için bana ulaşmasını isterim

 • Büşra aş**

  Acun bey dönüş olmaz biliyorum ama lütfen ramazanda yardım edin bana ihtiyacım çok inanın burdan çok şey yazmak istiyorum ama olmuyor arayın ne olur

 • Fahrettin yar

  Düzgün bı yarışçı görmüyorum erkekler kadın gibi dedikoducu olmuş koca Kırkpınar güreşçisi çocuk gibi el kol hareketi yapıyor karşı tarafa herkes herkes hakkında laf söylüyor yaptıklarını bile kabul etmiyorlar insan kalitesi sifir

 • Furkan Kara

  Merhaba lar show TV de yer alan RAMO Dizisinin sözleşmesi bitiyor ve yenilenmedi die biliyorum. 5 bölüm sonra sona erecek. Türkiye’de güzel reyting sonuçları alan ve sevilen diziyi TV8 ekranlarında devam ettiğini görmek çok isteriz.

 • Sayın Acun bey,
  Survivor’da sizin veya Murat beyin ödül tadımları yapmamanızı rica ederim. Dokuz yaşındaki kızım çok imreniyor. O saatte bulamıyoruz. Çok üzülüyoruz. Bu konuda yalnız olmadığımızı düşünüyorum. Alma imkanı olmayan aileler eminim çok daha fazla zorlanıyordur. Ayrıca toplum değerlerimize uygun bir olay olduğunu düşünmüyorum. Görüşlerimize değer vereceğiniz inancıyla size yazıyorum. Saygılarımla

 • Elif K**

  Gerçekten okuyor musunuz mesajları benim sesimi duyabilir misiniz iki tane işitme engelli çocugum var sizden acil yardım istiyurum Allah için

 • Yasemin kumru

  Acun abi 5 bin liraya ihtiyacım var kızımın eğitimi için yardım edermisiniz

 • Emine sevindik

  Acun abi ben eşimden boşandım 3 yaşında çocuğum var ailemle kalıyorum ama onlarda zor durumda kirada kalıyorlar sevdiğim biri var onunda borçları çok evlenmek istiyoruz ama maddi sıkıntılar yüzünden evlenemiyoruz ev almak istiyoruz evlenmek için ama sıkıntılı günler geçiriyoruz allah rızası için sevdiğim çocuğun annesi kanser hastası lütfen ev almamız için bize yardım edin allah rızası için çok caresizim abi çok seviyoruz birbirimizi ama maddi sıkıntılar olduğu için evimiz eşyamız olmadığı için evlenemiyoruz sevdiğim çocuk işsiz çalışmıyor evlenmek için ev almamız için bize yardım edin allah rızası için beni özelden ararsanız size durumumu daha net anlatabilirim litfen beni özelden arayın abi ne olur allah rızası için

 • Emine sevindik

  Acun abi ben eşimden boşandım 3 yaşında çocuğum var ailemle kalıyorum ama onlarda zor durumda kirada kalıyorlar sevdiğim biri var onunda borçları çok evlenmek istiyoruz ama maddi sıkıntılar yüzünden evlenemiyoruz ev almak istiyoruz evlenmek için ama sıkıntılı günler geçiriyoruz allah rızası için sevdiğim çocuğun annesi kanser hastası lütfen ev almamız için bize yardım edin allah rızası için çok caresizim abi çok seviyoruz birbirimizi ama maddi sıkıntılar olduğu için evimiz eşyamız olmadığı için evlenemiyoruz sevdiğim çocuk işsiz çalışmıyor evlenmek için ev almamız için bize yardım edin allah rızası için

 • Derviş avcı

  Acun abi adamsin adam allahim seni korusun sesini duyamadik hic allahim guc kuvet versin abi sana allaha emanet ol

 • Fahrettin yar

  O çağrı denen adamı hala oynatiyorsun şizofren biri yazıklar olsun herekese baskı yapiyor söylediğini inkar ediyor iftira atıyor lanet biri yarışmayı sabote ediyor

 • Fadıma ib**

  Acun abi ben çok zordurumdayım senden yardım talebi bekliyorum bir tane öksüz çocuğumla ben ortada kaldım evim kira kirasını veremedim beni ev sahibi evden atıyor ben ortada kaldım kua hastasiyim ben eşimden ayrılmak üzereyim artık dayanamaz oldum çok caresizim Allah icin bana bir yardim eli uzat😭

 • Cevat Doğan

  Selam acun abi tokatliyım İzmir’de tek yaşamaya çalışmaktayım arkadaş çevresi yüzünden uyuşturucuya başlamıştım ve 5 aydır kendi imkanlarımla bıraktım yaşım 35 bu yaşıma kadar ehliyet dışında birşey alamadım sizin üstün ticaret zekanızdan faydalanmak isterim milletin yanında haklarımız yenildiği halde çalışıp ayı anca kurtarabiliyorum ben bir kamyon almak istiyorum kafam basmıyo fazla sizinde fikirlerinizi alarak nasıl bir yol izlemeliyim bana yardımcı olursanız sevinirim insanların adaletsiz işçilere davranışlarından bıktım sokaklara dönmek istemiyorum para olarak birşey beklemiyorum yanlış anlamayın ama üstün zekanızla bana rehber olursanız çok sevinirim şimdide teşekkürler

 • Zehra K**

  3 çocuğum var maddi durumum iyi değil çocuğumun biri norofibromatisiz rahatsızlığı aldığımız maaş çocuğumun hastane masrafları için çektiğimiz kredilere gidiyo en son çocuklarıma geçen sene kıyafet alabildim alış verisini kısıtlı zar zor yapmaktayım allah rızası için acun abi yardım istiyorum

 • Mustafa kartal

  ACUN ABİ HAYATIMDA İLKEZ YARDIM İSTİYORUM BUR BUCUK SENEDİR BİR KUNUŞTUĞUM BİR BAYAN VAR WATSAAP ÜZERİNDEN ONU COK SEVİYORUM EVLENMEK ISTİYORUZ AMA BAYAN BREZİLYADA YAŞIYOR FAKİR BİR AİLE DURUNU OLMADINDAN ÜLKEME GELEMİYOR SAĞLIK BAKANLIGINDAN IZİN JARTTI ILE GELEBİLECEGİNİ SÖYLEDİR HAVA ALANINDA KORANA TESTİ YAPILAKLARINI SÖYLEDİR 15 GÜN KARANTİNADAN SONRA BENİMLE GELEBİLİRMİŞ SADECE SENDEN ISTEDİGİM ONUN BULET PARASINI ÖDEMEBİ ISTİYORUM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN SEVDİĞİM KADIN MÜSLÜMAN BREZİLYADA BENİMDE DURUMUM YOK SADECE ONUN ORADAN GELMESİ IÇİN UÇAK BİLETİNİ ALMANIZI RİCA EDİYORUM BENİM IÇİN COK ÖNEMLİ ONUNLA KONUŞURKEN AĞLIYOR BENDE ÖYLE DAYANAMIYORUM ARTIK ONUN ÖZLEMİNE NE OLUR BANA SADECE UCAK BİLETİNİ ALIN BANA BU YETERLİ

 • Şehriban **

  Acun abi 5 çocuğum var ihtiyaçlarını karsiliyamiyorum durumumuz yok kiradayım allah rızası için yardım ederseniz çocuklarımın yüzünü güldüreceksiniz ben çocuklarım için yaşıyorum

 • Erfankhadiri

  Merhaba acunbey bana survivurda 2022 de dominigde yer yokmu

 • Leyla ka**

  Acun abi hamileyim ve cok risklı gecyo özele gitmem lazım gidemyom eşim işatcı ama pandemi den dolayı 5 aydır işzız kiradayiz cok sıkıntılı güler gecınyoz sizden yardım beklyoz size cok güveniyoruz

 • Naile Asuman Karadeniz

  Merhaba 67yasinda başkomiser emeklisiyim özelden aramanızı rica ediyorum bu yoğunlukta arama imkanınız olursa mutlu olurum.Allaha emanet olun selam ve sevgiler

 • Baris b**

  Acun abi ben kendimden çok ailem için bir dilekte bulunucam senden rabbim kimine çok kimine az imkan vermiş ben o az imkanlar içinde çaresizce çırpınıyorum tek dileyim kızıma iyi bir hayat suna bilmek bankaya borçların var kurtulmak nefes almak istiyorum şu kısacık zamanda nefes almak istiyorum lütfen yardımcı ol bana acun abi çok zordayım artık ağır biliyo sırtımdaki yukler

 • Fikri kusdil

  Acun bey yemen milli takimindan,su anda hollanda da ikamet eden 24 yasinda ligin en iyi defans oyuncusunu fortuna sittard takiminda gormek istiyoruz gizlilik kapsaminda burada isim paylasamamaktayim lakin numarami biraktim ilgili arkadaslar bana ulasirlarsa eger yardimci olmaktan mutluluk duyarim

 • Ben mardın kızıltepe den Leyla acun abi sizinle konuşmak istiyorum ne olursunuz bana yardımcı olun bana gerı donuş yapın Allah rızası için sizi bklyecem

 • acun abi ben 4.cocuk babasiyim bankalara borcum var ödeyemedim.avukatlik oldum çok zordurumdayim.senden allah rizasi için bana maddi yardim istiyorum

 • Orhan V**

  Acun bey ne zamandir size ulaşmaya çalışıyorum bana yardımcı olun lütfen size numaramı bırakıyorum umarım dönüş yaparsınız lütfen yardıma ihtiyacım var bana yardım edin borç sıkıntısındayım iş yok hastalıktan dolayı ödeyemiyorum lütfen yardım edin

 • Yaprak Ö**

  Acun abi ben 5cocugum var kiradayim eşimin marşı askeri ücretle çalışıyor ben kendim için hiç bis istemiyorum ben ve işim kendimiz almayız çocuk karım alırım senede bir olsada sizden sadece çocuk karımın bir yatagi olsun istiyorum yerde yatmasinlar için acıyor onlar yerde yatınca sizde 4cocugunuz var beni anlarinsaniz anca siz anlarsiniz kendiniz iyi bakın alah emanet olun

 • Sorvıvor 2021 programınınrn Batuhan ağasımı pasasımı Yoksa hep madur hep haklı herseyı bılen ama hep kucuk emrah gibı olanımı Ekıp yetkılılerı roportajlarında Baska bencte baska konusmalarını ızletsın Dusunuyorumda Kızlara olan soylemını nıye Erkeklere yapamıyo Çocuk herseyde ben dıyor Benliğini arıyo Allah rızası için çocuğun benliğini bulun verın çocukta Bızlerde kurtulalım Kızlara olan hakaret varı soylemlerı ızleyıcıde bızlerde Farklı yorumlanmıya basladı bılesınız Sorvıvor olmak bu değil

 • Kamil **

  Acun abi merabalar öncelikle halini hatrını sormak isterim umarım iyisindir abi seni severek izliyorum dominik yarışmasına katılmak için taksimde bir otelde canlı mülakata katıldım kısmet olmamıştı kısmet olmadı sizi yakından tanımak nasip değilmiş diyelim abi benim bir maruzatım olucak üç çocuk babasıyım evde tek ben çalışıyorum başka ğelir yok tekstil işiyle uğraşıyorum pandemiden dolayı tadı yok yani anlayacağın sıkıntılar bitmiyor kıredi çekdim ödeyemedim patladı ev kira çocuklarıma tablet bilgisayar bile alamadım çocuklarım bilgisayar olmadığı için çalı derse katılamadılar çocuklar üzgün boyunları bükük abi bu durumdan dolayı derin üzüntü içerisindeyim derken ğeçen sene nisanın dördünde babam hakkı rahmetine kavuşmuştu bu ğelecek nisanın dördünde bir yıl olucak yani senesi dolunca mezar taşı yapılır ya yemeği verilir ya abi ben bunu ğerçekleştiremiyorum abi bir hafta var ve ben çaresizim canım bildiğim babamın mezar taşını yaptıramıyorum çok üzgünüm abi bunun için senden yardım diliyorum acun abi bu konuda bana yardımcı olursan sana çok minnettar kalırım ömrümün sonuna kadar sana dua ederim yardım edeceğini ümit ediyorum lütfen abi kendine çok iyi bak HOŞÇA KAL YÜREĞİ ĞÜZEL İNSAN 🙏

 • Turgay şahin

  Meraba acun bey survivor yarışmacısı olmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

 • Abdulsamet doğan

  Acun abi benim motorsikletim çlındı şu an bulundu parçalanmış bi halde on yıldır kullanıyordum bir sürü masrafı var napıcam. hiç durumum yok elimde bir bu vardı çok çaresizim acun abi motor benim herşeyimdi mz motor bitti gitti altı ay yatıp çıkıcaklar ben mağdurum plakası bulunamadı bana yardım et abi motorsikletim mafoldu abi

 • Handan k**

  Acun bey maddi olarak yalvarıyorum destek istiyorum az da olsa yardımcı olabilirmisiniz allah çocuklarınızı bağışlasın. Rabbim daha çok versin size inş

 • Ferruh Akbaba

  Saygılarımla, İyi çalışmalar diliyorum. Acun medya Tv8 Kanalında, 50 veya 55 yaş ve üzeri herkese açık “YAŞLI, O SES TÜRKİYE” adında Format içeren bir yarışma düzenlenmesini arzu ediyorum. Dünya Televizyonlarında yaygın olan Formatın büyük ilgi çekeceğini umuyorum. İsteğimi dikkate alırsanız çok memnun kalırım. Sevgi ve saygılarımla.

 • İrem irem

  Derdimi burdan anlatmam imkansız ve sizde kız babasınız lutfen Allah rızası için bana ulaşırmısınız tek isteğim sizden can güvenliğim sağlanarak babamın kabrine gitmek

 • Laz kızı

  Acun bey ben 33 yaşında 2 çocuk annesiyim. 4 ay önce eşimden şiddet görerek sokağa atıldım. Anne babam hayatta olmadığı için şuan ablamın yanında kalıyorum. 4 aydır iş arıyorum. Boşanma davası açtım ve çocuklarımın velayetini yakın zamanda alıcam. Çok zor durumdayım. Maddi olarak destek beklemiyorum. Sadece iş istiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

 • Sibel K******

  İyi akşamlar Acun bey .İnşaAllah bu mesajımı görür ve okursunuz. Ben kendim için değil Mahallemizin tek okulu olan ve benimde engelli oğlumun okuduğu okulumuza spor salonu yaptırmak istiyoruz .Arsamız var ama bütçemiz yok. İbb’ ye mektup yolladık. Listede olmamıza rağmen olumsuz cevap verdi.Okul Aile Birliği yönetim kadrosunda yer almaktayım. Sizin instagram hesabınıza dm olarak mesaj attım 2020 Temmuz ayın da 😔 ona her hangi bir dönüş olmadı .
  Bizim okulumuzda spor yapabilecekleri kapalı bir salon yok .Çocuklar mağdur .Engelli öğrencilerimiz daha da mağdur .Bu gece konseyde dediğiniz gibi spor her çocuğun gencin hakkı sporu sevdirmek yaygınlaştırmak ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmak gerekli .Sizin vize bu konuda dönüş yapacağınızı umud ediyorum .

 • Meral öz**

  Acun bey iyi geceler diliyorum izmir depremzedelerden biriyim evim orta hasrlı
  Çıktı 5.5 aydır annemin evinde yaşıyorum 2 kızm 2 side üniversite öğrencisi henüz eşyalarımı bile evden alamadım maddi anlamda evime tadilat yaptım 2 hafta oturdum deprem oldu tadilat taksitlerimi güç bela ödemeye çalışıyoruz tüm ödemelerimiz çöpe gidiyor ama ödemek zorundayız emekli insanlarız evlerle ilgili çıkan ekstra masraflar çabası oldu kredi kullandıkü borçlar boyutumuzu aştı bira z bu zor günlerimizi atlabilmemiz için bize borç olarak yardım ederseniz çok mutlu olurum en azından banka kredimizi kapatıp evimiz yıkılacak tekrar kredi çekme şansımız olsun

 • Gülcan B**

  Acun bey benim maddi yardima ihtiyacim var lutfen yardimci olun 3cocugum var evim kira esim insaatci borcumuz cok anlayidiniz icin tesekurler simdiden allah razi olsun

 • Leyla Baltacı

  Acun abi evliyim 32 yaşındayım 4 çocuğum var üst dişlerim çok kötü yemek yiyemiyorum konuşamıyorum devlet hastanesine gittim pandemiden dolayı yapmıyorlar özele gittim oda pahalı allah rızası için bana yardım edin ömür boyu size minnettar olurum allah rızası için

 • Murat Gü**

  ACUN BEY SELAMIN ALEYKÜM EMİNİM Kİ BENİM GİBİ MİLYONLARCA YAZAN VARDIR.AMA İNANIN ÇOK ZOR DURUMDAYIM BEN 2016 VE 2018 YILLARINDA MALTEPE ÜNİVERSİTESİNDEKİ OSES TÜRKİYE VE KEMERBURGAZDAKİ TV8 SETLERİNİZE SET EKİBİ GÖTÜRÜYORDUM SON 2 YILDIR İŞSİZİM 4 YAŞINDA BİRKIZIM VAR ELEKTRİK VE SU FATURALARIM 1500 TL Yİ GEÇTİ ALLAH RIZASI İÇİN BANA ULAŞIN BEN SİZİN YARDIM SEVER VİRİ OLDUĞUNUZUU İYİ BİLİRİM ŞİMDİDEN İLGİ VE ALAKANIZA TEŞEKKÜR EDERİM

 • ZEHRA D**

  BEN ÇOK ZOR DURUMDAYIM 4 ÇOCUK ANNESIYIM BEN KANSERLE KÜÇÜK OGLUMDA ALA HASTALIGI ILE MUCDELE EDIYORUZ COCUKLARIMIN BASINDA OLMAKB ISTIYORUM HER AN BANA BIR SEY OLACAKTA ÇOCUKLARIM ORTADA KALACAK DIYE ÇOK ÜZÜLÜYORUM NOGLUR YARDIM EDIN OGLUMLA BEN DEDAVILERIMIZI YAPTIRALIM ÇOK ZORDAYOZ EV KIRA SOBALI ODUN KÖMÜR YOK BIR KERE BANA ULAŞIN LUTFEN BENI BIR DINLEYIN ÇOCUKLARIM KÜÇÜK IŞE GITME IMKANIM YOK BAKACAK KIMSEM YOK NOGLUR YARDIM EDIN LUTFEN BANA ÇOCUKLARIMA IŞIK OLUN

 • Melek e**

  Acun abi ben çok mağdur durumdayım 3 çocuğum var birisi 14 birisi 11 ve birde 2 yaşında bebeğim doğuştan tiroid hastası tiroid bezi yok ömür boyu ilaç kullanacak eşim kalp hastası kolları elektrikten yandı çalışamıyor kirami veremiyorum suyum ve dogalgazim kesik çocuklarımın tableti yok bilgisayarı yok ders çalışmıyorlar lütfen bize yardımcı ol acun bey lütfen çok mağdur durumdayım

 • Mustafa Avan

  Slm Acun bey sokak ta baktığımız bir sokak kedimiz var geçen gunlerde biraz rahatsızlandı belediye veterinerine götürdüm fakat bir soruc alamadım özele getirdim karnında şişlik olmaya başladı fip kedi hastalığına yalanmış veteriner biri uyuyalım dedi biz razı gelmedik tedavisi yokmuş öyle dediler fakat biraz araştırma yaptım dedavisi olduğunu öğrendim ve tedaviye başladık yalnız çok masraflı bir tedavi ila yurtdışından geliyor ve çok pahalı bir şişe ilaç 800 TL bir şişe üç gün gidiyor ve bu tedavi 84 gün sürecek bunun için siden yardım bekliyoruz isterseniz şimdiye kadar yapılan tüm işlemleri size gönderebilirim lütfen bize yardımcı olursanız çok sevinirim bu kedi ölmesin yaşayalım lütfen yardımcı olun saygılar

 • Melek ç**

  Merhaba ben iki cocuk annesiyim esim calısmıyr kıracıym kıramıı bile oduyemıyrm cocuklarım hıc bir ihtiyaçlarını karşılayacak durumum yok lutfn yardım ıstyrm erzak olur cok ihtiyacım var

 • miraç K**

  acun abi biz derslerimize giremiyoruz 2 tane tablet ihtiyacımız var

 • mustafa usul

  acun beye ulaşmak yıldızlara ulaşmak kadar çok zor biliyorum ama bir şansımı denemek istedim benim gibi her hangi birisi ile yüz yüze görüşür mü acaba teşekkür ederim çalışmalarınızda başarılar dilerim sizleri seviyoruz

 • Acun abi tablet bilgisayar kampanyası başlattı n çok güzel lakin bu tabletler maddi durumu olmayanlara verilmedi Ben kiraciyim maddi durumum yok kızım uzaktan eğitime hiç görmedi hep zenginlere dağıtıldı Ben kızıma tablet istiyorum lütfen sesimi duy 😞

 • Aykut ka**

  Merhaba,lütfen mesajimi acı abiye ulastirirmisiniz.borclarim yüzünden çok zor duruma düştüm.esim çocuğumu mağdur ettim allah rızası için geç olmadan duyun sesimi lütfen.

 • Fahrettin

  Bugüne kadar zevkle seyrettik Ailece, fakat gonullulerde başarısız oyuncuyu yazicagina şahsı davranışla adam tutulduğu için gönüllülerin tarafını tutarken bıraktık inşaallah devamlı yenilirler.

 • caner demirtaş

  selam sayın acun medya ailesi exxen platformunda bence istanbulun sokaklarının gerçek hikayasini anlatan bir dizi çekilmeli suç mafya sokaklarda yaşanan gerçek hikayeleri sonuna kadar anlatan bir dizi ben bu konuda ilgilenmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. eğer değerlendirmeye alırsanız çok mutlu olurum böyle bir projeyi hayata geçirip benide böyle bir projeye layık görürseniz efsane olur. saygılarımla

 • Almanyadan yanlislilla geldim erzurumluyum ama erzurumlu olmami gec abi geri dönemiyorum iki kizim var yardim et

 • Dilek k**

  4 çocuk annesiyim eşimden ayrı tek başıma evlatlarima bakmaya calisiyorum 3 tanesi okuyo bnde günlük temizlik işleriyle geçimimi sağlamaya calisiyorum zor durumdayım allah rızası için bana yardım edin acun bey hic bi yerden bi gelirim yok sizden yardim eli uzatmanizi istiyorum

 • umut m**

  sadece tek isteğim acun abinin kanallarının birinde 1 kereliğe mahsus yayına çıkıp bir ürünle ilgili konuşup anlatmak istiyorum. Kendi emeğimle çalışıp birşeyler yapmak istiyorum ve bu konuda yardım istiyorum

 • Nihal a**

  Acun bey bilyorum çok yazan var çok yardim istiyen var belkide inanmicaksiniz bana ama gerçekten yardıma ihtiyacım var kızımı düğünü var ona çeyiz alamıyorum bana yardım ederseniz çok mutlu anne olacam sevgiler saygilar

 • Emre deniz

  abi çok zor durumdayım yanında bana göre iş verirmisin lütfen acun abi

 • Leyla Baltacı

  Acun abi muhakkak size ulaşmam lazım çok acil

 • Filiz Alkan

  Acun beyle bizzat görüşmem mümkünmü Bursa yüksek ihtisas eğitim ve araştırma hastanesi de çalışıyorum temizlik personeli olarak çok müşkül bir durumdayım rica ediyorum acun bey bana geri dönüş yapabilirmi

 • Huseyin

  Ben hüseyni demir ben ebaya giremiyorum babam çalışmıýor biz 3 kardeşiz madi durumumuz yok kiracıyım bana ya tablet yada bilgiyasar

 • zehra d**

  NOGLUR YATDIM EDIN EVDEN CIKARIYORLAR DESTEK CIKIN 4 COCUGUMBILE MAĞDUR OLDUM LÜTFEN DUYUN SESIMI ALLAH RIZASI ICIN BIR HABER BIR SES VERIN DUYUN SESIMI SIZI HEP BEKLEYECEGIM BENI DUYACAGINIZI

 • Sevgi ÖZTOPLU

  Oğlum 10 yaşında ve ameliyat olması gerekiyor ama imkanım yok Acun Bey sadece oğlumun ameliyatı için sizden yardım istiyorum lütfen sesimi duyun saygılar

  • Sevgi ÖZTOPLU

   Doğumumda doktor hatası oldu ve senelerce fizik tedavi gördü tek çağre ameliyat bir ailenin bir ameliyatla hayatını değiştirebilirsiniz çok yere yazdık ama kimse dönüş yapmadı son çağremiz sizsiniz sevgiyle kalın saygılar

 • Özlem a***

  Abi uc tane çoçugum var ikizlerim var on bin TL borcum var oduyemıyor eşim maddi manevi yardım edin bize ne olur evim sobalı geçim zor anlayacağınız abi

 • Ahmet ELÇİ

  Lutfen acun abi yardım et bana gercekten cok zor durumdayım

 • Merhaba acun abi okuyorum.durumum musait degil,bir bilgisayar istiyorum.

 • Sūdabe Al**

  Saygılarımla Sudabe Aliyev
  Atılım Üniversitesi Adalet bölümü 2.sınıf ögrencisiyim. Karabah göçmeniyiz , Babam Karabah gazisi. Akdeniz Üniversitesinden yatay gecis yaparak Atılım universitesine geldim.Annem öğretmen çalısmıyor, abimin %49 engelli raporu var.Atılım üniversitesine yatay geçiş yaparken ailevi arkadaşımız burs temin edebilicegini söledi. 1.sınıf burs alarak tamamladım fakat 2 sınıf zamanında pandemiye denk geldigi icin burs alamadım.Eğer burs alamazsam egitimime son verilcegini veya egitimimin aksıycağını belirttiler.Notlarim iyi oldugu icin bole bi durumun olmasını istemiyorum.Sizden ricam burs konusunda yardımcı olmanız.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim…

 • Mehmet al**

  Acun abi ben erzurumluyum bir özel şirkette askeri ücretli olarak çalışıyorum ev aldım bir kısmını kredi çektim bir kısmınıda altın borc aldım şuanda altın borç aldıklarım paralarını istiyor bir yardım edebilirmisin abi yoksa evimi satacağım üç çocuğum var allah için bize yardım edebilirmisiniz inşallah görürsün gönlünden geçen cevabı verirsin

 • merabalar 3 tane çocuğum var biri kalp hastası köydeyaşıyorum maddi durumumuz çok kötü 2 yıldır tedavisine götüremiyorum 3 odalı bi evde yaşıyoruz lütfen bizede yardımcı olun

 • Ahmet ELÇİ

  Acun abi lütfen benimle iletişime geç

 • Ahmet ELÇİ

  Abi selam aleyküm nasılsınız iyimisiniz.abi sizden bir ricam var abi ben 4 yıl boş kaldım.suanda çalışıyorum.o 4 yıl içinde çok borclandım calışıyorum ama inanciniz olsun.eve para bile gönderemiyorum.borçalardan dolayı icinden cikamıyorum.Ne yapacağimı bilemiyorum.şanlıurfalıyım aksarayda çalışıyorum yardimcı olursanız cok sevinirim abi inanın cok zor durumdayım

 • Ben köyde oturuyorum ellerinizden öper 4 tane kızım var ben sizden kızlarım için yardım istiyorum okul başladı 3 tanesi okula gidiyor Allah birdirki yalan söylemiyorum su kis günü ayaklarına giyecek ayakkabıları bile yok esim inşaat işçisi sıvacı olduğu zaman çalışıyor şuan antalyaya çalışmaya gitti orada karantina vermişler çocuklarımla perisan durumdayım ne olursunuz Allah rızası için sizden yardım istiyorum ne olursunuz acun abi bir çok insana yardım ettiğiniz gibi bizde yardım edin bir evimiz var baska birseyimiz yok evimizede
  haciz kağıdı geldi ödeyemiyoruz

 • Leyla kı**

  Acun bey Oğlum otizim rahatsızı durumum çok kotu oğlum hasta diye bizi evden attılar kart botları ayriyeten akrabalardan aldık bor iki tane oğlu m ıkısıde bez sut bebelac kullanıyor herşey den geçtim sadece bir tane telefon rica ediyorum allah rızası için büyük oğlum ağır otizimli acil bir durumum oluyor kimseye haber veremiyor um yada yardım istiyemiyorum buda ennemin telefon numarası belki bir umut sesimi duyuşta dönüş sağlarsanız bu numarayı arayın olurmuş sadece alo diyecek bir telefon olsun yeter

 • Emrullah gürleyik

  Selamın aleyküm abimiyisindir inşallah abli bize yardım eli uzat biz çok kötü durumdayız ekmek paramız bile yok bi sen varsın senden istiyorum Allah seni sevdiklerini kavuştursun benim 8 tane kardeşim var okula gitmek zorunda ama durum olmadı için gitmiyor sizler den bi yardım etmenizi istiyoruz Allah sizler zor durumda koymasın hep sizler için dua ediyoruz

 • Sertan tavşan

  Acun abim ben İzmir Bayındır dan abim 2 çocuğun var yemin ederim ki abim şuanda durumunuz çok kötü evimiz çok rütübetli büyük kizim asta nolursun sesimizi duy abim nolursun 🙏🙏🙏🙏

 • Umut akbasak

  Çocuğum için teblet canli derse giremiyor. Durumum musait değil yardim edersiniz sevinirim. Acun abi

 • Leyla Baltacı

  Acun abi ne olur 4 çocuğum için yardım istiyorum çok perişan durumdayız

 • Perişan kaygu....

  Madi durumumuz çok düşük 12 çocuğum var kocam hasta olduğu için çalışmıyor evim iki odalı duvarları dökülüyor su çekiyor hepsi rutubetli çocuklarım hastalanır 10 çocuğum okuyor inan çamaşır makinesi bile yok çocukların canlı derse girecek cihazı bile yok lütfen yardımınızı bekliyorum ……..

  • Şahin olğun

   Acun ben iki çocuk babasıyım anneleri yok çocuklarıma hem ana hem babayım 20 senedir babam yok durumum çok kötü durumdayız konteynırda yaşiyoruz mutfağımız yok sizden ricam bi mutfağimız olsun imkanım yok

  • Emine sevindik

   Acun abi ben emine ben eşimden boşandım 3 yaşında çocuğum var maddi yönden çok sıkıntılıyım ev kira borcum var çocuğuma bakacak durumum yok bana maddi yardımda bulunabilir misin allah rızası için

 • Murat koseoglu

  Ben murat Köseoğlu Survivor’a katılmak istiyorum ama gidiş geliş param yok birde fazla konuşkan birisi değilim telefonum 05376988** nolur yardım edin iyi yayınlar iyi günler

 • Peri ka***

  Acun oğlum Maddi durumumuz çok düşük 8 çocuğum var hepside okuyor okular kapandığında mevsimlik işlere gidiyoruz ama onunlada masraflarımızı karşılıyamıyorz evimiz 2 odalı evimin duvarları çatlamış ve su çekiyor evimde inanın bir çamaşır makinesi bile yok uzaktan eğitim için bir cihazları bile yok çok zorluk çekiyoruz lütfen bize yardım edin

 • Meryem Ha**

  Acun abi ben ve kardeşim canlı derslere giremiyoruz ve eğitimden geri kalıyoruz 1. Dönem hiçbir derse giremedik. Lütfen bize bir bilgisayar gönderirmisin.

 • Emrah yıldız

  Sayın acun ILICALI sadece bir iş istiyorum evliyim ve 2 çocuk babasıyım.SAYGILARIMLA

 • İlhami İmanlı

  Acun abi Selamlar. Para sıkıntım var,lütfen bana yardımçı olun. Krediyi ödemem lazım. 2500 dolar para lazım. Önceden teşekkür ederim!

 • Mrb ben İktisat Fak.İkt.bölümü mezunuyum.ben yıllar önceden beri iş başvuruları yapmama sınavlara girmeme çabalamama rağmen devlete alınmadım.özel sektörde biraz çalıştım.oturduğum site koop tarafından işten çıkarıldım.yerime başkalarını aldılar.bir daha da beni almıyorlar.uzaklardan eleman aldılar.elemanımız var diyorlar.maaş ve sigortam yok.çocuklarım var ihtiyaçlarımız var.yardımınıza ihtiyacım var.

 • Diyar aydın

  S.a acun abi sizden ve ekibibizden sadece küçük bir yardım istiyorum abi yemin ediyorum çok zor durumdayım allah rızası için yardım edin bana yemin ederim evde hiç bir şey yok ben soba kullanıyorum odun yok kömür gelmedi bana yokluk çekiyoruz iki çocuğum vâr ne yapacam bilmiyorum çocuklar için lütfen abi inanmoyorsanız gelin kendiniz bakın

 • GÜNNAZ BALKAN

  Acun bey ses verin ne olur lütfen allah aşkına lütfen yardım edin. Size her yerden ulaşmaya çalışıyorum. Ne olur bir ses verin ne olur lütfen yardım edin SAYGILAR

 • Sevim dal

  Sesimi duyun lütfen kuzenimin bugün elleri ayakları kesilecek son 5 saat kaldı cevap bekliyorum yalvarıyorum size acun bey sesimi duy

 • Selamlar acun abi hayırlı işler bol kazançlar. Abi aylardır calısmıyorum hastalıktan dolayı. Kredi çektim ödeyemez oldum taksitler birikti kuruş yok askere gidicem bide 2 aya nasıl ödenir naparım bilmiyom. Dilenir gibi oldum utanıyorum ama bi yardım eli uzat be abi.

 • Celile Halidoğlu

  Acun abi biz 2 kardeşiz ve öğrenciyiz canlı derslere giremiyoruz. Ve babamın maddi durumu iyi değil rica etsek bize 1 bilgisayar gönderirmisin

 • Zekiye bala

  Acun abe merhaba babamişsiz kirada oturuyoruz 5 kardeşiz 4ümuz okuyoruz çalışacak hiç bişeyimiz yok bize tablet yardımı yaparmisiniz derslerimden geri kaldım ben orta 2 ye gidiyorum diyer kardeşim orta 1 deyerleri ilkokul 4 3 sınıf kaç tane deneme sınavı oldu giremedim annemin telefonu yok babamkide bozuk lütfen bana yardım aderseniz çok sevinirim derslerime geri kaldığım için ağlıyorum lütfen bu mesaja ilgilenen kişi Allah razı olsun

 • Sibel tosun

  Mrh adım Sibel kızım hayali ni gerçekleştirmek için sizden rica da bulunuyorum hiç bir ücret almadan bir reklam cekiminizde oynamayı çok istiyor bu msj acun beye iletilirmi bilmiyorum ama bildiğim tek şey acun beyin hayallere dokunduğu kızım 15yasinda ve ekran önünde küçükte olsa bişey yapmak belki gelecekte inş bir anısı olması açısından aktif rol almak istiyor lütfen onun hayallerini gerçekleştirmeme yardım ci olun

 • 6 yaşında kızımın dizilere çekilmesini istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ajanslar yalan inanmuyorum o yüzden acun beyden yardım istiyoruz

 • Hacer karaca

  Sizinle çalışmak çok istiyorum..

 • Bingöl ilbiz

  3 çocuğum var eşim askeri ücret aliyo bin tl bankaya krediye kesiliyo maddi anlamda sıkıntılarımız var kaymakamlıktan aldığımız yardımlarala geçinmeye çalışıyoruz küçük kızım ve ben astım hastasıyız 24 bin tl bankaya borcumuz var çocuklarımın boğazından sıcak bir yemek geçsin nolur allah rızası için sesimizi duyun bize yardim edin

 • AbdulHakim Ergin

  Acun abe nişan yaptım bilezik parası eksik çıktı lütfen abe yardımcı olun şimdiden Allah razı olsun abe TR 0600 0100 0563 80964*** 5001

 • İrem ay**

  (Beni sadece wpden ulaşa bilirsiniz)
  Lütfen acun abi bana iş bulur musun çok acil ailem çalış çalış diyo ama ben burdaki iş yerlerini sevmiyorum lütfen siz bulun rica ediyorum 🙏

 • Ramazan Bölükbaşı

  Esselamünaleyküm hayırlı günler ben Kayseri şehrinde ikamet ediyorum Allah rızası için peygamber efendimiz hz.Muhammet s.a.v yüzü suyu hürmetine bu mesajı çevrenizdeki imkanı olan kişilere gönderir misiniz yardım edermisiniz 2016 yılında bir evlilik yaptım yakın bir akrabamız ile anlaşamadık boşanmak için dava açtım mahkeme 2 yıl sürdü o süreçte başka biriyle tanıştım dinî nika ile evlendim ailem bu duruma karşı çıkmıştı evlendigim kişi evlenmiş boşanmış birde 8 yaşında bir melek gibi bir kızı vardı bu süreçte çok borclandim ev eşyası için kredi çektim ödemeye çalıştıkça odiyemedim Kredi borcu Kart borcu derken bu süreçte bir oğlum oldu karşı taraf ben hakliyken benim başka biriyle olduğumu resimlerle mahkemeye sunduğu için davayı kaybettim 12 binlira tazminat ve 6.800 TL birikmiş nafaka borcumu abim ödedi ve gecen yıl bir kızım daha oldu ve covit yüzünden yarı zamanlı çalışma yapılıyordu maaşa icra nafaka derken sigortasız çalışmak zorunda kaldım yetistiremedim şimdi sigartali bir işte çalışıyorum ama yine maaşıma haciz geldi ve 4 aydır nafakayı odeyemedigim içinde onlarda icra kaldırmış asgari ücretle çalışıyorum nafaka ve nafakanın gecikmiş olan ücreti ve faizi bankanın kesintisi derken bende 1300 TL ancak kalıyor o parada ev kirası elektrik su doğalgaz internet telefon faturası derken bitiyor hiçbir şey kalmıyor akşamları sokaklarda mendil satarak bir şekilde idare ediyordum ama yasaklar geldikten sonra oda bitti bana yardımcı olursanız sevinirim 3 çocuğum ile zor durumdayım üvey kızımı diğer çocuklarımdan hiç ayirmadim lütfen yardım edin cep numaramı bırakıyorum lütfen banka borçlarımı ödesem başka birşey istemem aldığım asgarî ücret besimize yeter cep numaram 05313541570 Allah rızası için yardım eder misiniz devlet kurumlarına başvurdum ama hiçbir şekilde olumlu sonuç alamadım

 • Leyla ay

  Mereba acun abe sizden rica ediyorum abimede yardımcı olun lütfen madi durumu yoktur iki sene önce elektiriğe tutuldu iki eli bir ayağını kaybetti ona yardımcı olun lütfen

 • Mevhide Yontan

  Acun abi bana yardım et iki kizim var evim berbat deprem olsa ilk benim evim yıkılır şuan başka yere çıkamıyorum kiralar cok palı gelin yaşantımı görün lütfen saygilar

 • Leyla ay

  Mereba acun abe sizden rica ediyorum abimede yardımcı olun lütfen abı madi durumu olmadığı için purotezlerini alamıyor elini abimede uzatirmisinz çok seviniriz iki sene önce elektiriğe tutuldu iki eli bir ayağını kaybetti durumu yoktur kirada oturuyor çok sikinti çekiyor durumu yoktur bizde cevap verirrseniz çok seviniriz abi

 • Leyla ay

  Sizdn rica ediyorum acun abe abim cok çaresiz ona elini uzat lütf en abi

 • Aysegul pesket

  Elimde hatalı basım 200 tl var sesimi duyurmak istiyirum lutfen ilgilenin

  • Onur Elazığ

   Hatalı basım olan 200 tl yi Acun Icılalı ile paylaşmandaki amaç nedir ? Harbiden merak ettim şimdi 🙂

 • Cangül zengin

  Acun abi bn sizeden yardım istiyorum bn çiftciyim hayvanlarıma ot yem saman almak için kredi çektim ama pndemiden dolayı hayvanlarim fiyatının altında gidiyor onun için kredimi oduyemiyorum esimde inşaatlarda çalışıyor sizden ricam bana kredimi kapatacağım kadar para verir misiniz.

 • Derya Abacı

  Acun abi evliyim üç çocuğum var kirada oturuyorum takımım çok kötü durumda eşim asgari ücretten bile az alıyor eşya alacak durumum hiç yok acun abi lütfen bana sadece istediğim tek bir şey salon takimi lütfen sadece onu alsan yeter 13 yıldır kırık ve hırpalanmış koltuklarla idare ediyorum kullanılıcak hali kalmadı acun abi lütfen yardım et herkese rezil oluyorum

 • Sıdıka

  Acun abi ben 5 çocuk annesıyım eşim bizi terk eti kirada oturuyorum kiram biriktiği için ödeyecek imkanım yok markettede biraz burcun var çok zor durumdayım allah rızası için bana yardımcı olursanız sıkıntılarım hafifler 4 tane öğrencim var eğitim masraflarını bile karsılayamıyorum çocukları min okumasını çok istiyorum bana biraz yardım edin lütfen allah rızası için beni arayın

 • Hacer Boyluğ

  acun abi birde ben ingilizce öğretmeni olmak istiyorum ama onun için ders çalışmaya ihtiyacım var fakat ben ders çalışamıyorum lütfen bana yardım edin bana bir tane tablet gönderirsen sana çok dua ederim acun abi lütfen bu yıl yks ve yds sınavına girecek lütfen bana yardım edin ben gaziantep Şehitkamil Ağaçlı boyno Mahallesinde oturuyorum

 • Hacer boyluğ

  merhaba ben gaziantep Şehitkamil Ağaçlı boyno Mahallesinde oturuyorum 12.sınıf öğrencisiyim üniversite kazanmak için ders çalışmaya ihtiyacım var ama ben tabletim olmadığı için ders çalışamıyorum lütfen bana yardım

 • Orhan sainkaplan

  Acun abi bana allah rızası için yardim edin üstüme vergi borcu yıktılar onun yüzünden maaşıma kredili evime haciz koymuşlar bugün ben asgari ücretle çalışan biriyim buna lıma girdim abi ikitane oğlum var elinden öper kendimi öldürecem çocuk lar gözümün önüne geliyor yalan deil abi bütün belgeler var elimde haciz le ilgili yarin yapılandırma yapcam 374 binliraya düşüyor borç iki aydan aya 18 bin lira ödeme çıkıyor yöne ödeyemem ben bunu ya canıma koycam yada bi çözüm bul cam ALLAH rızası için abi

 • Hakim Ergin

  Merhaba Acun abe Yeni nisanlandim maddi durumumuz yok sizden biraz yardım istiyoruz

 • Gökhan kişif

  Agbim selamünaleyküm ben adanadan yazıyorum babam kanser hastası doktorlar ne yaşarsa kar dedi ben kepce operatöruyum orta okul mezunuyum 2 tane oğlum var bize bi uzatırsan sevinirim uzatirsanda bastacisin uzatmassanda bastacisin agbim saygılarımla….

 • Sıdıka çoban

  Merhaba abi ben 5 çocuk annesıyım eşim yok evım kira toprak ev kirası ucuz olduğu için toprak evde oturuyorum 4 öğrencim var geçim sıkıntısı çok cekıyorum 5 çocuğuum var yıyecek ve gıyecek masraflarını bile doğru dürüst karşilayamıyorum morclanmışım bakan fırın ödeyemiyorum lütfen çok zor durumdayım abi Allah rızası için bana yardımcı olun lütfen benim sesimi duyun abi valaha buz dolabım bile yok lütfen mesajımı görürseniz bana dönüş yapın

 • Erdal Arslanhan

  Acun bey kis geldi issizim sivasliyim ev kira uc cocuk var insaat iscisiyim suan is yok su kisi gecirenede kadar bi is ayarla be gardas faturalar bile yatmadi nörecük bilmiyom aklima sen geldin.Allah a emanet

 • ÖNDER PEBİOĞLU

  Selâm aleyküm acun abi ben %93 engelliyim ben sizin hayranlarım acun abi ben sizden birşey isteyecem bana yardımcı olabilir misiniz bana sadece akülü tekerlek sandalye ihtiyacım var maddî durumum yok ben empoli trambolis ve astım hastasıyım hiç bir yerde çalışamıyorum açık adresim ANAFARTALAR MAH **sk no1 kat 2PAMUKKALE DENIZLI TÜRKİYE acun abi seni ailemle çok seviyoruz

 • Orhan gençer

  Merhaba Acun abi nişan yaptım bilezik için yardımcı olur musunuz

 • Şerife Kaşıkçı

  Sn; ACUN ILICALI BEY;
  Bazı firma ve kuruluşların engelli çalıştırma olanakları olmadığından, engelli eleman açıklarını kapatmak için asgari ücret üzerinden çalışmadan maaş vermektedirler.
  Aile bireyini zor geçim şartlarından dolayı aldığı maaşın zaruri giderlerini karşılamadığından dolayı aynı şekilde engelli olan çalışmadan, asgari ücret üzerinden
  maaş verilmesi durumunda, hem çocuklarıma rahatça bakabilmesi ve aile bütçesine katkı yapması bakımından önem arz etmektedir.

  Sn; ACUN ILICALI bahsi geçen konuda ilgi ve alakalarınızı istirham ediyoruz yardımlarınız için size ömrümüzce minnettar oluruz.
  Gereği ricası ile, Saygılar sunarız.

 • Selam aleyküm abi ben insaatciyim yeni evliyim ceza evine girdim ciktim issizim kiradayim yardimci olursanız çok makbule geçer

 • Ceylan özdemir

  Bana biraz yardim edin ev eşyam yok yada para yardımı

 • Nurdan Özen

  Patent başvurusu yapılmış, sosyal alanda dillendirilemeyip bu konuda sorun yaşayan herkese çözüm olabilecek digital bir telefon uygulama fikri

 • Yasir özcan

  İstek sesi dinleyin lütfen

 • imiş baturay

  Merhaba benim 3 tane çoçugüm var hiç birinin eğitimi yok e pposta aadresi ooglumun

 • yusuf şaz

  sevgili acun bey survıvora katılmak isterim 7 yıl sonra lütfen ben 13 yaşındayım

 • Hacı Ali

  Acun bey 4 tane oğlum var uzaktan eğitim alamıyor lar evde birtane telifon var sadece biri uzaktan eğitim alabiliyor lütfen yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

 • Kerim yılmaz

  Survayvur gör beni artık hep ben seni görüyorum

 • muharrem se**

  sayın acun amca ben elıf se** babamın telefonundan yazıyo rum bn samsun termeden yazıyorum pandmı yuzunden derslere gıremıyoruz maddı durumummuz hıc ıyı degıl cok borcumuz var bu sebeble derslerım aksıyo bu sebeden dolayı sızden ufak bır rıcam var acun amca abımle bana birer tane ya bılgısıyar yada tablet gonderırsenız cok sevınırım ve sna cok dua ederım fakat ama abıme ayrı bana ayrı gondrırsenız sevınırım cunku abımle derslerımız saatlerı denk geldıgı ıcın ıkı tane gonderırsenbız cook sevınırım acun amca sımdıkden tesekkur ederım saygılarla

 • Meryem kaçmaz

  Benim tek bir talebim var kpss kitabi cok istiyorum atanmak istiyorum ne olur yardimci olun

 • Sibel erdem

  Ben çocuklarim için leptop tablet istiyorum acun bey bizi arayın lütfen

 • Cahan pakdemir

  Acun bey sizden çocuklarım için tablet istiyorum maddi durumum hiç yok iki çocuğum var babaları bizi bırakıp gitti kirada oturuyorum çocuklarım derslere katilamadilar ve halada katlimiyorlar ne olur onların yüzünü güldüren

 • İflas ettim

 • Şaban MOLLAHÜSEYİNOĞLU

  Sayın Acun bey NEDEN birbirine helali olmayan erkek ve bayanlari bir arada bulunduruyorsunuz. NEDEN insanları cehenneme sokuyorsunuz. Ramazan ayında bile günah işliyorsunuz. Cehennem ateşinden korkmuyormusunuz. İnşallah ALLAH sizi ve sizin gibileri cehennemde cezalandırır. Cesaretin var ise beni arayabilirsin veya yüz yüze konuşabiliriz. Ben OF’ luyum.

 • Ceren naz gumus

  Tv8 iş başvurusu için.ankara başkent üni.radyo tv mezunuyum

 • Merhaba Acun bey benim isteğim sizi canli görmek Türkiye gelmişim hayalim sizi görmek ve resim çekilmek . Sizi çok seviyoruz ailecek Survivor severek izliyoruz Acun bey başarilarinizin devamini diliyorum Saygi ve sevgilerimle teşekkürler

 • Ayhan Akdal

  Acun bey Size cok kirginim survivor başvuru yaptim aramadiniz beni torpille adam alıyonuz çok ayip size ben çok yetenekliyim bir yildiz kaydi sayenizde seneye çağirsaniz gelmem artik

 • Halil ERGÜN

  Acun abi Halil ben
  Öncelikle başarılarının devamı nı diliyorum
  Asla pişman olmayacagın ve keşke demeyecegin
  Bilgi görüş ve kabiliyetlerle dolu bir insanım
  Sizden ricam mutlaka iletişime geçin benimle
  Daim olan saygılarımla
  Hayırlı çalışmalar

 • Recep Geyik

  Slm acun abi ben Siirt ten Recep.. Abim benim evli ve 3 çocuk sahibiyim çalışıyorum ama aldığım maaş bana ve aileme yetmiyor kiradayım.. Ek iş yapmak istiyorum genelde çiftçilik yapıyorum bana yardım et Allah rızası için.. Kendime 12 beygir bir çapa motoru almak istiyorum fakat imkanım yok.. Lütfen motorla çalışıp ailemi geçindirmek istiyorum..

 • Ramazan çığır

  Üçüz bebeklerim var 4 yaşinda birde kuzum var 4 çocuk babasıyım ve işsizim zordayız ne evimin nede çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılayamıyoruz sabıkam olduğu için iş bulamıyorum madde bağımlisıydım ama şükürler olsun kurtuldum erkemizim sizden yadım istiyorum iş için bana yardımcı olurmuşsunuz teşekkür ederim

 • Kerem uzun

  Ya acun abi bana Bi motor al başka Bi şey istemem şu dünyada. Başının gözünün sadakası olsun..

 • Esma çakır

  Acun abi tablettim bilgisayarım yok ders çalışamıyorum bana yardımcı olurmusun

 • Buğra yildiz

  Acun beni Survivor’a gönder

 • İbrahim Yılmaz

  Dizi formatı projem var sizinle paylaşmak istiyorum
  Teşekkürler

 • Kudret daşdemir

  Acun bey zordurumda olmasam sizi rahatsız etmezdim borcumuzdan dolayi evimize haciz gelicek avukatlar bizi cok sıkıştırıyor 15 gün süre vermiş bize lütfen maddi yardım istiyorum acil 🙏

 • Mrb Acun bey lokantada çalışıyorduk kapanınca işsiz kaldık eşim de aynı şekilde Adıyaman da küçğkmgee olduğu için iş bulamıyoruz yeni evliyiz düğün için kredi çektik fakat ayşarıd işsiz olduğumuzdan ödeyemiyoruz kiramızı ödeyemiyoruz Allah rızası için bize yardım edin tr03 0001 5001 5800 7299 xxxx xx larımızı ödememize çok zor durumdayız yuvamız bozulacak elimizden tutun lütfen ıban no tr03 0001 5001 5800 7299 xxxx xx

 • Ahmet ulgen

  Acun abi ben çok fazla detaya girip sizi yormicam 37 yaşındayım 2 cocuk var onlara artık cevap veremiyorum sizden yardim istiyorum

 • Emir kerem ilbeyi

  Dizilerde oynamak istiyorum

 • pınar solak

  acun bey merhaba bunları sizin iyi niyetinize dayanarak yazıyorum ilgilenirseniz dünyanın en mutlu insanı olurum ben kızkardeşim için yardim istiyorum sizden 16 yaşından beri ameliyatlarla uğraşıyor su an 76 doğumlu elleri çok kötü durumda ameliyat olması lazım eğer yardım ederseniz onu hayata bağlarız inşallah izmirdeyiz minem e umut olursunuz inşallah şimdiden sonsuz teşekkür ederim

 • muhammet fatih turan

  selamunaleykum abi ben mersinde iki cocuk babasıyım efendim çok zor durumdayım abi borçluyum icralar var ödeyemesem cezaevine girecem ne olur bana yardımcı olun allah rızası için yardımcı olun çok zor durumdayım abi

 • Soner keşkek

  Selamünaleyküm acun abi sana nekadar dert anlatsam boş sadece Allah rızası için yardımcı ol abi sen yokluk çekmiş bir adamsın beni anla gurban olim 3 çocuk var aç kredi borcum var ev aldım ödeyemiyorum 053152590xx

 • Nagihan

  İyi günler acun bey 1.sinif öğrencisi oğlum PlayStation istiyor kuzeninde var sadece oynamak için hergun onlara gitmek istiyor çok üzülüyorum oğlumu sevindirmek için yardımcı olur musunuz

 • Engin izci

  Slm aleyküm acun abi senden bir isteğim olacak abi ed steferd diye biri var d max da bazen çıkıyor abi 10 gün boyunca ıssız bir yere bırakılıyor insan doğaya karşı gibi bir şey abi bnde bunu başarabilirim bana bu imkanı vermen ve guvenmen yeterlidir abi hayatta zaten kimsem yok annem babam vefat etti abi senden bu konuda bana yardımcı olmanizi istiyorum abi saygilarimla

 • Handan Düz

  Meraba , ben Handan 05.10.2007
  doğumluyum ve bu sene LGS sınavı var biliyorsunuz ancak pandemi sürecinden dolayı okula gidemiyoruz . Online derslerde zorluk yaşıyoruz bunun yanısıra test kitabi alicak imkanımızda bulunmamakta lütfen test kitabında yardımcı olurmusunuz.

  053778226xx

 • Merhaba acun abi lütfen sıkıntılar im var biraz yardım edin maddi olarak oğlum için efendim eşimde ayriyim gelirim yok ailenle birlikte yaşıyorum dislaniyorum sürekli şiddet baskı görmüş biriyim duzenm olsun istiyorum Allah in huzurunda biraz desdek cikin maddi olarak lütfen zorda olmasam demem psikolojik cok yoruldum lütfen

 • Eşimde ayriyim gelirim yok oğlum var yanımda bes yaşında ailevi sebeplerden dolayı sorunlarım var çalışmıyorum dislaniyorum oğlum icin susuyorum herseye sırf lütfen destek olun duzenm olsun istiyorum cok şey istemiyorum maddi olarak Allah in huzurunda lütfen acun abi

 • İsmet kurt

  Slm sayın acun bey.ben HAKKARİ merkezden aryrm.7 kişilik bir aileyiz 5 çocuğum öğrenci.2 si üniversite okuyor.bir çay ocağım vardı tek geçim kaynağımız bu çay ocağıydı. Ama biliyrsnz pandemiden dolayı kapatmak zorunda kaldık .hakkaride olmayan bir iş imkanı açmak istyrm.Ama maddi imkanlarım el vermiyr.bu iş yerinin açılması için maddi desteğinizi istyrz .inanın bize destek çıksanız bir aileyi kurtarmış olup vatanımıza ve milletimize hayırlı birer birey olarak kazandırmış olursunuz .ve bizleride ayrıca çok mutlu edersiniz.ha olmuyorsada sizin ve ailenizin canı sağolsun.allaha emanet olun kalın sağlıcakla…

 • Nazan Orhan

  Acun bey 12 yaşında işitme engelli bir kızım var derslere girebilmesi için tablete ihtiyacı var ilgilenirseniz çok memnun olurum

 • Adil Altay

  Abi çok zor durumdayım bana para yardımı yapabilirmisiniz

 • Selda Doğan

  Acun bey ben hamamcı Selda lütfen ihtiyaçlı olmasam sizi aramam çok zor günülerim geçiyor pandemi bizi iflas ettirdi Teşekkürler

 • FATMA xx
  KAYSERİ/MELİKGAZİ
  12.sınıf öğrencisiyim

  merhaba cidden çok utanıyorum ama mecburum 16.07.2003 doğumluyum adım Fatma xx annem ev hanımı babam 2005 yılında trafik kazasında vefat etti Annemle anneannemlerde kalıyoruz onlar bize bakıyor annem ev hanımı ve babamın emekli maaşı ile geçiniyor aylık 900 TL geliyor yani biz ikimiz aylık 900 lirayla geçiniyoruz 12. sınıfım ve online derslerim var üniversite sınavına hazırlanıyorum telefonum külüstür senden tek ricam bana telefon yardımında bulunman inan zor durumda kalmasam böyle bir saçmalık yapacak bir insan değilim bunu utanarak Sana yazıyorum ama cidden okumak istiyorum ve senden ciddi bi şekilde yardım bekliyorum eğer görürsen numaram 0552 612 16 xx T.C numarama kadar veririm gerekirse lütfen yardımcı ol bana Allah rızası için Annem bana ne telefon alabilir ne de başka bir şey abicim lütfen bana yardımcı ol Allah rızası için kesinlikle yalan yok fotoğraf da atarım gerekirse

  Annem bazen kaynaklarımda bile yetersiz kalıyor Annemi üzmemek için şu kaynağı almamız gerekiyor diyemiyorum bile bazen maddi olarak para yardımı olmasa bile bir cep telefonu yardımında bulunmanızı istiyorum bilerek bilgisayar istemiyorum onun sebebi de okulda WhatsApp gruplarında hocalara soru atıp cevap vermemiz gerekiyor ve telefonum hiçbir şekilde WhatsApp’ı falan doğru düzgün kaldırmıyor yani sadece WhatsApp var hiçbir şekilde zoom uygulaması falan yok derslerime katılamıyorum. Müge Anlı’ya belki de yanlış yerden ulaştım ama ulaşmanın en kolay yolu buydu Google’a yazdığında bu iletişim numarası çıkıyordu

 • Yusuf sağlam

  Survivor yaşamak istiyorum

 • Şükrü Akman

  Merhaba acun abi is kazası geçirdim ağır derecede bu nedenle çalışamıyorum evliyim eşim yeni doğum yaptı oturduğumuz ev kira maddi anlamda cok zorluk çekiyoruz faturalar birikti kirami ve borçlarımı odeyemiyorum gerçekten çok zor durumdayız Allah rızası için bizede yardımcı olursanız seviniriz

 • Nazan inci

  Acun abi bende bi öğrenciyim derslerime giremiyorum bana yardımcı olabilir misiniz bende okumak istiyorum sadece ben değilim biz evde 7 kardeşiz ve bi telefon var sadece birimiz derse katılıyor kalan 6 kişi giremiyor bizde okumak istiyoruz yardımcı olabilir mısınız bizim de eğitim hakkımız var

 • Hüseyin acar

  Merhaba Acun abi senin gibi gönlü güzel ve hayırsever birinden küçük bi ricam olacak önlisans öğrencisiyim derslere ve sınavlara girecek bi bilgisayara ihtiyacım var ailemin maddi durumu kötü herhangi bir yerden bursta almıyorum yardım edersen çok sevinirim hangi belgeleri isterseniz gonderebilirim şimdiden çok teşekkür ederim saygılarımla..

 • Selda Doğan

  Selamlar acun bey ben Hamamci selda sizinle o ses türkiyede tanışmıştık bizim durumlar hiç iyi gitmedi pandemi hamam sektörünü bitirdi izmirdeki hamamı kapattık istanbula taşındık ama buradada işler hiç iyi gitmedi şu an çok maduruz sizden iş istiyorum eşim için lütfen bizi görün oğlum üniversite ye gidiyor eşim de ben de işsiziz sizde n yardım bekliyoruz teşekkürler

 • Yusuf büyükyaralı

  Acun abi senden bir isteğim var oda dogalgazimiz kesik Allah rızası için hallederseniz Allah sizden razı olsun çok dua ederim sizlere

 • Kenan canlı

  Acun abi ben üniversite öğrencisiyim asgeri ücrete çalışıyorum şuan benim bi arkadaş internetten bsyler oynamış bende gördüm üniversite ihtiyacını çıkarırım diye ama bana para at dediler az bi miktar attım geldi dediler ama bu aparayi size atmamız için para yatircaksin dediler yatırdım yatırdıkça isterler 5 krdi Çektim ödedim hala istediler 145bin beni dolandırdılar ödeme gücüm yok bana yardım edermisin acun abi bi babalık yapın krdilerimi kapatın çok ihtiyacım var kafama sikacam nerdeyse bulalima girdim yardımcı ol bana ricam senden

 • ZEYNEP YUMAK

  Merhaba ben Zeynep YUMAK. 22 yaşındayım. Genç bir girişimci adayıyım. Bir işte başarılı olabilmek için fark yaratmak gerekir. Ben bu farkı yaratabilecek, yeni fikirlerle güzel işler yapabilecek potansiyele sahip olduğumu düşünüyorum. Acun ILICALI başarısızlıklarıyla başarı elde eden genç bir girişimciydi ve bu gün Türkiye’de ses getiren bir başarıya sahip. Ben bu hikayede kendi hikayemi görebiliyorum. Projelerinizde yer almak değil, yeni projeler oluşturma konusunda sizinle birlikte olmak istiyorum. Lütfen sesime ses olun ve bana bir fırsat verin. Şimdiden teşekkür ederim,

 • Feyzullah kutluca

  Selamünaleyküm acun abi lütfen ama lütfen bu yanıtıma cevap verin çaresizim ben 8.sınıfa gidiyorum ve LGS’ye giricem ve canlı derslere girecek bir teknolojik aletim yok biz 12 kişi bir evde yaşıyoruz 7 kişi okula gidiyoruz ve nasıl canlı derslere giricez

 • Nagehan Dal

  Merhaba acun abi iki cocuk annesiyim oglum ikinci sinifa gidiyor ve seni cok seviyor derslerine katilmakta cok zorlaniyor senden bilgisayar istiyoruz lutfen bize yardimci ol heryere bas vurdum son sansimiz sensin allaha emanet ol allah seni kazadan beladan korusun .

 • Aynur SALGÜR

  Merhaba acun abi ben epilepsi hastayım üç çocoğ um var pandemi süresince eşim herhangi bir işte çalışmıyor 2.0000 bin borcumuz var çok zor durumdayız Allah rızası için sizden yardım talep ediyorum saygılarımla

 • Berivan yıldızöz

  Merhaba ben berivan Manisa da yaşıyorum 25 yaşındayım evliyim 2 çocuk annesyim pandemiden dolayı eşim çalışmıyor 5 bin TL borcumuz var ödeyemez sek faiz yüklenecek üstüne el işi yapıyorum geçimimizi şuan öyle idare ediyoruz az da olsa yardımlarınızı bekliyorum çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılayacak durumum yok lütfen yardımcı olun lütfen şuan hastayım hastaneye gidip ilaç alacak durumum yok lütfen yardımcı olun lütfen çok zor durumdayım Allah rızası için abi yardımcı olur mu sun lütfen

 • Merhaba acun bey nasılsınız allah sizi kazadan beladan korusun abi bana dönüş yaparmısınız kredi borcum var zor durumdayım çalışmıyorum tümör hastasıyım 5 kişiye bakıyorum evliyim

 • Musa Özkan

  Acun Abi meraba ben 11 yaşındayım birde 7 yaşında kız kardeşim var lütfen bana leptop gönderirmisin çok rica ediyorum kardeşimle ebaya girebilmemiz için çok ihtiyacımız var seni çok seviyorum Acun Abi Allah senden razı olsun Allah hayrını kabul etsin inşallah elinden öptüm

 • Zehra aydin

  Selam hayirli geceler ne olur yardimci ol acun abi cok zor durumdayim esim bankadan otuzbinlira cekti odeyemezse hapise girecek ortada kalacagiz cocuklarla 10aylik bebeyim var evim kira cok zor durumdayim kendim rahatsizim ne olur donus yap

 • acun bey ben engelliyim 4 tane çocuğum var oğlum hasta kironik astım göz lent mide sorunu var bende koah tirod başka hastalığımda var abi benim gelirim yok kiraciyim yardım edin

 • Çağatay erim

  Selamünaleyküm Acun abi nasılsın iyi misin abi Rabbim işini gücünü Ras getirsin haber zaman bunu her zaman söylerim söyleyecem De abi Abi senden inan çok özür dilerim ama bu mesajımı duyman lazım bana dönüş yapman lazım abi gerçekten aradığın da bunun sen de göreceksin anlayacaksın inan buna abicim kendim akciğer hastasıyım karaciğerin Ayağımda sorunlarım var En küçük kardeşim cezaevinde ortanca kardeşim şizofreni hastası manavgat Side’de yaşıyorum malum Pandemi ve buranın sezonu çalışması bütün her şeyi daha çok zora sokuyor ve çok daha önemli ve özel ailesel konular olduğu için lütfen bana bi Ulaş be abi seni bekliyorum sabırsızlıkla

 • Muhammet fahim shams

  Selamunaleykum Acun bey ilk öncelikle ilk umudumuz Allah sonrada sizsiniz umudumuz ben afganistanliyim babam 22 senedir hasta sağ tarafı komple fecli bizim memlekette durumlar iyi değil die türkiye geldim 6 yildan beri turkiyedeyim çalışıp para kazanmak icin babamin eski sağlığına donmesini cok istiyorum her işte çalıştım geçe gündüz demeden çöpçülük bile yapdım anlimin teriyle helal para kazanmak icin
  turk kızıyla nişanlandim nişanlım kıredi çekti 60 milyar market açmak için markette devir aldik ama pandeminden dolayı işlerimiz hiç iyi gitmiyor kredileri ödeyemiyoruz günü geçti marketin kirasida geçti neolur bize yardım edermisiniz çok zor durumdayız son umudumuz sizsiniz acun bey neolur yardim edermisiniz bize
  Marketim güzel yerde ama içini hiç bişey koyamıyorum çünkü hiç para yok her gelen müşteri istediği ürünü veremiyoruz böyle yaparak hep müşteri kaybediyoruz çünkü bişey alamıyoruz para olmadığı için neolur bize bi el uzatin artık duşunmekten ne yapacagimi kafayı yiyecem düşünmekten memlekette babam çök hasta burda marketimin içi bom boş bişey alıpta raflara dolduramıyorum parasızlıktan dolayı😔😔
  survivorda baş vurdum ama ordanda bi haber gelmedi ben ne kadarda yazsam benim bu dertlerim hic bitmez neolur meşajlarimi görürmüsunuz
  Turk milletini cok seviyorum iyiki türkiye ye gelmişim
  Yolunuz daima açık olsun Allahım sizi korursun Allah’a emanet olun…

 • Gülay Turan

  Acun bey neolur yardim edermisin bize nişanlim adima market devir aldi ama marketin icin bi paket bişey koyamıyorum para olmadığı icin iki kere kiredi cektım marketi devir almak icin bu seferde kredileri ödeyemiyoruz neolur bana geri donun yardım edin dukkanin kirasi geçti 20 gunden beri onu bile oduyemedim bizi dukkandan cikarcaklar die cok korkuyoruz neolur acun bey yarim edin bize neolur Allah’a emanet olun

 • kahraman korkut

  acun abi programda oynamak istiyorum yardimci ol maddi sikintilarim var

 • Sema beyturk

  Eski. Esım tarafından pompolı tufekle vuruldum sag el fonksıyonlarımı kaybettım cesıtlı cok amelıyat gecırdım acun beyın abısı dr onun tanıdıgı el cerrah vardır umudu ıle yazıyorum lutfen donuş yaparsanız cok sevınırım mail de attım gormedınız sanırum gızlı ve ozel olan durumlarda soz konusu lutfen hayatıma dokunun tesklr

 • Allah seni bize bağışlasın amin abim
  Cansin canansin ama biraz da artistsin
  Uffff keşke bana bir ev hediye etsen
  Nerdeeee bizde 0 sans.Dualarin kabul olsun

  • murat demir

   merhaba Acun bey covit nedeniyle zor günler geciriyoruz size ulaşmak ve yardımcı olmanız konusunda ulaşmak istemiştim ama gördüm ki herkes bu konuda yardım istemiş sizden o yüzden de ben de isteyecektim ama sanırım bu pek mümkün olmuyacak galiba yinede teşekkürler

   • Rozerni sürücü

    Acun tablet istiyurum biz 4 kardeşiz hiç bi şekil derse katılamiyurz bize yardım et

 • Rukiye somuncu

  Abi allah rızası için dönermisin küçük bir mazuratim var oğlum için

 • Mehmet Coşkun

  Sayın çok kiymetli saydığım abim rahatsız ediyorum kusura bakmayın acun abi ben İstanbul da yaşıyorum covit 19 nedeniyle 7.8 aydır çalışmıyorum 10 bin TL banka borcum var bu ay sonu ödemeler başlıyor bana alalh rızası için yardım et acun be i görmezden gelme gece gündüz rüyalarıma giriyor düşünmekten kafayı yicem lütfen yardım edin bana

 • Gonul karaha

  Mrb Ankara’da oturuyom şizofreni hastasi bir insandan ayrıldım iki tane çocuğum var onlarla yaşıyorum evim kira 675 TL oturmaktayım babamdan yetim aylığı alıyorum 700tl borclarim var odeyemiyorum icraya vercekler Allah rızası için yardım edin

 • Mesut özsunar

  Ricam ben beyin ve sinir cerahisi servisinde hasta ve yaşlı bakım persöneliyim 8 senedir çalışmaktayım cerahpaşa tıp fakültesinde vakıftan çalıştırdılar sekiz senedir kadroya 2018 yalında almadılar iş kur üzerinden alım yapıyorlar üçüncü kez ama beni kat mıyorlar yaşım 38 tecrübem 8 senelik işten cıkarıyolar 30/11/2020 tarihinde 4 çocuğum var yardımcı olursanız çok minettar olurum saygılar ..